nasiona marihuany

haszysz z OG Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witam wszystkich dzisiaj postanowilem zrobic haszysz z pylu ktory mi zostal z mlynka .
Przeszukalem neta w poszukiwaniu najlepszej i najszybszej metody wyrobu haszyszu domowa metoda.

Natknolem sie na jeden przepis ktory mnie zainteresowal i chcialem sie z wami nim podzielic i zapodac foto relacje jak to wyszlo:)

oczewiscie po curringu zapakowalem caly pyl w folie aluminiowa zawinieta dobrze pare razy na zakladke , zalozylem rowniez folie do piekarnika na aluminium i tez porzadnie owiolem i zacisnolem specjalna opaska do gotowania w piekarniku.

potrzebna bedzie tez zimna woda lub lod w pojemniku do schlodzenia paczki z waszym haszykiem :)

ustawiam piekarnik na 150 stopni wkladam paczke do piekarnika na 9 min

poczym wyciagam chlodze do zbicia temperatury i ponownie wkladam na 9 minut i powtarzam czynnosc dwa razy.

schlodzony haszyk pakujemy np , czyta folie kuchenna z dodatkiem 4 kropelek wody uprzednio mieszjac haszyk + woda do zrobienia sie fajnej masy , ubijamy 15 min do zrobienia sie jednolitej masy. ( ja postanowilem jeszcze na 10 minut wrzuci hasz do zamrazalnika )

Foto tutaj





Na weekend bede robil ciastka tez sie pochawale jak to wyglada :) pozdrow ekipa haszysz.com
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To sposób na zrobienie haszu czy spie****enie po całości haszu bo nie czaje ?
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Normalnie musiałem 2 razy czytać i rozkminiać czy ja jestem tak najarany,czy ty masz tak czapkę skopaną:pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół