nasiona marihuany

[AF][2x40W LED COB DIY] [1x SWEET NURSE AUTO CBD, 1x WHITE WIDOW XXL AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam wszystkich :)
Spoooooro się naczytałem na forum więc...

Pierwsza uprawa w życiu z czystej ciekawości i po najmniejszych kosztach, ot po 10-15 latach od ostatniego jarania zachciało mi się przypomnieć ten smak na stare lata ;)

Rośliny: 1szt. Sweet Nurse Auto CBD, White Widow XXL Auto
Ziemia: Canna Tera Proffesional
Doniczki: docelowe 5,7L podsypane 3cm żwirem jako dren
Box: kartony i folia alu, wymiary 40x60 cm wysokość 100 cm
Oświetlenie: 2x COB 40W fullspectrum na radiatorach z aktywnym chłodzeniem (2w1 jako mieszające) przy kwitnieniu może dokupie jakiegoś CFL (może wertykalnie ? ) Jeśli jest możliwość słońce.
Trening: Jeśli będzie potrzeba LST

Jak juz pisałem uprawa z czystej ciekawości jak najtaniej sie da i troche z nudów gdyż zdrowie mi siadło i siedze w domu a nie w pracy :jprd:

---------- Post Zaktualizowany 11:53 ---------- Data pierwszego postu 11:46 ----------

Proszę o mozliwość edycji :)

---------- Post Zaktualizowany 14:12 ---------- Data pierwszego postu 12:53 ----------

4 dni
Po lewej W/W po prawej SN


12 dni
pierwszy plan SN



14 dni SN


W/W
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam dzień 17 , zaczynam żałować, że nie wsadziłem ich do doniczek 11L

Sweet Nurse CBD






Próbowałem LST, ale ta łodyga prędzej pęknie niż się nagnie mimo, że delikatnie ją przysuszyłem




Coś chyba poszło nie tak 17 dzień i SN zaczęła kwitnąc, chyba za wczesnie...




White Widow XXL auto trochę się ociąga w wzroście







No i box, zapomniałem napisać w nagłówku wymiarów (niestety nie mogę edytować postów), jak pisałem wcześniej kompletna prowizora i jak narazie wystarcza, wymiary 40x60x100 cm.







Pozdrawiam
 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Pamiętam swoją pierwszą uprawę i jak zaczął mi automat kwitnąć po 16 dniach. Wtedy myślałem że wyjdzie z tego 5 g a wyszło 55g za***istego akacza:) ale weź im zrób lst...
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Możesz mi powiedzieć jakie to radiatory?
Sam mam dwie takie chińskie diody i chciałem coś z nich sklecić.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Pamiętam swoją pierwszą uprawę i jak zaczął mi automat kwitnąć po 16 dniach. Wtedy myślałem że wyjdzie z tego 5 g a wyszło 55g za***istego akacza:) ale weź im zrób lst...

LST zrobione jutro wrzuce foto, white widow poszła gładko, ale sweet nurse masakra...ledwo ją wygiołem twarda sztuka i wyszło srednio, bardza grubą ma łodyge w porównaniu do WW, dzieki za info licze że ładnie obrodzą

---------- Post Zaktualizowany 22:08 ---------- Data pierwszego postu 21:53 ----------

Możesz mi powiedzieć jakie to radiatory?
Sam mam dwie takie chińskie diody i chciałem coś z nich sklecić.

Radiatory są z procków AMD 77x68 mm wysokie na 40mm bez wentylatorów, grosze to kosztuje jako używki na olx dałem 20 zl za 3 szt (ten trzeci troche wiekszy, wykorzystałem do odciagu) , sama płytka led jest ledwo letniawa a komplet robi dobrą robote bo miesza mi powietrze i utzymuje dobrą temperaturke

---------- Post Zaktualizowany 22:11 ---------- Data pierwszego postu 22:08 ----------

Widziałem nawet ogloszenia oddam za free

---------- Post Zaktualizowany 22:33 ---------- Data pierwszego postu 22:11 ----------

W miedzyczasie strzeliłem foto do konkursu
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam dzień 20

Roślinki po LST

Sweet Nurse od 3 dni kwitnie, niestety po dwóch dniach od LST ładyga się załamała od początku miałem problem z tą łodygą naprawde gruba i twarda mimo, że odczekałem z podlewaniem i szlag trafił całe LST miałem ją uwolnić,, ale chłopaki w dziale "początkujący" podpowiedzieli żeby ją zostawić i sama sie z tego wyliże. Delikatnie podparłem miejsce zagięcia i zmniejszyłem napięcie łodygi zamiast tego zawinąłem delikatnie główny szczyt bo wszystko wylazło poza doniczke, niestety nie wygląda to fajnie tak jak wcześniej. Wiecej jej nie tykam niech sobie rośnie w spokoju...

Tak to zastałem dzisiaj rano...



A tu po delikatnych poprawkach i tak już zostaje bo jak bede kombinować to całkiem to zepsuje... Gdzieś tu na forum przeczytałem, że LST tak jak drzewka Bonsai to sztuka !!! Teraz wiem o co chodziło.







White Widow nie było żadnego problemu ładnie się to wszystko ułożyło



---------- Post Zaktualizowany 11:51 ---------- Data pierwszego postu 11:49 ----------



---------- Post Zaktualizowany 11:53 ---------- Data pierwszego postu 11:51 ----------
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam dzień 23

SWEET NURSE AUTO CBD
6 DZIEŃ FLO













WHITE WIDOW AUTO XXL
1 DZIEŃ FLO










Coś się wydarzyło na szczycie WW zółte końcówki ( naszczęście tylko na szczycie i nie postępuje dalej, ale muszę ogarnąć co to jest...)
obie rośliny dostały wczoraj pierwszy raz 1/2 dawki PLAGRON TERRA BLOOM i 1/2 biohumus (od początku były podlewane biohumusem 1/3 dawki)
Chyba zaczne lać Muszynianke z obniżonym PH, zawiera sporo magnezu wapnia siarki itd. bo te żółte końcówki to chyba jakiś chwilowy deficyt. Generalnie wydaje mi się, że obie rośliny za wolno rosną i są za małe. Chyba, że sie nie znam...
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Zanim to się stało nie dostawały żadnych nawozów NPK, jedynie biohumus
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Poka tego biohumusa Panie, jeden drugiemu nierówny. ;)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jak dla mnie lekkie popalenie nawozami

Pierwszy post i odrazu farmazony.
[MENTION=92795]ZKapelusznik[/MENTION] dobrze kombinujesz z tymi niedoborami, też bym celował w magnez.
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Ładnie to wygląda rośliny dużo lepiej prezentuja się niż moje, grubych plonów!
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Ładnie to wygląda rośliny dużo lepiej prezentuja się niż moje, grubych plonów!

Dziękuje kolego, spokojnie Twoje też odbiją. Najważniejsze to nie przekombinować i dać jej rosnąc w spokoju, chociaż ciężko sie czasami powstrzymać ;)

Sweet Nurse coraz ładniej wygląda



 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzień 26
po lewej WW po prawe SN


Na jeden dzień dzwignąłem ledy i pozwoliłem rośliną delikatnie się wyciągnąć do góry bo powoli denerwowały mnie liście które trzeba upychać po kątach i zasłaniają co najważniejsze.
Wymyśliłem to tak, że wsadze pomiędzy "jakoś" wertykalnie lampe CFL 250W, żeby ładnie doświetlać kwiaty i nowe odrosty z boku które rozstawie dookoła boxa.
Muszę jakąś siatke wymyślić dookoła tego CFLa, bo dosyć ciepła ta lampa....








i mały test czy wszystkie diody swięcą w COBie

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół