nasiona marihuany

[0.09m2] 50W Pico Seeds Factory

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
O cię panie, jak to tak zostawisz to będzie tam dżungla jakiej chyba nie widziałeś jeszcze. ;D
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Jutro postaram się wrzucić nowe zdjęcia. Zaczynam powoli obawiać się procesu zmiany płci <palacz>. Ciągle brak bananów.
Przy robieniu zdjęć wyciągnę doniczkę i wtedy dokładnie obejrzę "łojców".

Edyta:
Co nowego ? w sumie nic ... weg trwa spokojnie, roślinki dzisiaj podlane i spryskane czysciochą z ph 6.5.
Po kropelce STS'a na szczyty Goryli. Spokojnie czekamy na banany. <wodna>
Warunki w boksie - wilgotność 60-75%, temp 20-25st, światło 20/24.

Cały burdelik:


Starszy Goryl:

Jak widać, STS lekko popalił roślinkę, przesadziłem z dawką ?





Ciekawa sprawa z wyglądem najstarszej.... wygląda jak koks, ciemna zieleń pomimo braku nawożenia ...
c.d.n. :tiphat:
 
Ostatnia edycja:

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Z tego co się orientuję to STS zawsze pali roślinę, wykręca itd ale ona sama odbije w szybkim czasie
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Witam

Nowy tydzień, nowa aktualizacja... chociaż co to za aktualizacja jak za dużo się nie dzieje ....
Roślinki podlewane co 3-4 dni po 1-1.5L czystej wody (ph ~6.5), w tygodniu dostały oprysk z Soli Epsom.
Roślinki zaliczyły fryzjera co by troszkę światła do maluchów docierało. Dwie największe (miksy) otrzymały ręczny regulator wzrostu :crazy:(łamanie).
Co do procesu feminizacji ... działa... widać młode banany, więc niedługo będzie <sex>.
Koniec pisania, czas na "zdjęcia"....

"Fizyczny Regulator Wzrostu" :zombi:



Widok ogólny burdeliku ...
Out:

In:


Dama z jajami:



Roślinki nie wyglądają książkowo.... ale mam na to wy***ane ... <peace>, mają przekazać geny i tylko na tym mi zależy...
Krytyka mile widziana ... :dancee:
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Zdjęcia będą w poniedziałek ... przepraszam za obsuwę ...
Tak na szybko to: banany rosną ale pyłku jeszcze brak ... dwie najstarsze damki kwitną (mój poprzedni mix),
reszta rośnie ... busz straszny, staram się łamać co mogę chociaż czasami nie wychodzi i wtedy przydaje się tasma klejąca :jprd:
Dzisiaj dostały oprysk z Tria, jestem ciekawy czy jest tak skuteczny jak go opisują ... mam nadzieję że przez dwa dni nie wyjdą z boksa :freak:
Podlewanie co 2 dzień po około 1.5-2L wody o PH ~6.5 i homeopatyczne dawki nawozu 0.2-0.5gram / litr.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Kurde szkoda że jeszcze pyłku nie ma. Po STS zdarza się że wcale się nie pojawia albo może być "nie płodny". Ja jednak liczę że wszystko będzie zgodnie z planem i czekam aż się pojawią zdjęcia ;)
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Witam po dłuuuugiej przerwie,
w pierwszych słowach przepraszam za nieobecność ... sprawy życiowe,
mam nadzieję że wybaczycie.:freak2:
Mimo wszystko projekt trwa, przez ostatni miesiąc jedyne co było robione to podlewanie i trzepanie bananów.:pl:
Ponieważ brak mieszaka, duże zagęszczenie roślin oraz słaba lotność pyłku to trzeba było interweniować i mocno potrząsać "męskimi gałązkami".
Co do samych roślin ... hmmm ... żadnych problemów oprócz braku miejsca, szczególnie w pionie.
Część szczytów była ponad lampą.
Dzisiaj pobawiłem się drutem i podwiązałem co się dało, do tego wszedł mały fryzjer.
Co udało się na szybko zaobserwować ? Najładniejsze damki to dwie sztuki posadzone najwczśniej, widać że zdominowały resztę.
Pyłek mało lotny... ale płodny. Są już zielone nasiona, mam nadzieję że jeszcze z dwa tygodnie i pierwsze sztuki będą gotowe.
Moje przemyślenia na stan obecny: podziwiam ludzi którzy bawią się w micro.... chyba za stary już jestem na takie rzeźbienie,
gdybym np co drugi/trzeci dzień bawił się w poprawę lst, naginanie, przycinanie itd to miało by to ręce i nogi, a tak to wygląda jak wygląda.
Doniczka którą da się włożyć/wyciągnąć tylko po rozebraniu połowy boksa to <cenzura>.

Oto co zobaczyłem po miesięcznej "przerwie" :jprd:


Dama z "jajami" chyba w wieku starczym..


Ciemne ale chyba coś zobaczycie ...






Gotowa do powrotu do boksa.


a oto i cel tej podróży ... chociaż jeszcze w wieku niemowlęcym .....


the truth is out there :spalony:



Już za chwilę startuję z nowym dziwnym projektem :crazy:, automat w organice ale tym razem doniczka 20l. Jeżeli uda się ogarnąć czas to będzie normalna relka...
 
Ostatnia edycja:

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
No i za***iście że projekt trwa ;D
Postępy są. Ciekawe ile pestek z tego wyjdzie na koniec ;)
W styczniu też myślałem żeby pesteczki auto ducka sobie zrobić więc tutaj do końca będę się przyglądał postępom
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
No i za***iście że projekt trwa ;D
Postępy są. Ciekawe ile pestek z tego wyjdzie na koniec ;)
W styczniu też myślałem żeby pesteczki auto ducka sobie zrobić więc tutaj do końca będę się przyglądał postępom

Nasionka Auto Ducka zrobiłem sobie rok temu .... szczerze ... napaliłem się na te krzaczki i ... nie polecam. Liściaste, słabe ilościowo i jakościowo.
Wolę poszukać lepszego miejsca niż sadzić kacze stopy.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Niestety mieszkam na tak silnie zurbanizowanym terenie że ciężko znaleźć choć trochę zielonego terenu gdzie nie wejdzie człowiek.
W tym roku straciłem kilka krzaków z drogich pestek DP no i pracę której się nie wyceni na hajs ;/
Liczę że Ducka nie każdy pozna
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół