nasiona marihuany

Urlop a podlewanie Mari

Wyszukiwarka Forumowa:

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Siemanko wszystkim.

U mnie juz czesc czwarta Mari. Ucze sie i studiuje caly czas. Fajna zajawka, zawsze cos nowego.

Wyskoczyl mi urlop na spontanie a to dopiero 20 dzien FLO. Lece tez niespodziewanie szybko bo we wtorek. Pytanko do was... jak chalupniczymi sposobami moge zasilic Marie na 6 dni w wode. No nie ma opcji zeby mi ktos wbil i podlal a ta odmianka (Royal Gorilla.... dwa dni bez wody i juz liscie w dol :/... bardzo wrazliwa).

Sa jakies "chalupnicze sposoby" ????

9 sadzoneczek i szkoda zeby je szlag trafil. Jade 3.09 wracam 9.09 popoludniu, wiec w sumie 5 dni bez wody




I drugie pytanko... ale pewnie bedzie ochrzan za nie ten dzial. Czy znacie jakies lepsze odzywy na same flo niz to co mam ? Niech puchnie Maria ;)

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Wyłącz 1 panel led, podlej do oporu, taż żeby woda stała w podstawkach i licz na to że nie uschną... A na przyszłość jeśli nie masz nikogo kto by podlał kwiatki na wypadek wyjazdu warto rozważyć inwestycję w autopoty...
Co do nawozów, masz tam całą tablicę mendelejewa, żadnych innych magicznych środków nie ma...
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Możesz też kupić na szybko nawaniacze do doniczek, tak zwane ptaszki, gdyby mocne podlanie, jak pisze Śmieszek420, to było za mało.
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Świetne porady chlopaki. Naleje wody do oporu i nawet nie bede wylaczac zadnej lampy zeby nie zwolnily tylko zamontuje te "ptaszki"

1.jpg


Takie cos ?

Nie bedzie mnie tylko 5 dni, a jakos po 2,3 dniach Maria zaczyna usychac.

Autopoty pewnie swietny pomysl na przyszlosc ale nie mam pojecia jak koszty itd.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,079
Buchów
9,648
Odznaki
10
Tak, takie lub podobne. Są różnej pojemności, zdaje się i :)

Edit, a teraz zajarzyłem, że to nakrętka na butelkę xD Bo są też gotowe, np. bańki czy dosłownie ptaszki.
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Chodzilem pare h po sklepach i jedynie to udalo mi sie kupic nie wliczajac skomplikowanego sprzetu do nawadniania za pare stowek :D Tak na szybko dobre i to ale szkdoa ze tych nakretek sie nie udalo bo wieksze butle by sie zaaplikowalo.

Na przyszlosc trzeba pomyslec o jakims systemie z czasomierzem itd zeby czlowiek na urlopie sie nie stresowal ;)



Dzieki za pomoc. Oby moc byla z Maria :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Autopoty a nie jakieś czasomierze, przynajmniej mniejsza szansa że coś się zepsuje i zaleje mieszkanie...
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
używałem z powodzeniem dozowników ceramicznych na out, chociaż one są bardziej przeznaczone na in. do wody są ok ale nawozów się tym nie da zaaplikować.
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Roslinki spokojnie przezyly dwa razy po 7 dni nieobecnosc farmera na chacie, takze te ptaszki czy jak to sie zwie sprawdzily sie w 100% + podlanie na maxa az do pelnych podstawek. na 7 starczy....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół