nasiona marihuany

[560 COB+50 RedBoost] [2m] - [OS @Zacier]3x DESTRO99, [OS @De`ath] Crumpets + Inne

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pozytyw

Guest
przeciez ta ayahuasca rowala system , mega plancior, dobrze idzie ładne topska , yo
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Nie jest to najbardziej gramodajna odmiana( w moim przypadku), za to mega mega śliczna :)... szkoda że jeszcze nie uchwyciłem w pełni piękna koloru. Ale do 3 razy sztuka i jeszcze sproboje ja dobrze sfotografować :) !!!!
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Dzień 76

Przyszedł aparat, wiec nadszedł czas na małe testy, robione na szybko - za to jakość wydaje się lepsza niż z poprzedniego aparatu. Nadal nic specjalnego, natomiast RX100 ma menu po polski, wiec chociaż wiem co przestawiam :D !!!
Dziewczyny nabieraja bursztynu, dosć powoli może 10% -trochę sie to przedłożą..... nie wiem czego to kwestia. może małej ilosci światła, bądź zimna- w nocy spada temperatura do ok 17 C, w dzień 27. Podlewam tylko odstaną wodą bez sprawdzania PH. Destro oraz crumpets puchnął. Aya się wybarwia, Lemon i amnesia powolutku zbierają bursztyny. Noname najszybciej się brusztynią i najbardziej.

Łapcie foty - coś wam sie podoba?
Fotki part 2

Ayahuasca Purple





Ayahuasca Purple & Destro









Crumpets













Dinamed











Sweet Deep Grapefruit













Lemon Haze OG











Noname w skrzynce













Noname w doniczce 2l







No i inne :)





 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko !

Dzień 83
22.01.2020

Wyłaczyłem światło pannom, doba w ciemności przed ścinką.

Dzień 84
23.01.2020

Harvest !
Finalnie 3 dni cięcia i wstępnego trymowania :) ! Jestem dość usatysfakcjonowany. Ayahuasca- pięknie oszroniona, aż żal trymować, strasznie dużo, grubych i gęstych trihomw- mega piękna po trymowaniu nie mogłem oczu od niej odlepić- Polecam!- Niestety nie wyszła mi najobficiej. Destro- Barzo ładne duże i gęste topy, szczyty trymowalo się bajecznie kilka cukrów na krzyż, i wiatraków, zapach i ilośc powala :). Strawberry Ammezia- ładna gruba twarda, delikatnie zmieniła kolor, grube topy jak kamienie. Crumpets- nielicząć niewypału w nasionach, oraz początkowej wpadki- finalnie pozytywnie mnie zaskoczył. Grube twarde oszronione topy, Brak cuktrów i wiatraków, Trymowanie zajęło mi kilka minut. Gorilla Glue- ciekawostka, roślina całkiem jasna, bez żadnych przebarwień, w jednej roślinie zauważyłem dziwny czarny element pod topen. Zesrałem się że to plecha, lub jakieś robalen. Nie. Okazało się że genetyka uwydatniła jakąś babke lub ojca :). ciekawe- ktos z was sie tym spotkał? Lemon Haze- zaaaa***iscie pachnie, faworyt ewer- grube twarde topy, dużo lisci= zabawy. Sweet Deep Grapefruit- zmienił delikatnie kolor, na czerwonawy - przyjemnie pachnie- szronu co nie miara, troche dziewczyny dostały po dupie, jak lemon- za to wyszło i tak pozytywnie. Noname- każda inna, 1-skrzynka ciemno zielone topy- liście twarde, pachnace cytrusami. 2-okrągła doniczka-zmienił kolor na lekko fioletowy,- wpyte szronu- poziomkowe elementy zapachu. 3- 11 l donica- po prostu fajne :D !

Obecnie pannice rozwiesiłem na suszarce wstępnie wytrymowane. Jak podeschna i zmniejszą obietość trymuje ostatecznie, odcinam łodygi oraz przenoszę do wiszącej suszarki.

Kilka fotek















 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko !!
Dzień 93

Właśnie minęły 93 dni od momentu przełączenia na kwitnienie, dokładnie 150 dni od włączenia licznika :) - no no długo jak cholera- pierwszy mój tak długi cykl :)... Natomiast ilość i jakość mnie prawie że przytłoczyła :)!!!.

Delikatnie sie rozpisując to oto te pannice widniały przed wami przez 150 dni, :)

3x Ayahuasca Purple od Barneys farm (Full Sezon, Femi)
Były tak mocno ocukrzone i oszronione że aż serce bolało podczas trymowania, wszystkie trymy oddzieliłem i pomyslimy co z tego zrobić:)!
Zbiory: 90,1g

3x DESTRO99 (Destroyer x Cinderella99) od [MENTION=33194]Zacier[/MENTION] (Full Sezon, Femi)
Przyjemne trymowanie wielkich topów, pojedyńcze wiatraki między nimi, zero cukrów, natomiast popkorn to udręka. Ilosc zbiorów, jak i wielkość głownych topów, pozytywnie mnie zaskoczyła. Szacun za odmiane, Aromat także niesamowity. Aż się dziwiłem jak to możliwe że na tak cienkich łodygach, powstały jak grube topy ;)!!!
Zbiory: 165g

2x Strawberry Amnesia od Dinafem (Full Sezon, Femi)
Trymowanie nie było najprzyjemniejsze, mało cukrów, dużo przytopowych listków :)
Zbiory: 135g

2x Dinamed od Dinafem (Full Sezon, Femi)
Jedna roślina bardzo purpurowa, zero problemu z trymowaniem, druga natomiast zielona bez koloru z magxymalna ilościa przytopowych listków... jeszcze nie paliłem, natomiast zastanawia mnie czy obie mają tylko CBD ;]
Zbiory: 53g

2xLemon OG Haze od Nirvana
Supr temacik twardy z delikatnymi liśtkami które rwałem palcami :)
Zbiory: 102g

1x Crumpets od De`ath
Mega super trymowanie, zero cukrów, zero przytopowych, zero wiatraków, materiał twardy jak ze styropianu, żywicy tyle co w Ayahuasce, jestem turbo zadowolony :)
Zbiory: 35g

2xGorilla Glue od Bulk Feminized seeds

No....no w ch*j trymowania, najgorsza zabawa z możliwych, za to tematu też od ciorta...
Zbiory: 120g

2xSweet Deep Grapefruit od Dinafem
Zbiory: 57g

1x Noname w 2 litroach
Ściemniał chłopaczyna, kolor grejfruta i szarości, bardzo ładny :)
Zbiory: 6,5g

+ jeden Noname w skrzynce.....
Bardzo ladny temat :), mało trymowania :)
Zbiory: 33g

Podsumowanie: 796g, razem z popkornem i jakimś materiałem który mi się zmieszał i nie chiałem go rozdzielać w słoiki, wyszło ponad800g :) , no mój życiowy rekord, ;]!!! Jestem zadowolony z materiały i to bardzo :)

Doznania estetyczne i walory przedstawię kolejnym razem!, obecnie juz wszytsko dla mnie pachnie tak samo trawa, nawet schabowe ;]!













Możliwe że ostatni bonusik z moimi kwitnącymi Pannami :) !!

Buszek w lesie :)


Crumpets ;] @Death



Pani podczas prac domowych ;]
 
Ostatnia edycja:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Możliwe że ostatni bonusik z moimi kwitnącymi Pannami !!
No ta Pannica z ostatnich trzech zdjęć jest w super formie, pieknie kwitnie czym nawozisz? <lol>
 

olinek

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
23
Buchów
0
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION]
Tylko naturalne nawozy :)))
[MENTION=90793]motykatrzeci[/MENTION]
Ojjj Motyk Motyk.
Zdjęcia w konkursie miss nie wystarczyły?:p
Chciałeś dotrzeć do większej liczby odbiorców?:D
 
Ostatnia edycja:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
[MENTION=89737]olinek[/MENTION] Za***iste zdjęcia, to co się nimi nie podzielić :D !
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Siemaszko!
Ostało się 101 g pięknych cukrów i popkornu z Ayahauasca Purple. Wysuszone i zamrożone :). Za***ałem pończochę [MENTION=89737]olinek[/MENTION] i udało się wytrzepać 21 g :).... Pierwszym razem trzepane przez jedna warstwę, drugi przez dwie. Domowa marokańska paerkusja ;]!
Miska, pońcocha, stretch, 2 łyżki :)
Czas do 2h



Z 101 g cukru i popkornu - 21 g haszu











+

2g zebrane podczas trymowania :)

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół