nasiona marihuany

Skromny ogrod

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziki_Agrest

Member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
12
Buchów
16
Odznaki
1
Witam!
Jestem nowy na forum.
Zawsze chcialem rozpoczac fotorelacje, wiec postanowilem to zrobic.

Sorka, ze tak pozno, ale lepiej pozno niz wcale!
Roslinki zaczely juz flowering okolo 1,5tygodnia temu, jedna zaczyna dopiero dzis.


To jest moja faworytka, ktora wlasnie zaczyna kwitnac dopiero dzis, licze na to ze dojdzie, bo pachnie najpiekniej ze wszystkich.
Ma czerowne lodygi, wiec podsypalem ja nawozem na flo (niestety posiada troszeczke azotu). Ma ponad 1,9m, a nawet moze ponad 2m, nie mierzylem.


Ta kolezanka jest po toppingu(flo 2tyg), ma ponad 1,6m


Kolezanka ma ponad 1,8m <3


Ta ma mniej wiecej 1,7m

Pora na focie z bliska, niektore z roslinki ktora dopiero zaczyna flo, a inne z reszty roslinek:











Posypalem im juz nawozy na flo.
Na szkodniki nie zamierzam nic pryskac, ani sypac, niech sie czestuja :p

Licze na jakies rady i ewentualne z***y!
Pozdrawiam Dziki_Agrest i z fartem! :mar:
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Jakie to odmiany,jaka ziemia,kiedy wysadzane...? Daj jakiś opis sytuacji
 

Dziki_Agrest

Member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
12
Buchów
16
Odznaki
1
Faktycznie zapomnialem o paru szczegolach. :p
To tak nasionka sa od f2seeds ich produkcji, feminizowane - odmian nie jestem pewien, ale stawian na Dark Star. Jeden z krzaczkow moze byc Amnezja od RQS, ale nie jest to koniecznie, poniewaz pomieszalem nasionka i tak szczeze to nie wiem co to za odmiany.

Ziemia kupna po 40l na jedna sezonowke, odgrodzona od spotowej agrowloknina, ale zrobilem otwory na korzenie w razie gdyby potrzebowaly wiecej miejsca.

Wysadzane prawdopodobnie na spota na przelomie kwietnia i maja.

Mialy lekki kickstart w boxie, zeby sobie poradzily.

Mam nadzieje, ze w miare uzupelnilem moja wypowiedz! :p

Wbrew negatywnym opinia, ktore wyczytalem na temat sionek od f2seeds wszystkie pokazaly kly, mialy byc polautomaty od GGS, ale niestety w czasie kiedy kupowalem nasionka GGS nie mial dostepnych rzadnych w tym sklepie.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
podsypalem ja nawozem na flo (niestety posiada troszeczke azotu).

wcale nie niestety,dopiero zaczynają flo i azot będzie bardzo potrzebny a widać że już go zaczyna brakować i roślina wyjada mocno z liści
 

Mroziq

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2014
Postów
84
Buchów
0
Kolego sprawdz PH ziemi i syp im porzadnie nawozami - beda potrzebowaly ich duzo. Jeszcze wiele dluuugich tygodni przed nimi.
A poza tym fajnie Ci wyrosly <peace>
 

Dziki_Agrest

Member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
12
Buchów
16
Odznaki
1
Kolego sprawdz PH ziemi i syp im porzadnie nawozami - beda potrzebowaly ich duzo. Jeszcze wiele dluuugich tygodni przed nimi.
A poza tym fajnie Ci wyrosly <peace>

PH nie sprawdzalem, ale raz na jakis czas podsypuje dolomitem. :)

Ogolnie, to rosliny ruszyly z kwitnieniem. Ta najwieksza, o ktora sie martwilem, ma juz pojedyncze wloski, czego niestety nie widac na zdjeciu.

Wszystkie pachna juz delikatnie.

Teraz pora na zdjecia:

Na pierwszy ogien idzie moja najwieksza kolezanka, ktora zaczyna kwitnac, ach te dzieci szybko dorastaja <coolpalacz>


Poczatki kwitniecia innej roslinki <3








Tutaj jedna dorastajaca kobietka w prawie calej okazalosci <peace>








Sorka za jakosc tego zdjecia, oto moje kochanie po toppingu

Chcialbym podziekowac za wszytkie odpowiedzi, robi mi sie bardzo milo czytajac je.
Pozdrawiam wszystkich czytajacych i forumowiczow! :headbanger:
 

Dziki_Agrest

Member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
12
Buchów
16
Odznaki
1
Witam!
Dawno mnie tutaj nie bylo i nic nie pisalem, wiec postanowilem wybrac sie na mojego spocika i porobic pare fotek.
Oto one:

Zdjecie dosyc niewyrazne, lecz mozna tutaj zaobserwowac, ze roslinka ma dosyc bujna blond fryzurke. <3


Tutaj ta sama roslinka w calej okazalosci.


Oto czupryna innej rosliny, ktora wysypuje ogromna ilosc trichromow. :3


Kolejny oszroniony szczycik.<3


Powrot do kolezanki z bujna blond fryzura.


Kolejne zdjecie pani, ktora przezyla przypadkowy topping.

Podsumowujac, planty maja sie dobrze, chociaz wieje im po dupce. Mam nadzieje, ze przezyja te zimne noce i wytrzymaja do konca pazdziernika. Zdjecia tym razem wrzucam tylko z jednego spocika, bo na drugi juz z aparatem nie chcialo mi sie isc. Wszystkim czytelnikom zycze milego dnia oraz duzo farcika.
Pozdrawiam Dziki_Agrest! <3
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Startuj w przyszłym roku dużo wcześniej i dobierz odmiany które szybko kończą Flowering. To co masz może zdąży dojść w tym roku. Tak czy inaczej start jakiś jest :) Buszki mniejsze lub większe tez będą ... Masz całą zimę na czytanie treści forum i uzupełnienie wiedzy . Powodzenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół