nasiona marihuany

Skunki i Criticale Led 500W.1.35m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko koniec tygodnia wiec nastepna aktualizacja.
Dzien 18 kwitnienia, jak narazie jest ok kwiaty zaczynaja sie ładnie szronic juz widze że powinno byc sporo fajnych pałek. Wilgotnosc nie zachwyca bo caly czas ponad 60%zreszta to mój odwieczny problem. Niedługo bedzie szedł osuszacz.
Na dole dwie foty z drugiego boxa gdzie sa róznosci i fem i regi po drugim toppingu spokojnie sie weguja











 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siamano 27dzien flo. Cotygodniowy up, panienki dwa podlania na samej wodzie widze ze troszke za duzo papu było. Cos tam buduja kwiaty wiec jest mysle ok jak na ten dzien jak kwitna. Pozdro



 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam jutro koniec 5tego tygodnia jak panny sobie kwitna. Jedna wy***ala kilka bananow na dole,za pózno zajarzylem i cos tam popylila niewiele ale jednak.









 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Dzisiaj sprawdzałem trichomy od chu*a mlecznych a gdzie tam koniec, i u***ałem przypadkowo dolnego topka podsusze i zbakam



W niedziele koniec 6tego tyg. flo fotki bez lamp


 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Słodko to wygląda. Dziwna nazwa, z malikiem montana mi sie kojarzy. :sunny:
Które to na zdjęciach wyżej?

5 i 7ma fota dopiero teraz zaczely delikatnie sie wybarwiac
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Dzisiaj u***ałem sampelka Critical i wysuszyłem i musze powiedziec ze jak na 6tyg.to jest ***niecie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
A jak organoleptyka? Terpeny Ci odpowiadają? :scratch:
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja bardzo lubie ten temacik gosci już u mnie ktorys raz z kolei.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam w poniedziałek zakonczył sie 7tydz.kwitnienia. Patrzac na trichomy to Critical i purple majik mógłbym juz ciac ładnie ubite topki mleczne trichomy i troche bursztynow, skunki najwieksze pały ale jeszcze puchna szkoda byłoby je kosic wiec plan na harvest zaraz po swietach mam nadzieje ze plecha nie wpie****i bo wilgotnosc jak zawsze nie zachwyca. Pare fotek





Purple Majik zaczyna ładnie sie wybarwiac


Super skunk


Z farcikiem i do nastepnego
 

Rejs

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
17
Buchów
0
Miałem kiedyś Super Skunka od Sensi Sensi. Wyglądał identycznie jak tutaj ten twój, ale to była jakaś porażka. Topy luźne, zapach prawie nie wyczuwalny, trichomy bardzo malutkie i bardzo mało ich było, topy też słabo się lepiły, no i moc też słaba, po wypaleniu lufki prawie nic nie czułem a miałem kilka dni przerwy w paleniu.

Czytałem opinie ludzi którzy mieli SS i bardzo chwalili tą odmiane, więc sobie pomyślałem że trafił mi się jakiś ch***wy i postanowiłem że spróbuję jeszcze raz z tą odmianą, w związku z tym czekałem na to aż zakończysz ten grow żeby zobaczyć jak on ci wyjdzie, ale widze że nie musze czekać, bo ten twój wygląda tak samo jak mój, kropla w krople normalnie jak bym tego swojego widział.
Ludzie też mówili że szybka jest ta odmiana.... Mi kwitło to ok 11-12 a i tak mógł jeszcze troche postać, ale nie chciałem tego nawet dłużej trzymać bo szkoda czasu.

Jedyne co się zgadzało z opinią ludzi to plon, dał ok 80g , ale co z tego jak wszystko do kosza wyrzuciłem, nawet na haszysz nie chciałem tego przerabiać, bo nawet na nożyczkach przy trymowaniu nic się nie zebrało. Ze trzy lufki spaliłem i reszta do kosza.

Ale czytałem też opinie ludzi że ten dzisiejszy Super Skunk jest inny niż ten co kiedyś był, nie wiem o co chodzi ale chyba będe musiał zapomnieć o tej odmianie, a szkoda.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja tez juz go miałem tyle ze regularne i kopał elegancko fakt ze stał na flo około14tyg.A i co jeszcze te moje aktualne maja za***isty zapach limonki i kleją się dosc elegancko topy robia sie coraz bardziej nabite więc mysle ze jezeli plecha mi nie da popalic to beda ok.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół