nasiona marihuany

DO***ANA UPRAWA BEZ KRZAKÓW!? Polskie *****e PRAWO!

Wyszukiwarka Forumowa:

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Siemano panny zwaracam sie tutaj z takim o to postem, Zaczne od początku:
Więc tak zaczne od tego ze elegancko sie u***ałem i postanowilem że pójdę się wykąpać żeby pójść kupić mamie prezent, jak gdyby nigdy nic zaczelem sobie kurszyć topka żeby przyjąć wiaderko i z bananem na ryju wyruszyć po pezent, lecz nagle usłyszalem dzwonek do drzwi myśląc że to siostra schowałem topka do kieszeni i poszedłem otworzyć drzwi beng 2 tajniaków odrazu w***alo mi sie na chate zapytałem o nakaz oni powiedzieli że nie muszą mieć w takiej sytuacji, ch*j w domu znaleźli 1,6 weedu w piwnicy 0,84 coffeiny zmieszanej z władem' ( amfetamina'). Dobra zaczeło sie przesluchanie no i pytanie o dziwne postacie oczywiscie nikogo nie znam ;) , Mniejsza w to i te postacie, powineli pewnego typka który niestety miał odemnie palenie dlatego do mnie wpadli bo za***ał z ucha, oczywiscie na początku lecialem w zaparte że nikomu nic nie dawałem itp ale on powiedzial że był z 5 razy w ciągu tygodnia że dawał sianko do skrzynki itp no to ja oczywiscie no już przyparty do muru powiedziałem no żebyl ale 4 razy z czego 2 razy oddać siano, dalej lecialem z nimi w chu*a mieli moj Telefon i pytali o osoby które do mnie latały oczywisce nikt do mnie nie latał prócz tego gnojka ;) mniejsza zaczeli wypytywać skad to miałem gdzie mam zakopane itp ja na szybko wymyśliłem sobie że miałem krzaka (Żeby nikogo nie w***ać i nie pociągnac za sobą) i tam pytali ile trwala cała uprawa itp. powiedziałem ze 2tyg z czego tydzien suszyłem i tak też oni zapisali czy moge sie jakoś wybronić z tej uprawy np że sie bałem dlatego tak powiedziałem i nawet to jest nie możliwe żeby wychodowac krzaka w 2tyg! Finał Posiadanie Handel i Uprawa. Jakieś porady zanim wy***ie sianko na papuga! jeśli ktoś chce moge wysłać kartke z zarzutami narazie do***any mam dozór 3 razy w tygodniu i zakaz opuszczania kraju
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No sam się przyznałeś do uprawy i do tego że temu komuś sprzedałeś weed więc sam sobie jesteś winny.
 
L

Lord of Old School

Guest
No sam się przyznałeś do uprawy i do tego że temu komuś sprzedałeś weed więc sam sobie jesteś winny.

Każdy może zaliczyc przypał,nawet jak będzie w ch*j ostrożny.......,nie takich ziomów znałem wszystko zależy od karmy,sam byłem ostrożny a tu ch*j wielki jak szelki ,tipał kiedyś był,nie życzę tego nikomu,pozdro
ps. mówie ogólnie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Każdy może zaliczyc przypał,nawet jak będzie w ch*j ostrożny.......,nie takich ziomów znałem wszystko zależy od karmy,sam byłem ostrożny a tu ch*j wielki jak szelki ,tipał kiedyś był,nie życzę tego nikomu,pozdro
ps. mówie ogólnie

Oczywiście że każdy może mieć wpadkę, ale chyba oczywiste jest żeby się nie przyznawać. A już na pewno nie do tego czego się nie zrobiło.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Każdy może zaliczyc przypał,nawet jak będzie w ch*j ostrożny.......,nie takich ziomów znałem wszystko zależy od karmy,sam byłem ostrożny a tu ch*j wielki jak szelki ,tipał kiedyś był,nie życzę tego nikomu,pozdro
ps. mówie ogólnie

Wons, gdzie Ty ostrożny byleś, jak miałeś nepala pod domem ? :D
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Dzieki i tak panny ch*j przynajmniej czegoś mnie to nauczylo! Pozdro i z farcikiem!
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Narazie dostałem dozór 3 razy w tygodniu i czekam na pismo z sądu kiedy sprawa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół