nasiona marihuany

Kiedy czas na te wielkie panie?

Wyszukiwarka Forumowa:

LeonOsiemset

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2019
Postów
3
Buchów
0
Dzień dobry wieczór, jestem nie pewny swych obserwacji i to mój pierwsze podejście do sezonówek, dlatego zgłaszam się o pomoc do was [;
Moje pytanie brzmi ile to jeszcze trzymać i czy jest to swego rodzaju pleśń na łodydze.
Panny mają jakoś 4-5 miesięcy, trzy z nich mają ponad 3 metry.
Ziemia była przygotowywana już w marcu (odchody w granulkach, skórki itd).
Na weg lany był tylko biohemus a na flo - Planton K. Ostatnio nawóz był dawany jakoś 4-5 dni temu, przed deszczami.
Na wielu liściach był widoczny mączniak i inne cuda ale wszystko co było widoczne okiem usunąłem i psikłem czymś na grzyby.
(Przepraszam za jakość ale nie posiadam żadnego sprzętu, lup itd.)



---------- Post Zaktualizowany 09:27 ---------- Data pierwszego postu 09:21 ----------

Przepraszam za post drugi ale nie wiedziałem że nie można edytować postów.
Daje więcej zdjęć.
Inny krzak:

Plus zapytanie o łodygę, jako iż nigdy nie posiadałem pełno sezonowych roślin proszę o pomoc w zapytaniu - Czy to jest źle że tak to wygląda?


+
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
gałązki ruszają się na wietrze i często przy łodydze tworzą się zrosty, łodyga drewnieje i tak to wygląda, jest to normalne. kwiatki wyglądają ładnie ale jeszcze troszkę im brakuje do finiszu. jeszcze troszkę cierpliwości, staraj się odginać lekko topy żeby więcej je przewiewało, kontroluj czy nie ma oznak pleśni, szczególnie tam gdzie widzisz że listki przy topowe zaczynają więdnąć lub gnić, usuwaj je.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół