nasiona marihuany

Psychoza i thc we krwi SOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Znajomy wylądował na SOR z podejrzeniem psychozy, we krwi stwierdzono zawartość thc, czy grozi mi coś za to że znajomy mieszka ze mną i razem palilismy MJ? Jego rodzina mówi że odwróci mi życie do góry nogami i myśle co takiego mogliby zrobić
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Jeżeli wskaże Cię, że udzielales mu substancji psychoaktywnych to wg polskiego prawa jesteś przestępcą. :mugshot-smiley-emot
 
K

kungfuzenmastah

Guest
Znajomy wylądował na SOR z podejrzeniem psychozy, we krwi stwierdzono zawartość thc, czy grozi mi coś za to że znajomy mieszka ze mną i razem palilismy MJ? Jego rodzina mówi że odwróci mi życie do góry nogami i myśle co takiego mogliby zrobić

ma psychozę, więc jego słowa gówno znaczą... równie dobrze może powiedzieć, że kupował od myszki miki... i taka powinna być twoja obrona - jest chory psychicznie i ma urojenia
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
możecie mi pomóc i wytłumaczyć skąd takie skutki? dzień wcześniej braliśmy fete + hasz który wydaje mi sie być dobrym haszem bo ziemisty smak i brązowa plastelina faza wchodzila delikatnie a sam hasz był mocny i typowe objawy palenia haszu a nie dopow i żadnych krzywych schiz, rano jeszcze wszystko było normalnie nastepnego dnia, zakupy w sklepie itp. załatwiłem mocne palenie fajne boby które zapalilisny wieczorem a znajomy już dziwnie sie zachowywał, przez noc już schizowal a na drugi dzień w południe musiałem już dzwonić po karetkę, aktualnie siedzi w psychiatrku bo na SOR wykryli tylko thc i mówili że to zatrucie thc, mija już 3 dzień a z nim nie jest w cale lepiej nawet jego rodzina nie mogła wejść do niego wczoraj. Dodam że jego babcia miała schizofremie..

dodam jeszcze że wziął 3x tabletkę z 60mg pseudoefedryny = 180mg bo był przeziebiony
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Dziwne że waliliscie fetę i nie wykryło na tescie. Może to był dopalacz jakiś czy tam odczynnik a nie feta?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Popaliło mu styki. Znam sytuację jak chłop po mefedronie ześwirował i zjechał na szpital i tak mu już zostało. Nie jednego zmiecie z planszy.
Ja bym się do niczego nie przyznawał. Ćpać przecież w Polsce można a jego nikt nie zmuszał do niczego.
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Braliśmy to rzadko, ale ostatni tydzień z 3g poszło, ostatni gram jaki załatwiłem pamiętam że był mokry długo sie suszyl około 1h do pyłku i praktycznie żadnego spływu czuć nie było za to efekty typowe tj. brak chęci do spania w nocy
Wcześniej też brałem z tego samego źródła, nigdy nie było jakiś efektów ubocznych
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja bym sie do niczego nie przyznawal. Przy mnie nie brala, przynajmniej nie widzialem zeby cos wrzucala czy palila. Sam tez nie biore i nie bralem , nawet papierosow nie pale. I moga Ci skoczyc.
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Tyle że jej rodzice wiedzą o tym że palilismy, tak samo lekarz który ją badał, nie bagatelizowalem sprawy odrazu mówiłem co braliśmy. Nie chodzi teraz o to czy braliśmy razem czy nie bo ja chciałem podlapac jakiś trop czemu taka psychoza jej weszła, po 14 bede wiedział co z nią dzisiaj tj. 4 dnia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
możecie mi pomóc i wytłumaczyć skąd takie skutki?

Feta, efedryna plus jaranie w opór non stop... No nie mam pojęcia czemu mu się w bani po***ało...
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja bym teraz zadbal o to zeby w domu nie bylo ani grama bialego/zielonego.
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
W domu nie mam nic i sam robię detox, za dużo sie stało żebym teraz siedział z batem w dłoni.. rozumiem że mogło coś sie po mieszać ale żeby bez żadnego sygnału wcześniej? po południu byliśmy jeszcze na zakupach po nocnej zabawie z białym, wszystko było w porządku jeszcze bieliznę moja kobieta kupowała a na wieczór mówi że musi odpocząć ode mnie i puściłem ja na dwór z jointem którego spaliła całego i wtedy w nocy zaczęła schizowac, po słabo przespanej nocy wstałem do pracy i zostawiłem ją w łóżku bo spała myślałem że potrzebuję odpoczynku, wstała po 10 i zaczęła pisać że słyszy mnie za ścianą i czy to ona nie żyje czy ja.. pełna schiza.. Po południu zadzwoniłem po rodziców, dowiedziałem sie że jej babcia chorowała na schizofrenie i kiedys za dzieciaka moja kobieta spadła na kamień i byla w śpiączce gdzie lekarze nie wiedzieli co jej jest..
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Dobrze ze robisz detox, lepiej dmuchac na zimne. Teraz nic tylko czekac i obserwowac jak rozwija sie sytuacja.

dowiedziałem sie że jej babcia chorowała na schizofrenie i kiedys za dzieciaka moja kobieta spadła na kamień i byla w śpiączce gdzie lekarze nie wiedzieli co jej jest..

Prosze Cie nie pisz takich bredni, chora babcia i zly kamien, codzienne cpanie nie ma tu zupelnie nic do rzeczy ;)
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Zostało udowodnione, że THC może aktywować schizofrenię i inne choroby psychiczne, które jeszcze się nie pokazały. Jeśli więc występowały jakieś choroby tego typu w rodzinie, jaranie nie jest wskazane. Tak więc tak, babcia jak najbardziej jest dobrą wskazówką, co się stało (kamień już mniej, ale kto tam wie z mózgiem). Możliwe, że wciąż byłoby dobrze, gdybyście nie grzali tak mocno i długo, skoro wcześniej do tego nie doszło.
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Przerąbane ale ci powiem ze sam miałem psychoze :)

Pamiętam 4 lub 5 cięzkich nocy bo ząb mnie bolał i do tego wyrwali tego co nie trzeba + tamten miał stan zapalny i nie mogli go Się pozbyć więc antybiotyk musiałem brać i się przeboleć i do tego przeciwbólowe. Po tych 4 dniach w których mało co spałem pojechałem z dziewczyna i kolega nad jezioro, zapaliłem pare lufek pare lyków piwa wszedłem do wody a było zimno i wracamy, w aucie nagle poczułem ze umieram byłem przekonany ze to ten moment taki atak paniki itp. Po godzinie przeszło ale miałem zawroty głowy obraz wirował brak siły. Poszedłem do psychiatry i wciskał mi ze mam psychoze bo pale trawe... przypisał jakies tabsy itp które olałem w ch*j, bylo ciezko przez 4 miesiące czułem sie odrealniony totalnie ale detox i duzo magnezu mnie wyleczyło bez z***anych psychotropów. Okzało sie po prostu ze mam nerwice. Do dzisiaj ją mam ale raz na jakiś czas wpada do mnie zawitać i lekko przetyrać :D Wiadra juz nie ogarniam jedynie lufa i bacik.

PS. Tez kiedys waliłem fete jeden jedyny raz ale duzo i nie spałem 62 godziny, i tez miałem schizy ze ktos przezbalkon swieci latarkami itp bo do tego jarałem, ale to wina braku snu :) na trzezwo tez tak będzie, mysle ze wystarczy jej Się dobrze wyspać i będzie ok. Wsumie teraz nie będzie bo juz w psychiatryku, tam ją przetyrają i nigdy nie będzie taka sama, szkoda.

---------- Post Zaktualizowany 12:06 ---------- Data pierwszego postu 11:58 ----------

Zostało udowodnione, że THC może aktywować schizofrenię i inne choroby psychiczne, które jeszcze się nie pokazały. Jeśli więc występowały jakieś choroby tego typu w rodzinie, jaranie nie jest wskazane. Tak więc tak, babcia jak najbardziej jest dobrą wskazówką, co się stało (kamień już mniej, ale kto tam wie z mózgiem). Możliwe, że wciąż byłoby dobrze, gdybyście nie grzali tak mocno i długo, skoro wcześniej do tego nie doszło.

Ludzie chorzy na schizofrenie przewaznie nie wiedzą ze na nią są chorzy, objawia Sie to ogaresja itp. To nie jest tak ze slyszysz głosy itp i ty wiesz ze to nie prawda, ty to słyszysz i wiesz ze to prawda! a to co pisze to zwykłe schizy od dragów braku snu itp, szkoda ze wy***ał kolezanke na SOR bo usłyszała jego za scianą, sam fakt bycia w psychiatryku już ją tyra do tego nawet ku**a jak jestes zdrowy to w tym gównie ci wcisną jakieś zaburzenie ;) Bo to ***ani socjopaci. Wystarczyło zarzucić TRANXENAXE i pospać dobrze + wlew z magnezem, pewnie serotonina Się panience wypłukała z baniaka i stąd takie jazdy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół