nasiona marihuany

Skunki i Criticale Led 500W.1.35m2

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ale fajny las się tam zrobił, całkiem równo rosną. Pozdro
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
No ładnie to wygląda Bortek! Jest na czym oko zawiesić. Widzę, że tablicę masz nawet powieszoną do zapisu najważniejszych wydarzeń :)
Z super skunkami od SS lecisz pierwszy raz czy w swojej karierze już je uprawiałeś? Na następny grow muszę postawić na coś szybkiego... może to właśnie.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
No ładnie to wygląda Bortek! Jest na czym oko zawiesić. Widzę, że tablicę masz nawet powieszoną do zapisu najważniejszych wydarzeń :)
Z super skunkami od SS lecisz pierwszy raz czy w swojej karierze już je uprawiałeś? Na następny grow muszę postawić na coś szybkiego... może to właśnie.

Dziekoweczka, co do skunkow to juz miałem od SS tyle że regularne. Miałem tez kiedys Mendocino Skunk (zreszta teraz mam tez juz sadzonki do innego boxa) od RQS i musze powiedziec ze za***iste pod każdym wzgledem. Ogolnie lubie skunki mam kilka sionek Peach Skunk regularnych od deadpanhead ale z nich chce porobic nasiona w przyszlosci.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Dobry Skunk nie jest zły-miałem te Super Skunki od Sensi już w sumie pare razy i będe wracał bo dobry plon i w miarę szybko i ten smrodek.
 
P

pirre

Guest
Cześć.
Powiedzcie mi ile ten super skunk od sensi seeds kwitnie bo producent podaje że 6-7 tygodni, i wy też mówicie że szybko jest plon. Ja kiedyś miałem jednego ss to mi doszedł po 11 tygodniach kwitnienia. Widziałem tu na forum fotorelacje z tą odmianą to też komuś kwitł 12 tyg.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
dziś ci na 100% nie powiem ale 9-10 tyg jakoś napewno nie 6-7. Popatrz w zakończonych relacjach , wpisz w wyszukiwarce i będziesz miał rozeznanie.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko załoga mam pytanie do obeznanych w temacie a jest was na tym forum sporo, mianowicie dzisiaj sprwdzałem moje rośliny z nasionami i jedno nasionko już wypadło tylko w rogach takie troche jasno zielone czy ono już dojrzało i bedzie ok? Reszta sie trzyma niektore sa zielone całe niektore brazowieja. Dziekoweczka z gory pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko cotygodniowy up dla poglądu roslinki okolo4dzien jak weszly w faze kwitnienia. Moze dam siatke coby podtrzymywała ciensze odrosty chyba ze to zbedne licze na opinie. Pozdrawiam i z farcikiem ziomy




 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Śmiało ładuj siatę, na forum bodajże [MENTION=73516]JOS[/MENTION] używa takiego zabieru, może on Ci podpowie wincyj.

Pięknie Ci to idzie, gęściutki lasek. ;)

A ta pestka raczej powinna wykiełkować, nie dowiesz się jak nie wykiełkujesz. Kiełkowały mi mniej dojrzałe i nie kiełkowały mi bardziej dojrzałe. :D
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Śmiało ładuj siatę, na forum bodajże [MENTION=73516]JOS[/MENTION] używa takiego zabieru, może on Ci podpowie wincyj.

Pięknie Ci to idzie, gęściutki lasek. ;)

A ta pestka raczej powinna wykiełkować, nie dowiesz się jak nie wykiełkujesz. Kiełkowały mi mniej dojrzałe i nie kiełkowały mi bardziej dojrzałe. :D

A ok, dziekoweczka stary.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witaj
Ja używam siatki do podtrzymania panien, żeby w późnym flo się nie przewracały , z tyczjkami nie chce mi się pier***ić.
Minus taki, że jak ją założysz, to już ich nie wyciagniesz do kosy, dla tego jak wiesz że coś Ci szybciej dojdzie to postaw jak najbliżej przodu boxa
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witaj
Ja używam siatki do podtrzymania panien, żeby w późnym flo się nie przewracały , z tyczjkami nie chce mi się pier***ić.
Minus taki, że jak ją założysz, to już ich nie wyciagniesz do kosy, dla tego jak wiesz że coś Ci szybciej dojdzie to postaw jak najbliżej przodu boxa

Wlasnie tez o to mi chodzi bo często niektore odrosty do konca maja slabsze łodygi a tak siatka je podtrzyma. Więc założe, podziękował panie kolego.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam dzien około12 flo. Rosliny dostaja juz regularnie nawozy dałem też siatke bo kilka miało słabsze łodygi wiec beda sie miały naczym opierac. Kilka połamałem bo poszły duzo wyżej od innych. Mam nadzieje ze jeszcze troche podrosna bo mam jeszcze miejsce. Kilka fotek i do






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół