nasiona marihuany

[AF][2x40W LED COB DIY] [1x SWEET NURSE AUTO CBD, 1x WHITE WIDOW XXL AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
To tylko tymczasowe, zeby ziemie napowietrzyć po płukaniu, bloto sie zrobiło
 
P

PolnaMiedza

Guest
Typowy MacGyver. Fajnie, że masz nie szablonowe podejście do tej uprawy, a zarazem widać tą żyłkę hobbisty. Widać też wcześniejsze zapoznanie się z treścią zawartą na tymże forum. Zero płaczu i tysiąca pytań bez odpowiedzi tylko szybka diagnoza i reakcja. Nie będą to najlepsze krzaki na forum:good: bo warunki budżetowe, ale takie projekty zawsze wzbudzają moje zainteresowanie przez to, że zazwyczaj mimo wszystko zaskakują pozytywnie wynikiem końcowym. Zmień na następny projekt box i osprzęt, a będzie Pan z siebie zadowolony.
Pozdrawiam.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzień 47

Widać delikatną poprawe, ph niestety ciągle z wysokie ok 7-7,5.
Dzisiaj dostały ostatni raz zakwaszacz (inny niż ten wczesniej) ze sporą ilością NPK (7-6-14)i minerałami bo to płukanie podejrzewam wyjałowiło troche glebe a o podlewaniu przez najbliżych 10-12 dni nie ma mowy.
Sweet Nurse teoretycznie wg producenta 60-70 dni max do scinki, więc damy rade, White Widow potrzebuję ok 90 dni więc trzeba bedzie sie jej bardziej przyglądać
Jutro jak bede miał chwile to może kupie coś do oprysku na chloroze. Swoją drogą słyszałem, że cuda działa rozcienczony ocet jabłkowy dolistnie dużo potasu magnezu żelaza, ale chyba nie bede ryzykować



Sweet Nurse













White Widow





Opadniete liście u White Widow o tej godzinie 17-18 to normalka szykuje sie do snu. Po 4-5 godzinach snu dzwigają sie.

---------- Post Zaktualizowany 17:44 ---------- Data pierwszego postu 17:10 ----------

I kilka zdjec kwiatow z bliska Sweet Nurse (w sumie nawet gdybym musiał scinać dzisiaj nie bylo by zle i tak sie nie spodziewałem, ze tyle wyrośnie)








Najwazniejsze, ze mimo akcji z ph kwiaty dalej rosną z dnia na dzień
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Pytanie do znawców.

Czytałem Haszopedie http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Przycinanie_liści_wiatrakowychna temat obcinania liści tych największych wiatrakowych.
Konkretnie pytam o Sweet Nurse, czy jest sens je trzymać ? Część jest żółtawa przez to cholerne ph a część poprostu po zamknieciu boxa zabiera sporo swiatła dolnym topom.
Góra pieknie puchnie, dół a zwłaszcza srodek kiepsko. Zastanawiam sie czy marnować energie na odbudowe koloru niektórych lisci czy ciąć w cholere i te blade i te zdrowe tak żeby jak najbardziej doświetlić topy.

Albo poprostu zostawić w swiętym spokoju.
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
znawcą nie jestem ale dobre golenie nigdy nie zaszkodzi
jeśli żółte nie przeszkadzają, w sensie nie przysłaniają kwiatów to je zostaw. wygol tylko te które przeszkadzają topkom dostawać światło, zrób to strategicznie i z głową. jest to automat więc też nie ***nij się z nożycami na słońce i nie zacznij ciachać wszystkich tych liści tylko umiejętnie i z rozsądkiem
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Obstawiam, że będom łyse...
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
ładnie rosną, wiele złego w twoich rękach im się raczej nie stanie :) ten sweet nurse wygląda za***iście, chyba sam go posadzę za tydzień ;D!
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Trzymam za słowo. Powodzenia.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzień 50

Walcze z kolorem liści... znowu zjasniały.
Dzisiaj dostały dolistnie magnez/żelazo/siarka i troche w glebe + 5ml terra bloom NPK bo odziwo ziemia dość szybko się osuszyła wieć dzisiaj było podlewanie.
Ph wody z gleby jednoznaczny kolorek 6.5 wg płynu Helliga.

Sweet Nurse puchnie myśle,że za jakieś 14 dni zacznie dostawać tylko wode. Pare dni przed kosą wylecą wszystkie duże liście żeby grzać swiatłem tylko same kwiaty.
Nie powiem śpieszy mi się troche z nią bo niedługo do roboty trzeba wracać a tu gnaty bolą, czasami ciężko sie wyspać a piguł juz nie chce brać, przeciw bólowe i jakieś benzo na sen lub spokojną głowe a to świństwo paskudnie może uzależnić.

White Widow szaleje (!!!) jak narzekałem na początku, że jakaś taka mizerna i delikatna tak teraz rośnie i kwitnie pięknie !
Jeśli jeszcze urośnie z 10 cm to nie wiem gdzie ją bede trzymać....
Swoją drogą nie myślałem, że tak ładnie wyrosną w 5,7l donicach gdzie z 3-4 cm na dnie to sam żwir, ehh... a miałem jeszcze 11L :(

Przepraszam za jakość zdjęć, ale nie chciałem ich wyciągać problem jest z wkładaniem i układaniem liści.












No i "kwiatki" na SN widać progres :D


 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Bardzo ładnie idą, a jeszcze napuchną.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
z tym całkowitym wycinaniem liści to bym się poważnie zastanowił bo bardzo zestresujesz roślinę i na bank się zatrzyma a fotosynteza zachodzi dzięki chlorofilowi którego w liściach jest zdecydowanie najwięcej
nie ma liści - nie ma rozwoju, roślina staje w miejscu i nie ma sił na rozwój kwiata.
wycinaj ale z rozsądkiem
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Nie no wiadomo, ze bez lisci (teraz) to kaplica koniec rozwoju.
Planuje wyciąć wszystko jak juz bedzie gotowa po plukaniu i jak wyciagnie reszte azotu z wlasnych lisci. Wtedy na kilka dni zostawic same topy i listki przytopowe.
Własnie są rozbieżności i różne szkoły co czytam to inaczej :)
Na chlopski rozum kazdy sposob ma swoje plusy i minusy.

Jak juz bedzie po scince zastanawiam sie czy zostawic tylko same kwiaty czy z liscmi przytopowymi. Podobno liscie psują smak z drugiej strony mam mase trichomow na nich.... Chyba ze zrobic haszysz. Tylko jeszcze musze poczytac jak go zrobic najlepiej i nie wydawac za duzo kasy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół