nasiona marihuany

Pytanie do biznesmenów.

Wyszukiwarka Forumowa:

Jawka

Member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
14
Buchów
0
Siemka!
Otóż mam takie Pytanko odnosnie biznesu.
Na czym łatwiej/lepiej/wiecej/szybciej zarobić? Mam na myśli to czy łatwiej jest zarabiać inwestując w automaty czy łatwiej z sezonowkami lub polsezonowkami?
Pozdro! ???
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Na szybkich sezonach - skunki, cheesy, afghany wszelkiego rodzaju. Krótki weg, gęsty SOG i co max 90 dni można mieć dużo, dobrej jakości plonu...
 

Jawka

Member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
14
Buchów
0
Dzięki wielkie za zainteresowanie tematem
Mam jeszcze kilka pytań wariacie
Te odmiany co wypisales są takie dosyć łatwe do wyhodowania na nasz taki klimat na outdoor?
Jakich takich minimalnych warunków potrzebują? Wiadomo chcialbym jak najlepiej ale pogoda i temperatura lubi czasami zaskakiwać
90 dni? To trochę tylko dłużej niż automaty i ile jakos Ci wychodziło z krzaka przez ten czas?
I w jakich miesiącach polecasz zacząć uprawę?

Pozdro, czekam na odpowiedź jak będziesz mial czas
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Ja piszę o INdoorze, nie zauważyłem że w dziale outdoor napisane szczerze mówiąc. Jaranie z outa jest tanie, szkoda przypał se robić żeby zarobić takie moje zdanie. Lepiej zrobić 1kg IN niż 2 outa.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
No chyba że polecisz grubo i zbierzesz tak z 5 kilo wzwyż. Licząc po 16 zeta to 80 tysi. Ale to ogrom pracy i dużo większe ryzyko nie tylko przypału ale i kradzieży. Poza tym trzeba miec komu opylić tyle towaru. Sam nie pracowałem kilka lat dzięki temu. <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół