nasiona marihuany

Przywitanie i prośba o komentarz pierwszej uprawy.

Wyszukiwarka Forumowa:

ChroneRat

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witam Was wszystkich i Panów i Panie, widzę, że macie tu niezłe jaranie :spalony:
Koniec rymów :) Trafiłem tutaj z innego forum co ma w nazwie trawka, większość zna i wie zapewne. Niestety, pomijając problemy techniczne tamtego forum, mam dość lizania się po jajcach ichniej starej gwardii i praktycznie brak jakiejkolwiek pomocy przy tak zacnym zajęciu ;) Liczę po cichu, że tutaj nowi stażem, dostają więcej pomocy od weteranów

Do rzeczy, od ponad 2 miechów mam 5 koleżanek w mojej szafce około 0,5m2, do tego LED 2x150 (realnie na watomierzy max 260W razem), są to automaty, podlewam je aktualnie co 3 dni, każda dostaje po około 1L + PK13-14 i mag xtra po 2ml/L (ponoć LED to preferuje(?) ) Mam prośbę do doświadczonych o opinię i poradę, bo, chociaż nie wyglądają one tragicznie i chyba nawet topu są spore, to ewidentnie coś im dolega. Każda pomoc mile widziane.







 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj ChroneRat roslina wyglada jak by byla juz dojzala po tych zdjeciach tak wniuoskuje , moge sie mylic , jezeli zakwitla poprostu zjada substancje odzywcze z lisci , to normalne , pozdrawiam
 

ChroneRat

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
2
Buchów
0
Witaj ChroneRat roslina wyglada jak by byla juz dojzala po tych zdjeciach tak wniuoskuje , moge sie mylic , jezeli zakwitla poprostu zjada substancje odzywcze z lisci , to normalne , pozdrawiam

Bardzo możliwe, pod mikroskopem pojawia się już mleko, czasami bursztyn, jako, że to mój 1 raz, nie wiem ile trwa dojście to pełnego mleka ;) Nie wiem, czy to już czas, żeby lać samą wodę?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
jak pod mikrospokpem pojawia sie mleko bursztyn nie lej juz nic a tylko czysta wode tydzien i nnara scinka
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Zjadaja sie, to dobrze, to znaczy ze dochodza. Jak na moje oko to 7-10 dni i kosa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół