nasiona marihuany

pomocy fast

Wyszukiwarka Forumowa:

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Witam znalezli u mnie tabletke extazy troche suszy czy cos za to grozi jak sie tlumaczyc ja jestem w delegacji ? nawet nie pamietam kiedy gdzie i jak ona tam sie znalazla .
Moja mama do mnie dzwonila i mowila abym sam sie stawil bo grozi areszt 3 miesiace .
Mam kilka zarzutów
1. 1 sztuka Liscia konopi doslownie mial isc w ramke na sciane
2. jakies 0,8 grama marichuany
3. nasiona marichuany
4. zolta tabletka extazy 1 sztuka dostalem na imprezie jakis rok temu i wgl o niej zapomnialem
5. zolty proszek w samarze jakies 0,5 g tak jak wyzej .


Mam sie stawic do piatku na komendzie pomocy bedzie lipa ?

---------- Post Zaktualizowany 20:08 ---------- Data pierwszego postu 18:01 ----------

Jest kolejny problem zatrzymali jeszcze 2 ziomkow jednego nic nie znalezli z tego co powiedziala jego dziewczyna a u drugiego z 500 g maja pewnie rozmowy jak pisze czy cos im puszcze itp . ale nic nie maja ze cos u mnie znalezli
 
Ostatnia edycja:

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Znaleźli to u ciebie w domu gdzie Cię nie ma tak? czy przy tobie.

No grozi areszt sledczy mogą to być 3 miesiące albo i nawet 2 lata :D zalezy ile razy przedłuzy go prokurator przewaznie siedzisz aż do rozprawy sądowej maxymalnie mozesz 6x po 3 miesiące czekać. Ale to grozi wlasnie przy grubych sprawach albo jak unikasz wyjaśnień itp :)

Lepiej jedz zeznać i tyle bo nic strasznego za to nie będziesz miał pewnie grzywne i tyle.

Nie podpisuj pustych kartek na komendzie i nie idź na samokaranie w te dwie rzeczy psy będą brnęły ;)

Nic ci nie będzie bo za małe ilosci pozdro i sie nie filmuj zero stresu, na dołku prokurator Ci wstepnie przedstawi propozycje ukarania co na ile i za ile, i jeśli sie na to zgodzisz to to dostaniesz, a jak nie podziesz na samoukaranie to dopiero w sądzie zapadnie wyrok i zawsze jest lzejszy.
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Znaleźli to u ciebie w domu gdzie Cię nie ma tak? czy przy tobie.

No grozi areszt sledczy mogą to być 3 miesiące albo i nawet 2 lata :D zalezy ile razy przedłuzy go prokurator przewaznie siedzisz aż do rozprawy sądowej maxymalnie mozesz 6x po 3 miesiące czekać. Ale to grozi wlasnie przy grubych sprawach albo jak unikasz wyjaśnień itp :)

Lepiej jedz zeznać i tyle bo nic strasznego za to nie będziesz miał pewnie grzywne i tyle.

Nie podpisuj pustych kartek na komendzie i nie idź na samokaranie w te dwie rzeczy psy będą brnęły ;)

Nic ci nie będzie bo za małe ilosci pozdro i sie nie filmuj zero stresu, na dołku prokurator Ci wstepnie przedstawi propozycje ukarania co na ile i za ile, i jeśli sie na to zgodzisz to to dostaniesz, a jak nie podziesz na samoukaranie to dopiero w sądzie zapadnie wyrok i zawsze jest lzejszy.

Tak u mnie w domu .
Bylem na areszcie 48h .
U mnie w drugim domu znalezli okolo 130g wage mlynki dil bagi .
Teraz mam dozór policji 5 dni w tygodniu poreczenie 5000 ktore juz zaplacilem
zakaz opuszczania kraju
art. 63 ust. , art. 53 ust. , art 59 ust.
uprawa, przetwarzanie ,handel ,posiadanie
bede mial dostep do akt napisze co dalej
jak sadzicie jest lipa ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jest lipa, 130g to ponad 1000 dzialek dilerskich ;). Tylko na jakiej podstawie uprawa i przetwarzanie? Te dwa zarzuty do wybronienia, ale 130g z waga i workami to juz prosta droga do przybicia dilerki.
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Jest lipa, 130g to ponad 1000 dzialek dilerskich ;). Tylko na jakiej podstawie uprawa i przetwarzanie? Te dwa zarzuty do wybronienia, ale 130g z waga i workami to juz prosta droga do przybicia dilerki.

Tylko jest tam tak na oko z 80g suszu reszta przerobionego czyli haszyku . Uprawa i przetwarzanie sam sie przyznalem znalezli namiot i sprzet do uprawy , i to wszystko co wytworzylem to na wlasny uzytek oczywiscie .

---------- Post Zaktualizowany 09:37 ---------- Data pierwszego postu 09:36 ----------

Ogarnij papuge bo zrobią z ciebie wielkiego dillera.

Wszystko ogarniete teraz czekam az bedzie mial wglad do akt.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Tylko jest tam tak na oko z 80g suszu reszta przerobionego czyli haszyku . Uprawa i przetwarzanie sam sie przyznalem znalezli namiot i sprzet do uprawy , i to wszystko co wytworzylem to na wlasny uzytek oczywiscie .

No to dales dupy, mogles spiewac, ze w namiocie trzymasz storczyki, a "na wlasny uzytek" nie obronisz z waga i workami. Tak czy inaczej powodzenia
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
No to dales dupy, mogles spiewac, ze w namiocie trzymasz storczyki, a "na wlasny uzytek" nie obronisz z waga i workami. Tak czy inaczej powodzenia

No tak wychodowalem je w namiocie tak zeznalem i to co wyroslo to to co znalezli a waga aby sobie dzielic i wypalac tylko odliczana porcje i tak pani prokurator zapisala .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół