nasiona marihuany

Psychoza i thc we krwi SOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Przemowil magik, ktory ku**a magnezem wyleczyl psychoze i schizofrenie.
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
ale kto mówi o schizofreni to gówno sie objawia na trzezwo a to ze po tylko dragach ma jazde na bani to ku**a po prostu chwilowe zrycie co 2 kolezka takie cos u mnie przezył jak za grubo poleciał ale na ch*j mówic o schizofrenii zwykła jazda na bani po fecie efedrynie i jaraniu, bez przesady.

---------- Post Zaktualizowany 15:55 ---------- Data pierwszego postu 15:53 ----------

Po grzybach tez mozesz miec zrycie i ku**a nie dzwonisz po karetke ze widzisz i slyszysz starego pijanego tylko wiesz ze jestes nacpany i grzecznie przyjmujesz faze na klate i czekasz, mnie po grzybach 2 tygodnie trzymało ale wiem ze zarłem silny psychodelik i to normalne... a jak ktos wali i nie wie jakie są skutki no to go potem faza przerasa i mysli ze psycha siada.

---------- Post Zaktualizowany 15:56 ---------- Data pierwszego postu 15:55 ----------

A co do magnezu to Się nie śmiej bo podają go dożylnie psychiatrzy i ma mega potencjał szególnie w takich sytuacjach :) bo ten magnez tabsach nie działa na receptory w mózgu dopiero ten dozylni.
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Pozatym zakladales wątek o fakehashu ktory zawiera Am2201 ;) pewnie zrodel nie zmieniles i kupiles jakies gowno ktore zjarala.
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Temat sie rozwinął więc napiszę, panna ma sie juz dobrze odzyskała świadomość i doskonale zdaję sobie sprawę co sie wydarzyło, potrzeba było czasu plus płukanie organizmu. Odzyskała świadomość dopiero 4 dnia od momentu przyjęcia na SOR. Dlaczego tak drastycznie psychoza weszła? Odpowiedź poniżej
Feta, efedryna plus jaranie w opór non stop..

Co do tego dawnego fejk haszu zrodelko zmieniłem odrazu, potrafię odróżnić fazę jaka daje MJ a jaka mieszanka z dopem bo sam wtedy doświadczyłem po niej dziwnej schizy..
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
że ludzie palą jeszcze fejki...

Za małolata za 500 zł zrobilem tego 300 gram.
Potrafiłem się budzić kilka razy podczas snu żeby tylko zapalić bucha.
To nie jest dla ludzi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół