nasiona marihuany

Pierwszy box

Wyszukiwarka Forumowa:

PartyInHouse

Member
Rejestracja
Paź 11, 2012
Postów
6
Buchów
0
Zestaw: namiot 50x60x150

Wyciąg axial quiet 125kduo
145 m3/h na pierwszym stopniu i 197 m3/h na drugim stopniu

Mieszający AAB SUPER SILENT FAN 25
wiatrak typu takich komputerowych na 12v tyle że średnicy 25 cm niby wydajność 230m3/h więc wydaje mi się że na mieszajacy wystarczy, a zależy mi na tych deklarowanych przez sprzedawce 13 dB

Filter : can filters 150-165m3

Lampa : Panel Led grow 150w 1xCitizen clu 058
Z potencjometrem.

Dotego jakiś taki podstawowy elektroniczny termometr z czujnikiem na kablu, pokazuje także wilgotność.

Ziemia allmix biobizz do tego nawozy
  • 250ml Bio Bloom
  • 250ml Bio Grow
  • 250ml Top Max

Teraz kilka pytań
1. Jak ustawić wiatrak wyciągający, na 145 czyli bieg pierwszy czy może na 197m3?
Pamiętając że filtr i tam ma przepustowość do 165m3

2.zakladajac że w boxie nie chce automatow, tylko sezonowki, to jaka ilość polecacie i jakie donice?
Mam 4 donice po 15 litrów, wchodzą do boxa idealnie go wypełniając, ale przeglądając fotorelacje, zastanawiam się czy np nie dać 6 donic po 7l?


3. Jak ogólnie oceniacie skompletowany zestaw? Co zmienić, lub dodać?

Możecie jeszcze polecić jakąś dobrą odmianę, tylko feminizowane pestki wchodzą w grę. Zawsze na sezon out zaopatrywalem się w pestki w sklepie thc.. thc , jesli macie jakieś dobre alternatywy tez proszę o sugestie
Pozdrawiam

 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
1. Ustaw na pierwszym biegu i sprawdz warunki w boxie, przy ledzie powinno byc ok.
2. Jak masz 4x15l to je wykorzystaj, na pierwszy raz nie ma co wrzucac wiecej krzakow.
3. Odmian jest multum, kazdy moglby wrzucic po kilkanascie odmian. Celujesz w hybrydy, czy moze czyste sativy/indica? Na forum jest dzial z seedshopami, zamow z ktoregokolwiek... a co do wyboru nasion musialbys sprecyzowac swoje wymagania. Ilosc czy jakosc? Szybka czy dlugokwitnaca? Sativa czy indica?
 

PartyInHouse

Member
Rejestracja
Paź 11, 2012
Postów
6
Buchów
0
Myślę raczej o jakiejs sativie o dobrym stosunku jakość /wydajność chyba że hybryda?



Edit. Przyszedł mi ten wiatrak mieszajacy aab cooling niby super za***isty a okazuje się że po podłączeniu ma takie bicie że jakbym go do namiotu przyczepil to mi namiot od wibracji z pokkju wyjdzie.. Ma ktoś jakiś sprawdzony cichy mieszajacy?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół