nasiona marihuany

Kiedy ciąć i czy dobrze to wyglada

Wyszukiwarka Forumowa:

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Witam jestem początkujący w tych tematach mam pytanie dotyczące krzaczka


Czy to zaczyna kwitnąć? I ile jeszcze może to trwać

czy można oczekiwać jakiejś ilości palenia z niej



Z góry przepraszam jak umieściłem to w złym dziale i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Jeśli chodzi o twoje pytanie to tak już Ci kwitnienie i będziesz musiał czekać od 6 do 8 tygodni. Więc myślę że ścinka będzie dopiero w listopadzie. Pozostaje Ci modlić się żeby pogoda dopisała i żeby przymrozków nie było
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0

Czy wszystko zmierza w dobrym kierunku? Ciągle u mnie pada i nie wiem czy nie zaszkodzi jej w jakiś sposób
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Idzie to w jak najlepszym kierunku. A u mnie się jedna odnoga od deszczu odłamała. Tak średnio rozwinięte topy ale wyrzucić szkoda... Już się suszą<shiza>
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0

A takie pytanie. Czy to normalne, że na tym etapie nie pachnie?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Powiem Ci tak dziwna sprawa ale u mnie też nie pachnie. Dopiero jak mocno porusze kwiatostan to wyczuwam zapach zioła ale też delikatnie Critical Window. Może to przez pogodę " spowolniony metabolizm"
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Dziś byłem na spocie i zauważyłem takie liście poziom nizej jak szczyty
Mam zacząć się martwić czy to normalne? BTW. Nazir, byłem i potarlem liście i już się nie martwię, pachnie i to dobrym paleniem :) w sumie to ja nawet nie pale, posadzilem, bo mam kilku znajomych i chciałem im rozdać w prezencie, bo podobno mam rękę do tego, ale serio nie wiem czy te liście to początek czegoś niedobrego, zaznaczę że wczoraj tego nie było
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Pokaż zdjęcie całej roślinki wtedy będziemy mogli określić czy jest o co się martwić ale mi się wydaje z twojego opisu że ona poprostu gubi dolne liście. Tak się dzieje zawsze gdy roślinka jest w okresie dojrzewania. Druga sprawa pogoda też nie jest idealna w związku z tym roślina przeznacza swoją energię na szczyty a dolne liście będą obumierać. Najważniejsze że ze szczytami się nic nie dzieje. Więc niech sobie dojrzewa. Dawaj jej dużo potasu i fosforu w oprysku żeby pięknie kwiatostany spuchły. Dwa tygodnie przed ścięciem nie dawaj już oprysku żeby się ładnie oczyściła z chemii.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Bardzo dobrze wygląda twoja roślinka. Możesz tylko trawę która rośnie przy samej roslince oberwać żeby się z nią nie stykała.
Do końca października ma teraz być pogoda zgodnie z prognozami.
Obserwuj ja czy nie łapie pleśni
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Spoko nie jestem ekspertem ale dzięki temu forum się dużo nauczyłem. Pozdro i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół