nasiona marihuany

[560 COB+50 RedBoost] [2m] - [OS @Zacier]3x DESTRO99, [OS @De`ath] Crumpets + Inne

Wyszukiwarka Forumowa:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8


Motyka Trzeci

Zaprasza na.
Motyka Trzeci po raz 3


W ogródku zawita Ayahuasca Purple od Barneys farm w ilości TRZECH, towarzyszyć mu na pewno będą dwie siostry Strawberry Amnesia od Dinafem. Dodatkowo pewnego popołudnia przyleciały do nich Trzy siostrzyczki DESTRO99 (Destroyer x Cinderella99), wykute u [B [MENTION=33194]Zacier[/MENTION][/B] podarowane w ramach OS`a https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?141882-parę-femek-Destro99 . Dziękuje bardzo za zaufanie :) !!!

Mamusia jak i tatuś mimo kazirodczej miłości popełnili dzieci, DESTRO99 które narodził się w tym miejscu : https://www.forum.haszysz.com/showt...er-x-Cinderella-99)-0-08m2-CFL32W-Led-Cob-20W



Ogródek będzie wielkości 120 cm x 60 cm [0,72 m^2] Oświetlać to wszystko będzie w początkowej fazie lampa COB 240 W, później zmienię na 320 W. Do nawilżania jest wstawiona żabka- mimo iz jest dużą lubię ja :) !. Wszystkie 8 panien trafi do 11 litrowych donic. Ziemia to LIGHT mix w chwili obecnej, do docelowych doniczek trafi ziemia z recyklingu LIGHT mix od Biobizza . Używałem do niej organicznych BAC, tym razem zmieszam ja z mocno organiczną ziemią z outa. Nawozami będzie BAC, lub zestaw Biotabs. Planuje podwójny topping jako trening, oraz ok 4 tygodni wzrostu. No ale plany to plany.... ch*j z nich może być :)

Wszelkie spostrzeżenia mile widziane :)

P.s. dodatkowo rosną sobie jeszcze w tym samym ogrodzie jakieś projekciki a bynajmniej:
1x Dinamed ( jeszcze nie wykiełkowała) w skrzynce w której jej towarzyszem jest Auto Speed Boom, ten drugi jest juz w porządnej fazie kwitnienia więc niedługo ucieknie. Planowałem zrobić na niej LST.
1x Noname ten gagatek także znajduje się w skrzynce, śmierdzi mi on jakimś Hazem :)
Obie skrzynki maja zasypane 2cm keramzytu na dno, oraz ziemie z recyklingu wraz z spotowa, 1:1

Podsumowując:

Nasiona:
3x Ayahuasca Purple od Barneys farm (Full Sezon, Femi)
3x DESTRO99 (Destroyer x Cinderella99) od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] (Full Sezon, Femi)
2x Strawberry Amnesia od Dinafem (Full Sezon, Femi)
1x Dinamed od Dinafem (Full Sezon, Femi)
1x Noname

Fotoperiod:
początkowo 18/6, z przejściem na 12/12

Trening:
TOPING 2x na każdej roslinie w 11l
LST na skrzynkach

Nawozy:
Biotabs zestaw
BoomBoom Spray
lub
BAC Grow
BAC Bloom
BAC Booster
BoomBoom Spray
Plagron lemon kick
Soda oczyszczona
+ mikoryza od great white shark


Sprzet:
Lampa: COB 240 W+ red boost , COB 320 W+ red boost
Namiot: Diamond Room 120x60x180 [cm]
Wentylator mieszający: 2x Profan 5W
Wentylator Wyciągający: [airRoxy wentylator osiowo-kanałowy quiet (silent) 125mm
Filtr: węglowy- nie pamiętam nazwy i specyfikacji
Doniczki: 11l 25x25x26 [cm]
Termometr: alkoholowy+ elektroniczny/higrometr
pH metr: ADWA AD11
Nawilżacz: żaba
clear.gif
:25 W


Dzień 8
Panienki wyszły 7 dni temu z ziemi, zaczyna się wykształcać nowy poziom liści. Wszystkie wyglądają ładnie i równo. Kiełkowanie, jak i pierwsze dni życia przebiegły identycznie . Podlewane odstaną wodą z kranu, pH 6,1 . Wilgotność 80% Temperatura 25 C












Speed Boom Auto Już chwilke rośnie :)
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Ale zaginasz czasoprzestrzeń, raczej dzień 8, hehe. :)

Tak się składa, że dziś wrzuciłem dwa kiełki D99 w lightmixa. Życzę sporych maczug! Zarówno Tobie jak i sobie
:D
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Ja dobrze widzę, że destro nie ma praktycznie wcale ząbków na liściach?

Ps. Dobra odpaliłem sobie to zdjęcie w galerii, jednak ma :)
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Dzień 15
Siemanko :D ...
Za sprawą [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] stwierdziłem ze faktycznie w pierwszym poście niech będzie 8 dzień życia, ułatwi to liczenie. :)
Co do dzieci.... Zacząłem wszystkie podlewać BAC GROW, 1 ml/L, woda kranowa, ph 6,1 pokojowa temperatura. Wilgotność ok 80%. W dzień 26 C w nocy 20C. Rosną ładnie i równiutko :), Destro znacząco się odróżnia od pozostałych roślin, ma Bardzo ostre i mocno ząbkowane listki w porównaniu do pozostałych :). Dziś poszedł topping na wszystkich, oraz oprysk z BOOM BOOM Spray. W drugim boxie trzymam 10 automatów w stare ziemi zmieszanej ze spotowa oraz biotabsem, genetyka trafiła sie marna, jak i ziemia juz jest licha, widać po liściach ze non stop sie coś dzieje. Zmieniam taktykę do fullsezonów pójdzie nowiutki biobizz + spotowa ziemia. Podlewać chyba dalej będe BACiem..... Możliwe że powstana wielkie zmiany, zamiast 2 boxów 1,2x0,6 zostanie postawiony jeden duży 2mx1m. Wtedy także zmienię zasilacz na lampie z 240 na 320. Finalnie na 2m^2 poleci 640 W+ ok 50 W ( redboost)+ prawie 700W - mam nadzieje ze i coś z tego wyjdzie :) - w tym wypadku także dojdzie kilka odmian.
Poniżej przedstawiam Panie :

Ayahyasca Purple





Destroo






Strawberry Amnesia



Dinamed



NoName
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Co tam w namiocie się dzieje? :)
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Hey,
Ojjjj długo mnie tu nie było, nadmiar pomysłów i nadmiar pracy mnie przerósłâ€Ś..
Podczas ostatniego miesiąca, wiele się zmieniło, wywaliłem dwa boxy 120x60. Wstawiłem jeden duży 200x100. Obecnie w setupie znajdują się 2 lampy, 320 W COB+ 25 RedBoost, oraz 240 W COB+ 25 RedBoost. Na chwile obecna dwie sztangi sa w zadłuż obok siebie, zastanawiam się nad dołożeniem 2 diod COB oraz 8 Redboost + zamianę zasilacza z 240, na 320 W…. no ale zobaczymy jak to będzie z czasem. Jako mieszające służy 3 Profanów 5 watowych, jestem w trakcie montowania kolejnych 3 takich samych oraz 2 wyciągi + dwa filtry. Wszystko wydaje się w miarę ok, choć na moje oko za słabe mam wyciągi…. Muszę cos z tym pomyśleć…..
W ciągu tego miesiąca trafiła mi się przyjemność walki z mączlikami, nie mam pojęcia skąd to kur***wo się wzięło, na chwile obecna je wytępiłem, podnosząc wilgotność i pryskając wszystko Agricolla Spray, a następnie wodą z cukrem….. Niestety nie wszystkie rośliny dobrze to przyjęły ;/….
Obecnie prezentuje się to dość przyjemnie. Wszystko podlewane BACkiem, Rhizotonickiem oraz pryskane Boom Boom Spray… Temperatura ok 28 stopni, wilgotność była bardzo wysoka po przez walkę z mączlikami…..

Roślinki:
Part 1
Dzień 52
3xAyahyasca Purple, 3xDestro 99, oraz 2xStrawberry Amnesia, przeszły 2 topingii, maja już ok 52 dni na wzroście. Wstawiłem im tyczki bambusowe i porozkrzaczałem…. Jedna AP wygląda na słabszą i mniejszą, ale zobaczymy co z tego będzie ….. Destro prezentuje się swietnie !!! ostre poszarpane liscie ciekawie się prezentują przy innych roślinkach. SA także zachwyca swym wyglądem !~!!!...

Dodatkowo dorzuciłem kilka nasionek: Wszystkie były topowone, 2 z nich dostały po dupie przez oprysk, wysoką wilgotność i te małe świństwa…. No cóżâ€Ś. Dokończę jak jest, na kolejny rzut wszystko będzie gotowe, dojdą autopoty i pełna sterylizacja w ramach usunięcia żywych zagrożeń….…. i wrzucam całego boxa OSów

Part 2
Dzień 30
Wsadziłem do ziemi :
1x Crumpets F2 OS od De`ath- wrzuciłem 3 nasiona do kiełkowania, niestety..... pierwsze wyrosło błyskawicznie, drugie wypusciło kła po 4 dniach i stanęło, trzecie w ogole nic nie wypusciło.... :( .... doatkowo to jedno nasionko troszke ucierpiało po przez ta cała zabawę ;/....

2xLemon OG Haze od Nirvana
3xDinaMed od Dinafem
1xGorilla Glue od Bulk Feminized seeds
3xSweet Deep Grapefruit od Dinafem
3xNoname z temat
+ jeden Noname w skrzynce.....

w przeciagu 10 dni mam w zamyśle strzelic ostatni topping i przełaczyć na kwitnienie ( 12/12)
Wszystko było lane Bac grow, Rgizotonic, pryskane boom boom spray. Woda temperatura pokojowa, PH 6,1.....

Łapcie foty

---------- Post Zaktualizowany 23-10-2019 00:09 ---------- Data pierwszego postu 22-10-2019 23:46 ----------

Hey,
Ojjjj długo mnie tu nie było, nadmiar pomysłów i nadmiar pracy mnie przerósłâ€Ś..
Podczas ostatniego miesiąca, wiele się zmieniło, wywaliłem dwa boxy 120x60. Wstawiłem jeden duży 200x100. Obecnie w setupie znajdują się 2 lampy, 320 W COB+ 25 RedBoost, oraz 240 W COB+ 25 RedBoost. Na chwile obecna dwie sztangi sa w zadłuż obok siebie, zastanawiam się nad dołożeniem 2 diod COB oraz 8 Redboost + zamianę zasilacza z 240, na 320 W…. no ale zobaczymy jak to będzie z czasem. Jako mieszające służy 3 Profanów 5 watowych, jestem w trakcie montowania kolejnych 3 takich samych oraz 2 wyciągi + dwa filtry. Wszystko wydaje się w miarę ok, choć na moje oko za słabe mam wyciągi…. Muszę cos z tym pomyśleć…..
W ciągu tego miesiąca trafiła mi się przyjemność walki z mączlikami, nie mam pojęcia skąd to kur***wo się wzięło, na chwile obecna je wytępiłem, podnosząc wilgotność i pryskając wszystko Agricolla Spray, a następnie wodą z cukrem….. Niestety nie wszystkie rośliny dobrze to przyjęły ;/….
Obecnie prezentuje się to dość przyjemnie. Wszystko podlewane BACkiem, Rhizotonickiem oraz pryskane Boom Boom Spray… Temperatura ok 28 stopni, wilgotność była bardzo wysoka po przez walkę z mączlikami…..

Roślinki:
Part 1
Dzień 52
3xAyahyasca Purple, 3xDestro 99, oraz 2xStrawberry Amnesia, przeszły 2 topingii, maja już ok 52 dni na wzroście. Wstawiłem im tyczki bambusowe i porozkrzaczałem…. Jedna AP wygląda na słabszą i mniejszą, ale zobaczymy co z tego będzie ….. Destro prezentuje się swietnie !!! ostre poszarpane liscie ciekawie się prezentują przy innych roślinkach. SA także zachwyca swym wyglądem !~!!!...

Dodatkowo dorzuciłem kilka nasionek: Wszystkie były topowone, 2 z nich dostały po dupie przez oprysk, wysoką wilgotność i te małe świństwa…. No cóżâ€Ś. Dokończę jak jest, na kolejny rzut wszystko będzie gotowe, dojdą autopoty i pełna sterylizacja w ramach usunięcia żywych zagrożeń….…. i wrzucam całego boxa OSów

Part 2
Dzień 30
Wsadziłem do ziemi :
1x Crumpets F2 OS od De`ath- wrzuciłem 3 nasiona do kiełkowania, niestety..... pierwsze wyrosło błyskawicznie, drugie wypusciło kła po 4 dniach i stanęło, trzecie w ogole nic nie wypusciło.... :( .... doatkowo to jedno nasionko troszke ucierpiało po przez ta cała zabawę ;/....

2xLemon OG Haze od Nirvana
3xDinaMed od Dinafem
1xGorilla Glue od Bulk Feminized seeds
3xSweet Deep Grapefruit od Dinafem
3xNoname z temat
+ jeden Noname w skrzynce.....
Łapcie foty marne no ale to na szybko wszytsko było robione ;/...

Od lewej AP, Destro oras SA






















Crumpets F2- niestety chłopak przychorował po tych wszytskich zawirowaniach ;/....





Btw. w tym czasie zebrałem i wysuszyłem 2 wiadra amanity ;).... finalnie 2 słoiki suszonych już czekaja do grudnia :D!!!
przerobiłem z ziomkiem 80kg winogron- stoją 2 gasiory, ok 60 litrów :D !!! 5 litrów, nalewki z winogron z wanilią, zielem angielskim oraz gozdzikami, w tym wszytskim jeszcze znalazło się litr likieru kawowego, oraz pół litra likieru orzechowego :)

BTW2
Jak zmienić nazwę fotorelacji?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Ładne krzaki! Nie obawiasz się że będą mocno konkurować o światło? Ścisk już niezły a jak przedstawisz to się pokrzacza jeszcze.52 dni weg w 11l brzmi grubo :)
Jaka ma być nazwa wątku? Zmienię.
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] jeśli możesz zmień nazwe tematu na :
[560 COB+50 RedBoost] [2m] - [OS [MENTION=33194]Zacier[/MENTION]]3x DESTRO99, [OS @De`ath] Crumpets + Inne

52 i 30 dni od dnia wyjścia z ziemi. 2-3 sztuki wyglądają licho wiec jestem w stanie je wyrzucić w przypadku braku miejsca. Planuje dzis wszystkie wyciągnąć wyczyścić cały dół, spryskać boom boomem, i za 2-3 dni przełączę chyba na kwitnienie. :). Dlugo były na wzroscie, ale przez opryski i maczliki stanęły w rozwoju. Więc może nie bedzie tak źle :) !!!!.... no co by nie było jestem dobrej myśli :D!!!!.... jakieś porady, coś stosować? coś zmienić?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemanko,
23.10.2019
AP, Destro, SA dostały małe spa, podczyściłem doły, wyciąłem wszystkie małe odrosty, stare wiatraki, i zbędny namiar we wszystkich roślinach. Malutkie zostały przycięte od dołu, potrzebujące dostały ostatni topping no i oczywiście je poodginałem przywiazujac do tyczek bambusowych. Wszytsko zostało podlane BAC growem, oraz spryskane boom boomem.
Dziś ( 25.10.2019) poszedł kolejny oprysk z boom bom.
Kurde wszystko juz zazielenione i brak miejsca jest. Zaraz przełaczam na kwitnienie az mnie ciekawi co z tego wyjdzie... boje się że panny wyjdą i mnie uduszą w nocy :D !!!.... trzymajcie kciuki :)....
Na kwitnienie będe stosować BAC BLOOm, PK Booster oraz super VIT. Polecacie cos dokupić?
O dziwo jedna sztanga na 1m2 i rośliny rosnął całkiem równo, od strony ścian troszeczkę delikatniejsze są, ale i tak jestem pozytywnie zachwycony....
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Ciekawi mnie ta Aya purple. Ładne poletko tam masz
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko !
Wczoraj tj 27.10.2019 wyczysciłem delikatnie wiatraki i ostatnie dolne odrosty, spryskałem boom boomem, i podlałem BAC Bloom + Bac Grow+ SuperVit. Tempoeratura w dzień 27, w nocy ok 20 :). Mam nadzieje że się ładnie wybarwią :).... Z panien 2 staneły w rozwoju, tj twora nowe odrosty natomiast nie idą w gore, oraz nie chłoną tyle wody, cos z korzeniami moze byc nie tak ;/.... no ale cóz to noname, wiec w razie braku miejsca leca na ciasteczka. reszta ładnie sie prezentuje, lemon haze i crumpets juz pachną tematem. destro mocno sie rozkrzacza i tworzy nowe odrosty gdzie może :)..... Finalnie AP, Destro i SA poszły na kwitnienie 57 dnia. Gorilla Glue, Lemon Haze, Dinamed, Crumpets, Noname i Grapefruit 34 dnia poszły na kwitnienie, teraz czekam na szybkie wzrosty podczas indukcji :)

Kilka fotek :) :
Ayahuasca Purple, dzień 57:







Destro 99 z OS, dzień 57:











Strawberry Amnesia, dzień 57:







Crumpets z OS, dzień 34





Dinamed, dzień 34





Gorilla Glue, dzień 34:





Grapefruit, dzień 34
Tu malutka co stanęła w rozwoju, szczyty sie rozkraczają natomiast nie idą do góry, o dziwo dolne odrosty sie wytłużaja i tworzą z nich główne szczyty, nie wiem dla czego hormony poszło w te odnogi.... :





Lemon Haze, dzień 34:





NoName:

Kolejne 2 które staneły w rozwoju, taka sama sytuacja. Idą odrosty, roslina sie nie rozrastam natomiast dolne odrosty przekształcaja sie w głowne szczyty.... dziwne ale ciekawe :)

 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko!
Wczoraj znów wyciąłem nadmiar odrostów i wiatraków, plewia sie jak cholera :).... spryskane boom boom, podlane BAC BLOOM i BAC Boosster...
Wywaliłem 3 malutkie ( 2 nonamy, i 1 grejfrut...) które się nie rozrosły.... ziemia mokra, nie chłonęły wody finalnie... korzenie także staneły w rozwoju, więc dokonałem dobrego wyboru. W chwili obecnej przesadziłem je z powrotem do 2 l doniczek i powiesiłem tak jak poprzednio w rogach :)... albo coś będzie albo nie... trudno....

Obecnie znajduje sie 18 roślin... rozstawiłem jje troszkę szerzej, wszystkie podczepione tyczkami będzie fajnie :) !!!.... pojedyncze rośliny już wypościły pierwsze preflowery!!
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko!
Coś poszło nie tak i nie pojawił lub spieprzyłem coś w jednym poście. Chodzi o przełączenie na kwitnienie, o ile dobrze pamiętam było to 01.11.2019.

21 Dzień kwitnienia


Dziewczyny prezentują się pięknie :), ładnie zaczynają kwitnąć, zaskakuje mnie jakość i moc nonamów- zawsze byłem sceptycznie nastawiony do randomów, a tu piękne silne rośliny :) !!!
Ayahuasca zaczyna sie ślicznie wybarwiać, są 3 rośliny, o dziwo środkowa która jest idealnie pod lampą wybarwia się najmocniej, zewnętrzne mniej... ale maja jeszcze czas. Temperatura w dzien to 29 C, w nocy ok 18 C.
Za dyzą mam wilgoć w boxie, na raz idzie minimum 1 l picia, a wiec na box wpada ok 20 litrów co 2-3 dni. Wyciagi nie wyrabiają, mam nowe filtry które strasznie tłumia, dzis doszedł nowy sprawdzimy czy jest jakaś różnica, o tylle plus że nic nie czuć:) no ale jak zawsze trzeba się pobawić. Wycinam sukcesywnie cały czas nowe odrosty i wiatraki :)..... Podlewane BAC BOOSTER i BAC BLOOM... ph 6,1 temperatura wody ok 21 C
Niestety nie mialem możliwosci zrobić dużej ilości zdjęć, muszę zaczekać na nowy aparat :(.... polecacie jakis? komaktowy najlepiej bym mógł go na wyjazdach używać :) !!!

Poniżej
Ayahyasca Purple!!



Destro :) !!!


 
K

kelpak

Guest
Coś prześlicznego. Mam Pytanie jaką masz wysokość lamp led od roślin?

Dlaczego pytam... zauważyłem dziwna przypadłość w przypadku mocnego światła, jak karłowatowość, gdy lapmy są za nisko. Oczywiście mam na myśli dobre ledy conajmniej 2 generacji ( np. 600W łącznie na 2 lapmach )

Skąd to może wynikać? Spotkałeś się z tym ?
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko! 2.0
Zapomniałem że mam jeszcze kilka zdjęć :) ...

Poniżej naleweczka, Green Dragon.
Dekarboksyloowałem w piekarniku skraszowany popcorn z LSD indoor, i z Blue Dream Outdoor. 110-120 C 45 min. Następnie zalane spirytusem i leżakowane 30 dni. Proporcje 1g na 40 ml. Finalnie mała buteleczka 10 ml, duża 20 ml. Moją osobę 7 ml zmieszane z 100ml Red Bulla + 1 szklanka domowego wina złożyła mnie jak małą niestabilną emocjonalnie dziewczynkę :) ! Polecam- w Drinie smaczne i ładne, nalewka zrobiła się mętna i osiadła na górze robiąc warstwy :) !







P.S. zatyczki korkowe nie są szczelne, więc z czasem nalewka paruje i robi sie mocniejsza ;].... gdyby ktos wpadł na taki pomysł jak ja, polecam podłozyc folie pod korek :)

Amanita Muscaria- Muchomor Czerwony
Ze względu na miłosć do psychodeliii, a że jestem fanem grzybów, kwasów, nBomów..... W tym roku na przełomie września/pańdziernika, zebrałem 2 wiaderka ( ok 25-30 l ) muchomorków. :) Finalnie po przeskrolowaniu internetu, oddziałem nóżki, zdrapałem blaszki od spodu, oczyściłem z piasku, wybrałem raczej te ładniejsze i młode. Póżniej wysuszyłem w suszarce na grzyby i do słoiczka. W ten sposób planuje leżakować ok 3 miesiące by kwas ibotenowy sie odpowiednio przetworzył !!!! Tak wyszły mi dwa ładne słoiczki smocznej skóry :)!!!!! Miałem już przyjemność je jeść 2 krotnie, i uważam to za jedne z przyjemniejszych doświadczeń :) .... Są tu jacyś miłośnicy grzybów :D??? Może jacyś szamani od Amanity :) !!!

Smoczna Skóra



Na deser mam jeszcze kilka zdjęć z boga

Ayahuasca Purple



Las



Destro



Gorilla Glue



Las 2



Strawberry Amnesia



P.s [MENTION=93275]kelpak[/MENTION], Dzięki, lampy są obecnie około 30-40 cm od lampy. "Karłowatość" jest raczej normalna, jeśli masz nadmiar światła i to z niewielkiej odległości roślina nie ma bodźca by iść do góry, nie ma po co gonić za światłem bo je ma w nadmiarze. Osobiście kiedyś na LED dokładnie Hydromars, jak miałem bardzo, a to bardzo nisko światło to roślina bez treningu nie rosła jak przekrój choinki, a jak menora.... Boczne odrosty doganiały szczyt i wszystko było na jednej wysokości, dokładnie przez niską odległość lampy i nadmiar światła.... Przestałem wieszać tak nisko lampę i poszedłem w druga stronę. Na początku mam bardzo wysoko lampę, jeśli roślina chce to zaraz pobiegnie do światła, i sie wyciągnie.... co mi osobiście odpowiada, wtedy jest duży przewiew od dołu doniczki, i jest dostęp do roślin i ziemi. Bez wyciągania roslin z boxa można zobaczyc co sie dzieje + nie pleśnieje tak .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół