nasiona marihuany

Co ku**a jest z tym krzakiem?

Wyszukiwarka Forumowa:

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Jo :tiphat: . Jako, że temat był miliony razy wałkowany i na polskich i na zagraniczych forach a mimo to pojawiają się ciągle te same pytania typu: Co roku - niedobór magnezu to czarna magia - przekopiuję w tym wątku w wolnym tłumaczeniu z wulgaryzmami i innymi zwrotami grzecznościowymi co jest grane. Macie ciekawe fotografie z niedoborami polecam zasmapować mi PW : zapewne z przyjemnością się pochwalicie, oraz sprawicie, że młode pokolenia nauczą się co i jak.

Na wstępie chce tłumaczyć listę z icmagu, tą starą ale widziałem, że tylko piszą o PRO nawozach więc chcę ją podrasować na Krainę Nosaczy czyli co kupić w brico lub castoramie.
Tyle na dziś. Dokończę sobie po robicie. Z fartem ryje.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wejdź w dział 'POMOCY'. Myślę, że uda Ci się szybciej znaleźć zdjęcia niż Ci ktoś podeśle, poza tym masz jakieś limity na przychodzące wiadonosci.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Wejdź w dział 'POMOCY'. Myślę, że uda Ci się szybciej znaleźć zdjęcia niż Ci ktoś podeśle, poza tym masz jakieś limity na przychodzące wiadonosci.

No wła snie dałem luz na kilka dni i widzę. A powiedz mi Mordo bo widzę taki projekt żeby ograniczyć spam-wątki tu w tzw "Początkujących" albo w Out relacjach dokleić ten post ze zmienioną nazwą na zasadzie: "Co ku**a jest z tym krzakiem? FOTY PROBLEMÓW" i podczepiony post, w ałtach byłoby bardziej czytelne ale zakładamy, że relki robio ludzie co tam chociaż rok już kombinowal więc myślę o drugim off-topie z pytaniami. Co wy na to ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pomysł nie głupi się zdaje ALE obawiam się, że to nie załatwi sprawy. Ludki wychodzą z założenia, że założą wątek i on będzie taki "ich", własny. Jak ktoś odpowie to tylko im i będą tam mogli ewentualnie zadać dodatkowe pytania.
W wątku ogólnym będzie pisał każdy, w sezonie w ciągu jednego dnia parę zdjęć i ogólny zamęt wydaje mi się.

Na ten temat powinni się wypowiedzieć jeszcze inni moderatorzy. Możemy spróbować ale myślę, że taki podklejony wątek z odnośnikiem mógłby być w więcej niż jednym dziale - np. out i początkujący.
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Na ten temat powinni się wypowiedzieć jeszcze inni moderatorzy. Możemy spróbować ale myślę, że taki podklejony wątek z odnośnikiem mógłby być w więcej niż jednym dziale - np. out i początkujący.

Ok to zróbcie naradę w sumie 2 w dwóch działach również by się nadawały ale z psychologicznego punktu widzenia coś w tym jest

Ludki wychodzą z założenia, że założą wątek i on będzie taki "ich", własny.

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół