nasiona marihuany

Kiedy mniej więcej ciąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

mikel00

Member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
9
Buchów
0
Pierwsza odmiana to AUTO Purple Kush natomiast druga to któraś z tych trzech ponieważ pestki mi się pomieszały: AUTO AK 47, AUTO Grapefruit, AUTO Lemon Haze. Obydwa krzaki dostawały jedynie biohumus na wege a na kwitnienie nic. Krzaki wsadzone jakoś w połowie czerwca. Jest to mój pierwszy out więc proszę o wyrozumiałość :p







 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Po wielkości kwiatów widać ze nic nie dostawały na kwitnienie . . . spokojnie powinieneś je trzymać do końca września a nawet zdecydowanie dłużej na ile pogoda pozwoli . . . mogłbyś tez cos im zapodac na flow . . . ta roslina ma jeszcze sporo czasu do ścinki . . .
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
jak dostaną coś na flo to przypomną sobie o puchnięciu, tak jak kolega wyżej pisał, oprysk, papu i czekaj jeszcze.
 

mikel00

Member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
9
Buchów
0
Update, roślinki zostały podlane Plantonem K z firmy Plantpol Zaborze (NPK 16+11+24) dnia 7.09 oraz dzisiaj 14.09. Słyszałem różne opinie o tym nawozie ale niestety tylko taki był dostępny w osiedlowym sklepie ogrodniczym a na zamawianie czegoś lepszego nie było już czasu. Następne fotki pojawią się ze zbliżeniem na trichomy bo leci do mnie szkło powiększające. Z buchem! :joker:








 

Razorv17

Active member
Rejestracja
Kwi 20, 2019
Postów
35
Buchów
0
Mogłeś to troche częściej podlewać. Wg mnie karm je jeszcze jakiś tydzień tylko częściej, jakieś 2 lub 3 razy je podlej a potem leć flush to coś tam więcej jeszcze wykrzesasz
 

mikel00

Member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
9
Buchów
0
Niestety ale moje planty zostały przez kogoś podprowadzone. Jeżeli to ktoś z forum to serdecznie nie pozdrawiam :fu*k: . Mimo wszystko dziękuję wam za pomoc i rady. Dużo się przez ten pierwszy sezon nauczyłem i myślę, że za rok będzie znacznie lepiej <lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół