nasiona marihuany

No name x5 sezonowy

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziefak

Guest
Witam wszystkich :tiphat:
Chciałbym przedstawić Wam kilka moich roślinek. Są to "nołnejmy" z jakiegoś palenia. Jest to moja pierwsza uprawa i jej celem było poznanie bliżej tych zielonych dam oraz zyskanie cennej wiedzy. Obecnie mam 5 krzaczków, 2 rosną (jak na moje oko) całkiem nieźle, pozostałe 3 odbiegają trochę od nich, ale tym się nie przejmuję, ponieważ w tym sezonie tylko eksperymentuje i sprawdzam co się dzieje z konopiami w różnych warunkach (gleba, pożywka, woda, trening itp).
Wszelkie komentarze doświadczonych (i tych mniej) growerów będą bardzo mile widziane ;)

A więc zacznijmy:
Plant numero uno, z którego jestem najbardziej zadowolony i który najładniej rośnie.
Dodatkowo chciałbym się zapytać ile mniej więcej jeszcze mu potrzeba do ścinki?



Plant nr. 2
Dosyć późno zakwitną, w porównaniu do numeru 1. Może to przez brak treningu? Bo numer 1 jest po lst, a temu pozwoliłem rosnąć "naturalnie". Ma około 2m wysokości, a wygląda tak:



Tutaj mamy numer 3 i 4. Numer 3 (ten ciemniejszego koloru) jest od samego początku trzymany w donicy w ziemi ogrodowej uniwersalnej i poddany lst, rośnie bardzo gęsto, ma kilkanaście szczytów obrośniętych również gęsto topami, czekam na niego z niecierpliwością. Na numerze 4 chciałem zrobić fimming, ale coś poszło nie tak i koniec końców też został podwiązany delikatnie :D



Swoją drogą jest ciekawa różnica odcieni zielonego pomiędzy tym trzymanym w donicy, a tym w zmieni.

Kwiatka numer 5 nie pokazuje, bo wygląda najbiedniej, raczej wątpię, że coś z niego będzie.
Wszystkie powyższe roślinki są dokładnie tak samo karmione i tak samo podlewane(Planta vit na kwitnienie + hesi boost)

Jeszcze mam jedno pytanie, odnośnie tej MJ trzymanej w donicy. Czy ten biały nalot na liściu poniżej to pleśń? Zauważyłem ją dzisiaj na kilku listach i natychmiast oberwałem, czy jest czym się martwić?
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Zły dział -poproś admina o przeniesienie do fotorelacji outdoor, ten nalot to ci ptak nasrakał , poprostu oderwij tego liścia , co do ścinki to poczekaj aż ci popuchną bo to raczej początek flo- powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół