nasiona marihuany

Skunki i Criticale Led 500W.1.35m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Oświetlenie led cob 3590 500watt
Fotoperiod: 12/12
Box: 1.35
Podłoże: Biobiz lightmix plus perlit, Canna terra profesional

Donice:11l
Nďťżawozy: Biotabs set plus dodatki, Remo Nutrients
Wentylacja: wyciag silent td 560m3 mieszajace

Super skunk 8szt.Sensi seeds

Skunk 1 Sensi seeds 8szt.
Critical RQS 20szt.


Witam szanowne grono lecimy z nastepnym tematem tym razem super skunki i skunk 1 od Sensi seed soraz Critical od RQS.
Critical dostalem od typa w spadku wiec nie wywale. Narazie panny sa w drugim tyg. Wegetacji doniczki 1.2l.
Plan jest taki ze jezeli dostane za tydz. Nowe lokum to beda dwa namioty i wszystko pojdzie do 11l.donic jezeli nie wypali to zostajemy na tej powierzchni, 3l.donice ciecie na bena i wsio. Czesc pojdzie na biotabs czesc na mineralnych mialem jeszczr secik RN to trzeba wykorzystac i zobaczyc co to. Pozatym ostatni wynik mnie troszke zaskoczyl nie mam chyba wprawy w biotabs albo po prostu grower piz*a. Wazne ze cos tam jest obylo sie bez przygod
 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Witam ponownie zacną ekipe u mnie chyba jakos 3tydz.weg mniej wiecej bo nie liczylem dokladnie panny sobie rosna jeszcze tydzien musza zostac w tych doniczkach az mi sie sytuacja rozjasni.

A tutaj drugi box w ktorym proboje uzyskac nasiona robie to pierwszy raz wiec zobaczymy co wyjdzie rady mile widziane z***ki zreszta tez. Jeden Critical Hog calkowiecie zm8enil plec po opryskach feminizatorem kupnym wedlug ich instrukcji. A reszta to Purple Majik oraz Lilac Cookies od ethos genetics przelaczone cos kolo dwoch tyg. pozniej. Pobralem tez kilka klonow purple majik i lila cookies po wyselekcjonowaniu damek. Pozdrawiam i do nastepnego







I kloniki
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Siemanko !
Z tych Criticali będziesz zadowolony robią robotę przytrzymaj je troszkę dłużej i będzie git. Co do Biotabsów to biologia to zawsze mniej wychodzi, przedłuż wega, dużo keramzytu do podłoża i wyjdziesz znacznie lepiej.

A tak z ciekawości to czemu ledy a nie hpsy ??

pozdro
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Siemanko !
Z tych Criticali będziesz zadowolony robią robotę przytrzymaj je troszkę dłużej i będzie git. Co do Biotabsów to biologia to zawsze mniej wychodzi, przedłuż wega, dużo keramzytu do podłoża i wyjdziesz znacznie lepiej.

A tak z ciekawości to czemu ledy a nie hpsy ??

pozdro

Mialem te critical i wspominam za***iscie.A co do ledow nie wiem kiedys robilem dlugo na hps potem sprobowalem na cobach po pierwsze nie mialem juz problemow z temp. latem i wydaje mi sie ze z pod leda zawsze mialem topy zbite jak kamien ale ale pod hps znowu byly jakby wieksze ale to tylko takie moje spostrzezenie,moze bledne moze nie. Zadowolony jestem z lamp wiec po co zmieniac
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Jak jesteś zadowolony i się spisują to najważniejsze. Powodzenia !
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Siemanko panny zostaly przesadzone do docelowych wiekszosc do 6l.i 14szt.na biotabs do 3litrowych,niestety na nowe lokum musze jeszcze troche czekac. Czesc z roslin poszla na ciecie nad drugim pietrem czesc jeszcze czeka. Nie wiem jak to pomieszcze zobaczymy kiedys juz mialem 40szt.ale w 3litowych i panny szly praktycznie 12/12 od poczatku kilka dni weg mialy tylko. A wiec zobaczymy co to bedzie

 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Siemanko po ponad tygodniu roslinki ładnie ruszyły wiec nie ma za bardzo co pisac ktory ro dzien weg nie bardzo wiem bo sie pogubiłem,bede liczył od przełaczenia pozdro.

 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
zapowiada sie ciekawie, powodzenia<peace>
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Witam dzisiaj panny zostaly przelaczone dwa razy juz robilem letkiego fryzjera ale na drugi dzien znowu busz, maja wigor



 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Ładnie lecisz! Lubię takie projekty. Młody Haszyk i growlogi grube. :D
pzdr
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Pare fotek po zgaszeniu lamp poszedl oprysk z sól epsam, ogolnie ida ok i nic sie nie dzieje.



A tutaj moj Lilac cookies zapylony z ktorego chce zebrac nasiona, ładnie sie szroni i strasznie mocna roslina.




Pozdro i do nastepnego.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,638
Odznaki
5
Witam wszystkich kolejny up roslinny wchodza powoli w faze kwitnienia wszystkie pokazaly juz wlosy czekamy az zawiażą kwiaty i liczymy. Dostaly tez pierwsza prcje nawozow od Remo Nutrients a reszta na biotabs tylko woda. Troche je podgolilem, ogolnie ida ok.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół