nasiona marihuany

Małe czarne robaczki

Wyszukiwarka Forumowa:

Omter

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2009
Postów
12
Buchów
0
Witam mam pytanie zauważyłem ze na lisciach latają jakies małe czarne robaczki i piją soki, i związku z tym mam pytanie co to mogą być za stworzonka ?
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Moze to jakies pijoczki co to przepijajo wyplate i rujnuja rodziny bo nie mogo wytrzymac jednego dnia bez soku?
W pracy nie mysla o niczym innym tylko o soku, po pracy od razu na sok leco a pod moniec miesioca to tylko proszo o dwa zlote od kierownika bo na sok nie majo
Taka sytuancja.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Witam mam pytanie zauważyłem ze na lisciach latają jakies małe czarne robaczki i piją soki, i związku z tym mam pytanie co to mogą być za stworzonka ?

Oczekując sensownej odpowiedzi, dodawaj przede wszystkim fotki i podaj maximum informacji dotyczących danego problemu, dzięki temu zwiększasz szanse na otrzymanie sensownej odpowiedzi . . . ;]
 
Ostatnia edycja:

Omter

Member
Rejestracja
Kwi 9, 2009
Postów
12
Buchów
0
Zydentyfikowałem te robaczki są to predziorki i z związku z tym mam pytanie w jaki naturalny sposób mozna sie ich pozbyć ?
 

soczewa

Member
Rejestracja
Sie 3, 2019
Postów
18
Buchów
0
soczewa ja zwalczylem przedziorki opryskiem z substrala , po pierwszym byla znikoma ilosc powtorzylemp o 4 dniach i slad po nich zaginal
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół