nasiona marihuany

Kiedy ciąć i czy dobrze to wyglada

Wyszukiwarka Forumowa:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jakiś nawóz do roślin kwitnących z mała zawartością N i z większą zawartością P i K. Od biedy może być florovit do pelargonii i roślin kwitnących NPK 4-6-8 plus mikroelementy, sprawdz ewentualnie florovit jesienno-zimowy. to są nawozy doglebowe ale biopon ma chyba do oprysków. cena tych specyfików to kilka złotych. jak znajdziesz coś o jeszcze mniejszej zawartości azotu N to bierz
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Byłem na zakupach, oczywiście na pale kupiłem biohumus extra do kwiatów kwitnących i plankton k
Podlalem biohumusem doglebowo 3 zakretki profilaktycznie bo nie idzie z nim przesadzić i teraz pytanie. Plankton K warto go używać NPK 16 - 11- 24, nie mogłem dostać niczego z większym pk więc wziąłem to ale wydaje mi się ze azotu jest zbyt dużo.
Fotki z dzisiaj, mam wrażenie ze liście robią się coraz bardziej fioletowe :(


I

 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
15 pazdziernika , a ty nawozy lejesz nadal? moze zostan przy organicznych chociaż :) ona juz za duzo nie spuchnie..
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Nie potrzebne teraz nawozy, przy takiej temp.gleby i etapie rośliny, nawozy zrobią więcej złego jak dobrego. Lepiej było melasa lub cukrami podlać, bo to jej ostatnie dni. Końcówki liści wykrecone od przenawozenia. Zaraz lada dzień scinka, więcej nie urosna, a tylko dojrzeja.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
nadaje się już tylko do ścinki ,nic tu już nie napuchnie,skończyła swoją misje
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Nie potrzebne teraz nawozy, przy takiej temp.gleby i etapie rośliny, nawozy zrobią więcej złego jak dobrego. Lepiej było melasa lub cukrami podlać, bo to jej ostatnie dni. Końcówki liści wykrecone od przenawozenia. Zaraz lada dzień scinka, więcej nie urosna, a tylko dojrzeja.
Nie nawozilem kompletnie niczym, aż do dzisiaj biohumusem na kwitnienie, myślisz że to może zaszkodzić, przy ewentualnej scince?


nadaje się już tylko do ścinki ,nic tu już nie napuchnie,skończyła swoją misje

Jesteś 100% pewien?
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Drzewiec dobrze mówi... mam taką samą sytuację, u mnie ostatnie przymrozki zakończyły kwitnienie. pewnie u ciebie jest tak samo... nic już nie zrobisz, kosa... pozdro...
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
A czy przeczekanie do następnych zapowiadanych opadów deszczu i scinka zaraz przed nimi, może mi coś dać? Czy to daremne zludzenie?
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Oczywiście że możesz czekać. Nic się nie powinno jej stać. Chociaż gdy będą spore mgły to plecha też może złapać. Zawsze coś ryzykujesz. Za wiele nie zyskasz raczej. Twój wybór.
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Mimo zdanie to musisz sprawdzić kolor trichomow. Jeśli są w większości mleczne lub bursztynowe to tnij ale jeśli są nadal przeźroczyste to poczekaj. Może kwiatostany Ci nie napuchna już bardziej ale trichomy dojrzeją nawet przy takich temperaturach. Teraz przez cały tydzień ma być dużo cieplej. Sprawdzaj tez na bieżąco czy nie łapie ja pleśń. Jeśli tylko zauważysz małe ogniska pleśń to nie czekaj tylko tnij
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Zaczęła pojawiać sie pleśń i postanowiłem wczoraj ciąć, poza tym ***ie deszczem i myślę że zaszkodziłoby to bardziej jak pomogło. Mam pytanie odnośnie suszenia jak to wieszać i czy to mniej więcej coś takiego :
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Są różne szkoły suszenia. Może być tak. Ja osobiście zostawiam sobie kawałek łodygi przy topie i wieszam topem w dół. Oczywiście w ciemnym przewiewnym miejscu.

---------- Post Zaktualizowany 18:59 ---------- Data pierwszego postu 18:43 ----------

IMG_20190804_150546.jpg


---------- Post Zaktualizowany 19:00 ---------- Data pierwszego postu 18:59 ----------

Tak u mnie suszenie wygląda. To automaty co zebrałem w sierpniu.
 

hajt95

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
25
Buchów
0
Ściete. Wyszło 30g suchego i ma w sobie moc, ziomek mojego bracika pali na codzień, a sam przyznał że takiego mocnego dawno nie palił :d Jako stary weteran, który już nie pali, jestem dumny z tej roboty, zwłaszcza, że zacząłem uprawę pod koniec wega poxdro i fartem wszyscy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół