nasiona marihuany

Trichomy ? Pomocy!

Wyszukiwarka Forumowa:

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
WITAM!

Roślinka w 10 tygodniu.

Zebrałem tak zwany sampel (ocena)

TRICHOMY BARDZO MLECZNE

Stwierdzam jedno, high jest za bardzo mocny, ryje beret i całe ciało, czy jeśli trichomy będą bursztynowe, faza bedzie lagodniejsza ? I przyjemniejsza ?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Zależy, jaką masz odmianę. Zasadniczo CBD łagodzi efekty THC, więc im go będzie więcej, tym powinno być luźniej.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Gorilla Glue

Wziąłeś jedną z najbardziej walących po czerepie odmian xD Ona nie jest zaprojektowana do łagodnego haju, bursztynowe trichomy tu nie pomogą. Albo jaraj mniej (maszek z lufy?), albo z czymś mieszaj, np. suszem CBD lub bierz olej do tego palenia. Tak czy inaczej, krzyżyk na drogę :scared:
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
Wziąłeś jedną z najbardziej walących po czerepie odmian xD Ona nie jest zaprojektowana do łagodnego haju, bursztynowe trichomy tu nie pomogą. Albo jaraj mniej (maszek z lufy?), albo z czymś mieszaj, np. suszem CBD lub bierz olej do tego palenia. Tak czy inaczej, krzyżyk na drogę :scared:

Nie musisz mówić, faza jest okrutna, a to dopiero sampel z 9 tygodnia, faza taka ze flashback z 3 lata mialem do tyłu, przestań ...


Czyli w tym przypadku nie obnizy to dzialania tej odmiany ??
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zależy, jaką masz odmianę. Zasadniczo CBD łagodzi efekty THC, więc im go będzie więcej, tym powinno być luźniej.

Tylko że bursztynowe THC oznaczają degradację THC do CBN a nie CBD - tego będzie tyle samo.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Tylko że bursztynowe THC oznaczają degradację THC do CBN a nie CBD - tego będzie tyle samo.

A, ok, źle pokojarzyłem fakty z czymś, co czytałem, dzięki za poprawkę. [MENTION=92267]mleko_mu[/MENTION], w takim razie czekanie do większej ilości bursztynowych pomoże bardziej niż myślałem. Nie zmienia to jednak faktu, że w razie dalszej awarii coś z CBD dodatkowo powinno pomóc.
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
A, ok, źle pokojarzyłem fakty z czymś, co czytałem, dzięki za poprawkę. @mleko_mu, w takim razie czekanie do większej ilości bursztynowych pomoże bardziej niż myślałem. Nie zmienia to jednak faktu, że w razie dalszej awarii coś z CBD dodatkowo powinno pomóc.


To teraz jeszcze raz i na spokojnie :

- zmniejszy to moc tej odmiany ?

czytałem że te bursztynowe trichomy dają "kanapowy" łagodny haj ? ktoś to potwierdzi ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To teraz jeszcze raz i na spokojnie :

- zmniejszy to moc tej odmiany ?

czytałem że te bursztynowe trichomy dają "kanapowy" łagodny haj ? ktoś to potwierdzi ?

Będzie bardziej do spania, mniej euforii i psychodeli. Ale moc nie będzie dużo słabsza, zmieni się bardziej rodzaj działania. Było kupić pestki czegoś słabszego jak nie tolerujesz mocnego zioła
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
Będzie bardziej do spania, mniej euforii i psychodeli. Ale moc nie będzie dużo słabsza, zmieni się bardziej rodzaj działania. Było kupić pestki czegoś słabszego jak nie tolerujesz mocnego zioła

Kolego, człowiek mądrzejszy po fakcie, trudno, dziękuję za potwierdzenie i udzielanie się w temacie!

Palilem dużo, widocznie za mało na takiego potwora jak gorilla glue :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół