nasiona marihuany

Pierwszy GrowBox 2x1.8x2

Wyszukiwarka Forumowa:

Muski

New member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich Growerów Mieszkam w Nl i chciałem zrobić z mojego schowka na graty growboxa pomieszczenie ma 2m długości 1.80m szerokości i 2 m wysokości na suficie jest wyciąg do wentylacji wiec myślę że wiatrak taki jak montuje się do łazienek wystarczy I moje pytanie jest jak skutecznie przygotować takowe pomieszczenie jaką lampe powinienem zainwestować czy wystarczy je odmalować białą farbą czy może powinienem je wyłożyć czymś co lepiej odbija światło ? myślałem o Ledzie z Aliexpers a mianowicie 2000 W LED COB cree led cxb3590 cena około 270 e tylko nie wiem czy to nie za duża moc do tak małego pomieszczenia chce zainwestować max 300 e I jaka ilość roślin jest optymalna Nastawiam się bardziej na jakość i zdobywanie doświadczenia niż jak bym miał to robić komercyjnie
13.jpg
A oto zdjęcie pomieszczenia​

14.jpg

Dziękuje za pomoc
clear.gif
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Jak jesteś na wynajmie na pokoju albo od agencji albo innych osób to odradzam ;) No chyba ze komunalne to ok.

1. Na tą powierzchnie 3,6m2 potrzebujesz 180tyś lumenów optymalnie. - http://www.haszysz.com/kalkulator.php
2.Ten Led to szit i bujda.
3.Led pod taką powierzchnie wyniósł by Cię z 10tyś PLN taki jakis sensowny.
4. Wyciąg powietrza musisz mieć z filtrem bo przy takiej uprawie będzie je**ć cała wioska.
5.Na biało moze być, ale lepiej namioty ;) szczelność switała, zapachu, mozliwosci mocujące lamp wentylacji to duzy plus

Pozdro
 

Muski

New member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
3
Buchów
0
powiem tak jeśli chodzi o sąsiadów to nie problem wiedzą że hodowałem już wcześniej trawę XD Mam prywatne mieszkanie Czy wszytkie ledy z aliExpres to lipa ?? Przecież niektóre maki są dostępne również na Amazonie
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Sprawdza się markę jako taką, a nie to, gdzie jest dostępna :p Poza tym na Ali nie brakuje podrób.
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Można kupić coś tam z aliekspres ale nie pod taką powierzchnie ;p tu trzeba juz dobrego działka.
 

Muski

New member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam tak jest to pomyłka pomieszczenie ma 2m na 1m i wysokość 2.20 Przepraszam za wprowadzenie w błąd Ale tak serjo jaką lampę proponujecie do 300 e??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół