nasiona marihuany

[AF][2x40W LED COB DIY] [1x SWEET NURSE AUTO CBD, 1x WHITE WIDOW XXL AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
WW pokazuje pazur :) i co, jest już w planach kolejny projekt? Jeśli tak to weź na warsztat sezonówki - będziesz zadowolony.
Na Twoim miejscu trymowałbym ładnie a z odpadu zrobiłbym "coś". BHO? RSO? Hasz?
Z dwóch krzaków to najszybciej zrobisz haszyk na sucho. Jeśli planujesz kolejny grow to zbierz materiał z dwóch i dopiero zasiadaj do robienia czegokolwiek. Praktycznie ta sama robota a więcej tematu. Fajną opcją jest bubble hash. Jest z nim trochę zabawy ale warto ze względu na końcowy produkt. Z drugiej strony to też jakieś doświadczenie a widzę, że lubisz dłubać więc mogłoby Ci się spodobać.

Pozdro
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Tak, bedzie kolejny projekt :D Zastanawiam sie czy sprobowac hydro czy jeszcze raz w glebie, zobaczymy...
Na pewno tym razem nie bedzie to na zasadzie prowizory zwiazanej drutem pokierowanej ciekawoscią i niestety chwilowo gorszym zdrowiem
Na pierwszy raz faktycznie moglem wziac sezonowki bo automaty delikatnie byly szybsze odemnie, troche powyciągałem topy swiatłem niepotrzebnie no i to ph, ale na drugi raz bede madrzejszy, zeby wszystko mieć pod ręka gotowe anie na bierząco kombinowac ;)
Co do haszu zrobie tak jak piszesz :)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Na ostatnich zdjęciach nic nie było widać, a musiałem poprawić światło, więc zrobiłem kilka zdjęć w normalnych warunkach.


Dzień 54


Sweet Nurse dalej sobie powolutku puchnie, puściła kilka nowych białych włosków chociaż dużo tego nie bedzie sporo liścia w stosunku do topów.
Liscie po wpadce z Ph odzyskują powoli kolor, ale wiele już nie ugram są miejscami martwe pola, trudno...
mała wycinka kilku liści, które denerwowały i jak wcześniej obiecywałem nie jest łysa ;) ( ale, będzie 3-5 dni przed kosą)



















White Widow, zwolniła powoli powiększa kwiaty. Troche za bardzo zielona miejscami, gdzieniegdzie został jeszcze lekko żółty kolor, jedna łodyga bardzo ciemno zielona na której pojawiły się listki z fioletowymi plamkami (foto), także Wdowa już oprysku na liście nie dostanie (chyba, że to od czegoś innego jakieś braki czy coś, pożyjemy zobaczymy)























 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam, dzień 60


Dzisiaj rano obeszło się bez kawy...wyciągnąłem krzaki żeby troche kosmetyke zrobić z lisciami i pare fotek,
... dzwonek do drzwi za drzwiami dwóch panów policjantów...

W domu aż pachnie, krzaki i box na wierzchu w nieuzywanym pokoju.
"Dzień dobry, dzień dobry, wezwanie do pana mamy jako swiadek"
Qrwa podpisać się nie potrafiłem z nerwów.
Nie ma bata nastepny grow ląduje poza domem tylko ogrzewanie musze zorganizować.
Ufff....


Dobra, dzień 60

Swee Nurse leci już na samej wodzie, niech sobie powoli wyciąga resztki z ziemi i z liści. Im mniej chlorofilu i azotu tym lepsze palenie podobno. Delikatnie jeszcze puchnie sobie pusciła sporo nowych włosków z kwiatów może jeszcze troche się zagęszczą topy.
Zobaczymy...
Trichomy jedne mętne inne przezroczyste zelezy gdzie przyłozysz.





























White Widow, nabiera powolutku masy, troszke za sucho dzisiaj juz miała (w sumie w szoku byłem,że juz susza), podlana + porcja papu bo troszke zjasniała.












I niestety, ale chyba miałem od początku nieproszonych lokatorów, od tygodnia co otworze box to siedzą mendy na lisciach nie latają kilkanascie sztuk juz wyłapałem. Chyba, że to nie jest ziemiórka tylko jakieś inne muszki...





 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Emocje na cały dzień i nie tylko pewnie :V Ja to nigdy nie wiem, kiedy ktoś zdecyduje się zapukać do miejsca z uprawą, więc zawsze przy wyciąganiu roślin otwieram ONA.
I też będę robił przeprowadzkę, ale do domu właśnie, bo czas przy pannach odbija się na roboczogodzinach xD

No i ładnie Ci roślinki porosły!
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzięki [MENTION=92665]Beasto[/MENTION] :)

Kiedyś kupiłem leki przez neta, koleś wpadł i gdzieś znaleźli moje dane, teraz łażenia, tłumaczenia o paczke leków...:flashing-police-bad:flashing-police-bad
Myśle, że nastepny UP bedzię już ze scinką Sweet Nurse (jakieś 10 dni) chyba, że bedzie dalej puchnąć i puszczać nowe białe włoski to odczekam.

Te muszki mnie martwią skąd to sie bierze w połowie pazdziernika ? Teraz by wyłaziły z ziemi? Lookałem w ziemi nic nie widać...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Na balkonie stoi trochę pietruszki i przy podlewaniu jej kilka dni temu okazało się, że jakaś chmara tam siedzi. Czy to te, nie wiem, ale może jakiś sezon jest, nie kojarzę ich z innych okresów. Możliwe więc, że coś w ziemi było, bo zarówno w jakiejś kupnej z marketu budowlanego, jak i w Plagronie już różne żyjątka widziałem.
Do następnych upraw na pewno na wszelki warto załatwić te siatki przeciw owadom do wlotów.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Zastanawiam sie poprostu czy problem z tymi liscmi i niewiadomo skad podwyzszone ph nie ma nic wspolnego z tymi robalami w ziemi.
W sumie na tym etapie za bardzo sie nimi nie przejmuje, teraz trzeba pomyslec nad kolejnym grow tylko juz nie na partyzanta w kartonie i zorganizowac troche luznej kasy.
Rozgladam sie za jakimis innymi pestkami, mysle dokupic jeszcze z dwie odmiany napewno coś z CBD tylko nie wiem jeszcze jakie proporcje THC/CBD (Sweet Nurse ma od 1:1 -1:2) i coś normalnego, ale nie za mocnego podatny jestem troche na badtripy (lęki jakieś, ze cos mi sie stanie itp, przynajmniej tak to pamietam ileś lat temu i glownie jak paliłem sam.

Baaaardzo podobają mi sie fioletowe odmiany, pomyslimy...
Bije sie jeszcze w myslach czy sprobować jakiegos hydro mysle nad DWC lub ziemia organicznie na jakis bio tabsach.
Mozliwe ze bede potrzebowac troche tych odmian CBD i mam nadzieje ze dobrze na mnie zadziala taka kuracja a mozliwe rowniez ze mi sie to poprostu spodoba ;)
Najlepiej by wyszlo gdybym upiekl dwie pieczenie na jednym ogniu i mogł jeszcze troche dorobić na tym, ale w gre napewno nie wchodzi sprzedaz bezposrednia za duzo dawnych znajomych wtopilo i to wlasnie przez najblizszych znajomych..
. Swoją drogą jak czytam to forum to sporo osob moze niezle z tego zyje... Warunki na uprawe mam, pomieszczenia budynki, przy elektryce/automatyce pracuje od wielu lat wiec wszystko moge zrobic samemu tym bardziej mam dostep do roznego sprzetu.
Tylko jak na tym zarobic i nie wtopic... kusi mnie, ale...
 
Ostatnia edycja:
P

Promuelx

Guest
@ZKapelusznik No to miałeś niezłą przygodę z niebieskimi! Całe szczęście, dobrze się zakończyła:) podstawa, to chyba tak się czaić, żeby nikt nawet nie pomyślał, że możesz mieć cokolwiek wspólnego z konopia, a tymbardziej z jej uprawą i handlem. Nad handlem warto się 3 razy zastanowić, bo za to są najsurowsze kary i raczej się nie wymigasz. Przemyśl, czy zysk jest warty ryzyka. Co do samych roślin- są piękne, aż jestem ciekaw Twoich plonów. Pozdrawiam
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Zyski to by były napewno, tylko logistycznie musiał bym to ogarnąć wręcz perfekcyjnie, jakieś lewe konto, wszystko bez gotówkowo itp.
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale podejrzewam, ze juz nie musiał bym gonić i dorabiać na drugim etacie zeby utrzymać rodzine na jakimś poziomie, tym bardziej teraz po wypadku w pracy jak sobie uszkodziłem troche kulosy.
Recepty tutaj jak na tym w miare bezpiecznie zarobić na pewno nie dostane kazdy kto uprawia konopie komercyjnie ma chyba swój sposób.
Widziałem już kilku starych znajomych, jeden latem 35*C w spodniach pod nogawką jakiś smieszny nadajnik a drugi po przypale połamane ręce żeby przypadkiem sie nie rozpruł.
Jezeli już to działał bym tylko i wyłącznie sam, kontrahenci, partnezy wszystko przez neta na lewo zdala od domu.
Pomyślimy...
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam,
a tutaj drodzy Państwo klasyczny brak PK. Nie było mnie prawie 4 dni. White Widow wyciągła chyba wszystko z ziemi i zabrała sie za swoje liscie (glownie blisko topow)
WQrwiony jestem na maxa. Juz wczesniej widzualem jakies delikatne fioletowe plamki dostala standardowo wg ulotki papu i tyle.
Albo faktycznie te robale ziemiorki ale w to watpie.
Wszystko troche uroslo ale jakim kosztem :pl:
Jutro bede miec PK13/14.
.... fu*k ale to z***ałem








 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Też mam te ziemiorki... staram się to wystąpić domowymi sposobami zanim chemi będę musiał użyć. Jeśli to one to trochę mnie zmartwiles oby do końca. Piona!
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Bardziej u siebie obstawiam ze zawaliłem fosfor i potas.
Aaa moze i dobrze sie stało pierwszy grow z zalozenia testowy i nisko budzetowy, przynajmniej bede wiedziec jak reagować przy drugim.
Ph uratowałem blyskawicznie (do dzis nie mam pojecia skad sie wzielo prawie 8ph ), zobaczymy jak mi pojdzie z fosforem i potasem ;)
NIE MA TEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
U mnie wystarczyło jedno podlanie bez nawozu, aby wyszły przeróżne braki u trzech roślin, które ich nie miały. Zaczynam myśleć, że te automaty są mocno zasobożerne, bo mimo dawania pełnych dawek Alga Bloom i Green Sensation co podlanie, to i tak się wszystkie zżerają, szczególnie PK. Tym bardziej jestem teraz ciekaw, jak sezonówki będą się zachowywały z tym samym pakietem nawozów.

I tak zaraz ścinka, to się nie przejmuj :) No i liście same obumierają, same odchodzą, co ułatwia robotę :D
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
I tak zaraz ścinka, to się nie przejmuj :) No i liście same obumierają, same odchodzą, co ułatwia robotę :D

Hehehe dokładnie, czesc lisci mam juz z glowy na szczescie wiekszosc jeszcze zdrowa.
Sweet Nurse prawie gotowa, ale White Widow jeszcze ma daleko do scinki... damy rade!
Sweet Nurse mimo ze leci na wodzie zero objawow tylko ze ona konczy kwitnienie a tutaj wyszlo jak wyszlo.
Ja nastepny grow planuje na biotabsach.
Wszystkiego trzeba sprobowac ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół