nasiona marihuany

[AF][2x40W LED COB DIY] [1x SWEET NURSE AUTO CBD, 1x WHITE WIDOW XXL AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam, dzień 68

Sweet Nurse Auto CBD
Słodka Pielęgniarka ścięta, kilka dni przed ścinką wyleciały wszystkie duże liście niższe partie złapały więcej światła. Trichomy delikatnie mleczne i takie miały być.
Waga prosto z krzaka 230 gram, odejdzie łodyga odejdzie woda no to zostanie tego strzelam z 30 gram. I nigdy więcej trymowania zwykłymi nożyczkami....
Pozostało czekać na White Widow.
Na szybko coś podsusze zdam relacje z palenia ;)


PS. Liście lepiej wysuszyć czy zamrozić żeby za jakiś czas zrobić hasz ?





























 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Po 4 dniach suszenia łodygi ladnie trzaskaja nie wiem czy nie za szybko.
Z zewnatrz topy suche na wior od strony lodygi troche wilgoci zostalo. Mysle ze w sloiku wilgotnosc sie wyrowna.
Aktyalna waga 45gram mysle ze finalnie zostanie ok 35-40 gram.


Odmiana SWS59
Indica: 60% / Sativa: 39,2% / Ruderalis: 0,8%
THC: 5-10% ¡ CBD: 10-16%
Proporcja THC:CBD: (1:1–1:2)
Zbiory Indoor: 400-600 g/m2
Zbiory Outdoor: 50-125 g/rostlina
Czas zbiorów indoor/outdoor: 8 týdnů od vyklíčeni


Spaliłem z 4 szkla, smak poki co trudno okreslic sample suszone na szybko wiec gorzkie.
Zapach, od początku zalatuje mi ziołowym pieprzem i troszke jakims cytrusem.
Faza delikatna bardzo przyjemna bez zbednego balaganu w glowie spokojnie mozna ogarnąc inne obowiązki.
Na mnie dziala uspokajajaco, dopoki jestem czyms zajety dziala dosc kreatywnie,ale jak juz siade to jedyne na co mam ochote to drzemka bardzo przyjemna zreszta i mega odprezajaca.
Jesli chodzi o cialo to troche dupa sie chwieje jak po kilku browarach, czuc nie wiem jak to nazwac taką "lekkość" i faktycznie dolegliwosci bolowe mijają (nie wiem na ile to moja autosugestia)
O dziwo nie siada na oczy, po mnie zawsze wybitnie bylo widac ze palilem z miejsca czulem opuchniete slepia a tutaj luzik.
Napewno jest to inne palenie niz te ktore pamietam z lat szkoly sredniej i zaluje ze mialem taka przerwe po ostanim paleniu przez poyebanych kumpli ktorzy wcisneli mi jakies maczane gowno nie wiadomo w czym jak sie pozniej okazalo (nie paliłem z 10-13 lat)

Czekam teraz na White Widow, ale tu juz wiem czego sie spodziewac ;)




 
Ostatnia edycja:
P

Promuelx

Guest
Gdzieś się dowiedziałem, że do curringu warto stosować sloiki z uszczelką, można je kupić np. w Auchanie. Wiesz o czym mówię? Oprócz tego są specjalne saszetki trzymające wilgotność na odpowiednim poziomie. Co o tym myślisz ?
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam
Dzien 84


White Widow

Wszystko lekko jeszcze uroslo i raczej wieksze juz nie bedzie. W weekend scinka.
Scialem malego sampla i spalilem doslownie z 3 buchy, przez chwile doslownie no-contact na granicy lęku, jest moc...







 
Ostatnia edycja:

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jak na pierwszy grow to Ci powiem, że bardzo dobrze to wygląda. Jest ręka do roślin, widać po nich, że bez kitu spoooooro się tego forum naczytałeś (widzisz [MENTION=93014]Krzysztofjerzyna[/MENTION] to też jego pierwsza uprawa)

Smacznego życzę
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Elegancko jest. Złożyłeś już coś na następne gro? Będzie to DWC? Chętnie bym zobaczył to w twoim wykonaniu:sunny:Jak zdrowie? działa przeciwblowo SN? ssry za tyle pytań
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
[MENTION=79439]prosste[/MENTION] nie bede skromny przed wysianiem faktycznie troche poczytalem, niestety jedni wolą poczytac i robic swoje a inni dublowac temat za tematem "proszę o pomoc". Dzieki za dobre slowo :spalony:

[MENTION=87004]emceero[/MENTION] Powoli bede wszystko skladac do kolejnego grow, teraz wydatkow troche bylo dzieci itp wiec kasa szla na biezace potrzeby, ale chyba jeszcze w tym roku wystartuje bo jak patrze w jakim tempie znika SN to moze szybko braknac.
Mysle o boxie ok 1m2 i nie wiem czy rownolegle nie wysieje tych samych odmian na biotabsach i DWC zeby miec porownanie co bardziej bedzie mi pasowac.
Zdrowko ok, dziekuje :)
Konkretnie to wypadek w robocie mialem solidnie strzaskalem kolano plus naderwanie wiazadel krzyzowych , od przciwbolowych powoli bebechy zaczely bolec o innych kontuzjach sprzed lat nie bede wspominal bo po dachowaniu do dzis czuje czasami kregoslup i tak trafilem przypadkiem tu.
Jest cos w tej mieszance cbd/thc na mnie ten profil bardzo dobrze dziala nie tylko fizycznie ale i psychicznie nawet żona stwierdzila ze spokojniejszy jestem lepszy chumor itp. Po zapaleniu mam wrazenie lekkosci i umyslowej i fizycznej (nie wiem jak to opisac)Praktycznie ciezko przesadzic zeby zlapac jakies lęki czy badtripa. White Widow juz nie dla mnie, za mocne albo to kwestia przyzwyczajenia, ale spektrum dzialania zupelnie inne. W zyciu taki wyspany nie wstawalem jak po SN !!!
Troche sie boje czy nie wejde w nalog bo w alko niestety wpie****ilem sie grubo po pierwszym malzenstwie (hipoteka, nie wiadomo czyje dziecko itp), detoksy, benzo na zejscia, ehh....
W pore ***lem tym wszystkim, nowa rodzina itp. i oby nigdy wiecej przeginki z alko. wlasciwie od roku zero %, nawet nie mialem pojecia ze tak latwo wpasc cos co bylo zlotym srodkiem zeby sie odciac stalo sie sporym problemem, ale nie o tym ;)

Poki co jestem mega zadowolony z SN mimo ze zapale ogarniam obowiazki, na oczy nie siada nie ma problemu z wyjsciem i zalatwieniem czegos.
Tylko ten smak... cos z***alem gryziei gorzkie i zastanawiam sie czy przypadkiem nie pomylilem pojemnikow z woda i zamiast plukac glebe lalem do konca nawozy a WW dostala samo wode i stad ta wpadka z fioletowymi i zoltymi lisciami.

Tak czy siak jedt dobrze :D
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam dzień 96


Pani Biała Wdowa wczoraj została ścięta, z łodygami na mokro wyszło 403 gramy. Strzelam, że po wysuszeniu i usunięciu łodyg wyjdzie tego ok 40-50 gram.
Suszymy :D



















Z racji, że wystawiłem fotkę do konkursu, proszę o przeniesienie fotorelacji do zakończonych po jego zakończeniu.
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam, po 6 dniach a wlasciwie po prawie 7 nadszedl czas na słoikowanie ;)

Łodygi usuniete, topy podzielone.
Wrzucam na wage i mega mile zaskoczenie 89gram !!!!
Nie spodziewalem sie.
Mysle że jeszcze z 10-15% masy odejdzie co da ostateczny wynik ok 75-80 gram.

Pachnie mniej intensywnie niz SN taki troche słodko kwaśny zapach i smak, przypomina mi troche zapach z dziecinstwa swiezo wysuszonego siana z łąki (jeśli ktos sie wychowywal na wsi wie o czym pisze), dzialanie dlugie, przyjemne i dosc mocne.

Od i tyle, dziekuje wszystkim az 118 forumowiczą za odwiedziny i dobre slowo oraz za prawie 3,5 tys odwiedzin.
Do następnego grow :)





 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ladnie ci wyszly te automaty, mam nadzieje, ze w nastepnym projekcie zrobisz sezony ;)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzięki, będą sezony :) (jeszcze nie wiem kiedy, ale będą)

Proszę o przeniesienie do zakończonych fotorelacji. :tiphat:
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Fajnie to wyszło na tych ledach. Z tego co czytam to super wydajne nie są, ale u Ciebie naprawdę ładnie to wyszło.
Mam takich 6 sztuk 50W. Wentylatorki i płytki aluminiowe tez są. Znajdę chwilę to coś z tego zmontuję.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół