nasiona marihuany

AF 250W 0,36m2 - Cheese, LSD-25, Gorilla Glue, Boy Scout Cookies

Wyszukiwarka Forumowa:

ciband

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
15
Buchów
0
Czyli wychodzi na to że jeśli nie zakwitnie to muszę ją wyrzucić :(
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No raczej. Obczaj sobie fotorelacje GardenicPower, on tam robil main lining z bardzo dlugim wegiem. Sam tez sie bawilem z automatami i sezonami w jednym boksie, z main liningiem na 8 topow, z 60 dni wega... slabo to wyszlo. Ja bym jednak poczekal czy nie zaskoczy, jak nie to w kibel i do konca jeden auto, a na nastepny grow posadz se sezony ;)
 

ciband

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
15
Buchów
0
Ubakałem się i wpadłem na pomysł że mógłbym ja wyciągać codziennie 6h wcześniej do ciemni np z kartona :D
 

ciband

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
15
Buchów
0

UPDATE dzień 44

Postanowiłem jednak wyrzucić BSCookies gdyż to na 100% regular. Chyba nawet nie było odmiany auto tej grupy z tego co widzę. Ciemnia to był głupi pomysł - poniosło mnie :zjarany: .

Gorilla Glue pije jak szalona - co 2/3 dni donica pusta. LSD nieco wolniej jednak też jest już podlewana 2 razy w tygodniu.

Nie leję na zmianę czysta woda/woda z biobizz tylko cały czas z nawozem. To bardzo źle? Rośliny mają minimalnie żółte końcówki więc stwierdziłem że brakuje im może troszkę azotu więc leję do każdego podlewania teraz 3ml/l BioGrow, 2ml/l BioBloom i 1ml/l TopMax. Na podlewanie w tym momencie 3 roślin (wcześniej 4) wylewam całą 5l butelkę jednorazowo.

Wydawało mi się że ganja będzie przyjemnie pachnieć. Tymczasem trochę mi śmierdzi :freak::freak: . To normalne? Czy to przez moje za częste nawożenie? Bo zapach mi troszkę zapach BioGrow Przypomina :D
W każdym razie filtr już tydzień temu do boksa wleciał i całkiem daje radę :)

ZDJĘCIA!

Panienki razem. Po lewej zawiązująca ładnie kwiaty LSD-25 po prawej Gorilla Glue Auto



Cheese wystrzelił w górę i jest wyższy tak że prawie dotyka lampy. Zostawiam go jak jest. Coś tam z niego wyrośnie :D Może jakaś dyszka na smaczek :D

I kwiatostany na LSD:







Jak myślicie, ile ta LSD może jeszcze kwitnąć mniej więcej do zbiorów? :oczy:

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
ciband napisał:
Jak myślicie, ile ta LSD może jeszcze kwitnąć mniej więcej do zbiorów?

Wróć za miesiąc ze zdjęciami to zobaczymy ile jej jeszcze brakuje. :p
 

ciband

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
15
Buchów
0

Pomocy
dzień 57
7 tydzień flo lsd i 6 flo gorilla


Roślinom od jakiegoś czasu żółkną liście i to górne. W tym momencie końcówki są zawinięte do góy i suche. Dużo liści poodpadało na LSD - topy za to rosną i robią się fioletowe. Na Gorilli też żółte górne liscie i też widzę że niektóre końcówki już się usychają.

Cheese rośnie bez takich dolegliwości.

Podejrzewam za wysokie pH
Tylko dlaczego?! mierzę pH ziemi regularnie płynem Helliga i ciągle mi rośnie. W tym momencie płyn na 2 żółtych roślinach jest między 7 a 8... czyli jest źle. Ziemia zmierzona na cheese który jest zdrowy bardziej między 6 a 7.
REGULUJĘ PH przy każdym podlaniu cytryną po tym jak wleję nawozy. Leję tylko trypack biobizza do każdego podlania wg tabeli producenta. Podlewałem ostatnio samą wyregulowaną wodą bez nawozów aby sprawdzić reakcję czy nie sąprzenawożone i wydaje mi się że niedobory azotu się powiększyły. Podlałem ostatnio wodą o pH 5,8 i ogólnie trzymam wodę blisko 6 zawsze jako że widziałem żę ph ziemi rośnie. Dziś jak zobaczyłem to usychanie końcówek liści - te żółte są suche tak że końcówki można kruszyć w ręce - to poddaję się - nei wiem co robić dalej.

Lać do końca nawozy i próbować zakwaszać dalej wodę w celu ratowania gleby?
Czy może zrobić im flusha i wlać tylko trochę nawozów na koniec?


Co bardziej się opłaca, w szczególności że to ostatni etap i zależy mi tylko na tym żeby kwiaty doszły jako tako.

I co może być przyczyną rosnącego ph ziemi? Sama mieszanka? Tak sobie myślę że dałem dość dużo dolomitu. Czy może przesycenie nawozami jako że nie lałem czasami samą wodą?

I moje kolejny pomysł - czy niewyregulowana woda lana do nawilżacza który chodzi ciągle przy cyklu dziennym o pH 7.8 może być tego przyczyna?


lsd





po lewej LSD po prawej Gorilla




 
Ostatnia edycja:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Pytanie, jak często podlewasz. Jeśli nazbiera się wilgoci z nawozami na dole wokół korzeni, to mogą wyjść takie cyrki, sam miałem, tylko pH szło w dół.
Możesz zrobić flusha dobrą wodą i zostawić kilka dni do lekkiej doniczki. W międzyczasie oprysk z calmaga nie zaszkodzi. Powinny dociagnąć do końca, tylko nie odrywaj liści, bo część może się jeszcze odratować lub posłużą jako pożywka.
 

ciband

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
15
Buchów
0
Dzień 72

Czy to już prawie?

Flusha zrobiłem, pomógł trochę. Ph bliżej 7 znów ale nie pogorszyło się.
Pachną przepięknie ale nie mocno :)

Topy LSD mało zwarte ale jakby jeszcze wypuszczają pączki. Są jakby trochę zdeformowane - wyciągnięte w górę :( Dlaczego?
Za to jest ładny fiolecik <coolpalacz>

Topy Gorilli bardzo ładne :) nie mogę się doczekać

Cheese połamaniec także całkiem ładne kwiaty.

Trichomy mleczne ale nie widzę jeszcze brązowych :( . Czy można się ich niebawem spodziewać? :oczy:

Zdjęcia

LSD-25







Da się ocenić ile może z tego być?




Gorilla Glue







A tutaj ile? :freak2::zjarany:


Cheese połamaniec



Rośnie bliziutko lampy ale w sumie nic złego się jej nie dzieje - lekko pozamykane listki




Pozdro!

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół