nasiona marihuany

[0.81m2][HPS 250W] - 2x BUBBLE KUSH - CRITICAL - AMNESIA HAZE - RQS

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Wrz 11, 2019
Postów
5
Buchów
0
Witam!

Miło mi ponownie zawitać na forum. Jest to moje nowe konto (Jakiś czas temu poprosiłem o zmianę nicka na starym koncie co zostało zrobione, ale rzadko się logowałem, przez co ciągle zapominałem hasła i prawdopodobnie je zablokowałem przez notoryczne wysyłanie przypomnienia - aktualnie to już nic mi nie przychodzi :jprd:), ale data zarejestrowania starego konta sięga ponad dekady. Koleje losu jak i zwykły brak możliwości sprawił, że nie mogłem kontynuować pasji growing'u. Nie jestem żadnym PRO'sem - po prostu kocham to robić :)

Wracamy na tory!


Set & Settings

Nasionka - 2 x Bubble Kush, Critical, Amnesia Haze - Royal Queen Seeds
Fotoperiod - (veg) 12/1 (flo) 12/12
Odżywki - (veg) Canna Terra Vega (flo) Canna Boost Accelerator, Canna Terra Flores, Canna PK 13/14 + Canna Rhizotonic przez całe grow
Trening - topping, lst i siatka
Namiot - Mammoth Classic 90 x 90 x 180 (0,81m2)
Oświetlenie - HPS 250W GIB Flower Spectrum Pro (veg + flo)
Wentylacja - s -vent BK125 + filtr węglowy 350m3/h
Ziemia i donice - Biobizz Light Mix 50l, 11l na planta



Fotorelacja ma charakter streszczenia:

30.03.2019




Dwudniowe Bubble Kush'e. Tego samego dnia do wody wskoczyły Critical i Amnesia Haze.

3.04.2019



Obie roślinki trafiły do docelowych donic, a w międzyczasie Critical i Amnesia poszły do ziemi.

7.04.2019



Critical i Amnesia już w docelowych

12.04.2019



Kush'e straciły główki, Critical i Amnesia adaptują się do warunków. Równo tydzień później one również zostaną podcięte, a od 20.04 box zostanie pod opieką kolegi na dwa tygodnie.

4.05.2019



Taki widok zastałem po przyjeździe. Martwiłem się, że będzie gorzej, a tu proszę - młodsze koleżanki nadgoniły względem starszych. Oba Kush'e z przodu. Amnesia po lewej u góry, a Critical po prawej.

5.05.2019



A tak to wyglądalo po nałożeniu siatki. Planty zmieniły miejsca - Bubble #1 jest po lewej górnej stonie, a #2 po prawej. Amnesia po lewej dolnej, Critical po prawej dolnej. Tego samego dnia zmieniłem fotoperiod na 12/12. Wiem, że wizualnie to nie wygląda, ale...

12.05.2019



...po tygodniu i lekkich korektach zaczyna :headbanger:
Dodatkowo Bubble Kush'e pokazały płeć po 3/4 dniach od przełączenia. Critical pokazał w dniu zrobienia zdjęcia, a Amnesia dzień później. Po raz ostatni dziewczyny zmieniły miejsca - tylko Critical zamienił się z Amnesia i w takiej konfiguracji zostały do ścinki.

18.05.2019



Po przełączeniu panienki wystrzeliły w górę. Starałem się przeplatać szczyty w kratki siatki wykorzystując jak najwięcej miejsca w boxie.

25.05.2019



20 maja ostatni raz je ponaginałem. Co raz wiecej wyrastających włosków. Jeden z Kush (#2) zaczął się dużo bardziej wyciągać niż inne roślinki. Starałem sie podlewać wszyskie za jednym zamachem, ale ta jedna dość często pokazywała oznaki przesuszenia. Jakiś czas temu czytałem, że taki zabieg wspomaga wzrost - może to dlatego.

3.06.2019



Poucinałem sporo liści zasłaniających mniejsze szczyty. Dziewczynki zahamowały swój wzrost poza niesfornym #2. Na Amnesii można było zauważyć, że pojedyńcze włoski zmieniają kolor na brązowy.

8.06.2019



Włoski, włoski, włoski... A na niektórych szczytach widać formujące się topy :)

15.06.2019



Panny zaczęły nabierać masę, jednocześnie wypuszczając następne partie włosków. Pamiętam, że w namiocie już dość pachniało, ale filtr węglowy zrobił robotę :good:

29.06.2019



Topki (szczególnie te na Amnesii i Critical'u) nabierają kształtów. Miałem wrażenie, że oba Bubble przez tydzień stały w miejscu.


14.07.2019


Ostatnia grupowe fotki w komplecie. Dziś pod kosę poszła Amnesia Haze :harvest:
W bonusie fotki szczytów innych dziewczyn :)

Bubble Kush #2



Bubble Kush #1



Critical




:harvest:
HARVEST
:harvest:

Amnesia Haze




veg - 37 dni, flo - 63 dni.

Karzełek. Pestkę kupiłem w smartshopie na sztuki, gdzie kobieta wyciągnęła ją z woreczka w którym miała ich w setkach. Niska, względnie krótkie flo - do końca wątpiłem, że to Amnesia Haze. Aż do zapalenia :smokee:

Critical




veg - 38 dni flo - 68 dni

Wzorowy wzrost, brak problemów z nawożeniem. Grube i zbite topy. Po toppinu i nagięciu dwóch głównych szczytów pękła mi łodyga w połowie, jakoś na pół centymetra, czego przez dłuższą chwilę nie zauważyłem. Jakiś czas po tym w miejscu pęknięcia wyrosło odgałęzienie, niestety nie miało czasu na pełny rozwój wobec tego w ostateczności stało się małym topkiem
Możecie to zobaczyć na zdjęciu. W mocy nawet, ale codziennemu palaczowi dupy nie ***ie.

Bubble Kush #2

Brak fotki planta

veg - 36 flo - 76 dni

Zmarnowany potencjał. Sam już nie wiem czy to wina częstego przesuszania, zbyt bliskiej odległości od lampy czy po prostu genów. Na vegu krzaczyła się pięknie, później zaczęło jej coś odwalać. Pod koniec życia złapała trochę fioletu. Drobne, luźne topki. Może gdybym dłużej potrzymał to by spuchła coś bardziej, ale nie miałem takiej opcji. High słaby, ale nie ma tragedii.

Bubble Kush #1

Brak fotki planta

veg - 35 flo - 75 dni

Mój faworyt. O niebiosa lepszy od swojej siostrzyczki, ale podobnie jak ona złapała fiolet na końcu kwitnienia, głównie na liściach. Topy może nie tak zbite jak w Criticalu, ale ładne i żywiczne. Najmocniejsza z tej uprawy.

Wyniki:

Amnesia Haze - 31 g
Critical - 45 g
Bubble Kush #1 - 44 g
Bubble Kush #2 - 46 g



Podsumowanie:

Wynik 167 g całkiem mnie zaskoczył. Generalnie, tak poza tym jednym Bubble'm jestem zadowolony. Nabrałem nowe doświadcznie, które, mam nadzieję zaowocuję w przyszłości.

Fotki suszu (a raczej tego co zostało :zjarany:)

Amnesia



Critical



Bubble Kush #1



Bubble Kush #2



:mar:To już koniec. Niedługo startuje z kolejnym projektem. Do następnego! :mar:




" title="wodna" style="cursor: pointer;">


PS. Pozdrowienia dla użytkowników z którymi kiedyś miałem okazję rozmawiać, mniej lub bardziej kulturalnie wymieniać poglądy czy po prostu czegoś się od nich nauczyć. Awas, Kot z Cheshire, Sub, Lizard King, Beria - to tak z głowy


Ganja_Farmer*

*Nie, nie ten od sklepu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół