nasiona marihuany

[1.44m2+LED DIY][#seedmaking] crossy z Black Lime Reserve oraz White Cheddar i Chocolope

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie trza mi powtarzać trzy razy :p Dzis to nie wiem ale jutro wrzucę
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Obiecałem to jestem. Fotki jakoś sprzed 5-6 dni. Już miałem to ściąć ale znowu przytrafiło się coś i muszę poczekać. Nasionek na jednych więcej, na innych mniej. Wydłubię, policzę i odpali się jakiegoś OS. Wszystkie wyraźnie żywiczne pod koniec żywota.
Co tu dodać? Hmm ciągnie się to wszystko już z pół roku haha :D w międzyczasie musiałem przenieść namiot i praktycznie zlikwidować pokój przeznaczony na uprawę. Doszły też inne zawirowania... ALE! Jestem już przy finiszu, mimo jakichś przeciwności dociągnę do końca i będzie można zrobić jakiegoś OSa, z którego rośliny mam nadzieję, że sprawią trochę radości odbiorcom :mar:

Chocolope od Gnoma







White Cheddar - Holy Seeds



V3 x Black Lime Reserve - De'ath Ivestments





(Black Lime Reserve x Long Valley Royal Kush) x Black Lime Reserve - De'ath Investments





Podgląd ogólny:

 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ten Chocolope wielki jak koński kapeluch, nabity pięknie
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nareszcie koniec :) co do ilości nasion to wyszło mniej więcej tak jak się spodziewałem - proporcjonalnie do czasu kwitnienia poszczególnych roślin. Zanim pyłek zaczął się tworzyć na dobre to na najszybszym white cheddarze niewiele było do pylenia. Także jeśli z nastawieniem na pestki to lepiej mieć pyłek przygotowany wcześniej aniżeli tak jak było to tutaj. Ale jest doświadczenie, są pestki, jest zakończony projekt.



Za chwilę odpalę OS i zapraszam!

---------- Post Zaktualizowany 10:33 ---------- Data pierwszego postu 10:09 ----------

OS:

https://www.forum.haszysz.com/showt...tół-bierzesz-ile-chcesz&p=1811249#post1811249
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Tutaj? Sporo przetrzymane były bo nie było kiedy ich skosić. No i czekałem aż sionka dojrzeją. Nie liczyłem tego
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
To może inaczej ile tygodni potrzebują aby dojrzeć? :woohoo:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Myślę że +/- 9-10 tygodni. Cheddar może krócej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół