nasiona marihuany

Nieco oderwana gałąź

Wyszukiwarka Forumowa:

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Witam chciałbym prosić o rady w sprawie przykrej sytuacji.

Otóż byłem jakąś chwile temu na spocie zobaczyć jak sie ma panienka. Oglądam ją sobie, ładnie kwitnie, aż na koniec spotkania z dziewczynką chciałem obejrzeć jedno z trzech głównych gałęźi. Jako iż obok drzewka rośnie pewna roślina, która ma pnącza to owija się wokół gałęzi i musiałem lekko pociągnąć tą gałąź by obejrzeć dokładniej topy itd. Niefortunnie za mocna pociągnąłem i nieco oberwałem gałąź. Czy istnieje jakiś sposób żeby jeszcze uratować moją dziewczyne? Myślałem nad związaniem jej czymś naturalnym typu gałązkami lub nad innym sposobem mianowicie owinięcie tej gałęzi taśmą izolacyjną. Zrośnie się to w jakiś sposób i czy opóźni to dojrzewanie mojej rośliny.
Czy może powinienem ***ać tą gałąź i dać sobie spokój z ratowaniem jej?
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Masz zdjęcie tego uszkodzenia?
Ja bym to po prostu usztywnił w jakiś sposób, plant powinien się zregenerować jeśli to nie jest całkowite oderwanie. Niektórzy na forum normalnie kleją taśmą.
Czy opóźni dojrzewanie? No miej na uwadze to, że uszkodziłeś roślinę i dałeś jej trochę stresu. Ale bez nerwów, każdemu się to zdarza ;)
 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
Taśmą klejącą lub cos w tym stylu albo upleć cos z trawy i owiń daj patyk żeby usztywnić.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
zawsze noszę taśmę izolacyjną sprawdza się doskonale, podegnij do pierwotnego stanu , owiń taśmą i przyłap do głównej łodygi żeby się nie ruszała zbytnio. na beton się wykuruje
 
U

Usunięty 59382

Guest
Jeżeli się naderwala to popierasz i zostawiasz a roślina jej nie odrzuci!żadnej taśmy nie dawaj tylko zrób gałąź w kształcie litery Y i tam umocuj ta gałąź a roślina się zregeneruje...przerabiane sto razy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół