nasiona marihuany

1 roślina - Cheeze Auto XXL

  • Autor wątku kungfuzenmastah
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

kungfuzenmastah

Guest
normal_cheze1.jpg
normal_cheze2.jpg


Moja 1 roślina... chyba zaczęłą kwitnąć... to jest auto. Za ile MNIEJ WIĘCEJ będzie do ścięcia? jakieś zabiegi przed ścięciem? flushing? dzięki za rady.
 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
A ktory tydzień czy tam dzień roslinki ? Ja licze w tyg
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Moim zdaniem od 2 do 4 tygodni i będzie można ciąć czyli jeszcze musisz poczekać do miesiąca
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Mam bardzo podobnego automata do ciebie z tym że ja nie wiem co to za odmiana. Ściąłem go e
4 dni temu był trochę grubszy jak twój ale mocy to prawie zero miało. Jedynie smak i struktura topa była spoko.
Także na twoim miejscu dałbym jej 2 tyg. Ja mam na spocie właśnie jeszcze jednego takiego automata prawie identyczny jak twój i na razie się wstrzymuje z kosa.
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
Wygląda na przemoczoną :)
Jak zaczęła kwitnąć w weekend i jest to auto to jeszcze ok 5-6 tygodni.
Mało widać na tym zdjęciu, ale wygląda że trochę włosów już ma czyli już jakiś czas kwitnie, być może tydzień być może dwa, więc będzie do ścięcia pod koniec września najwcześniej. Kup jakąś lupę do tego czasu i spróbuj wtedy sampelka - będziesz wiedział czy ci odpowiada i czy można ścinać
 
K

kungfuzenmastah

Guest
Mam bardzo podobnego automata do ciebie z tym że ja nie wiem co to za odmiana. Ściąłem go e
4 dni temu był trochę grubszy jak twój ale mocy to prawie zero miało. Jedynie smak i struktura topa była spoko.
Także na twoim miejscu dałbym jej 2 tyg. Ja mam na spocie właśnie jeszcze jednego takiego automata prawie identyczny jak twój i na razie się wstrzymuje z kosa.

ściąłeś już? przecież to kwitnie dopiero 1 tydzień ;) teraz już wiesz czemu nie ma mocy ;)

Wygląda na przemoczoną :)
Jak zaczęła kwitnąć w weekend i jest to auto to jeszcze ok 5-6 tygodni.
Mało widać na tym zdjęciu, ale wygląda że trochę włosów już ma czyli już jakiś czas kwitnie, być może tydzień być może dwa, więc będzie do ścięcia pod koniec września najwcześniej. Kup jakąś lupę do tego czasu i spróbuj wtedy sampelka - będziesz wiedział czy ci odpowiada i czy można ścinać

no i widzę fachowiec. lupa już jest. dzięki.
nie wiem czy dobrze ale - podlałem ostatnio biohumusem i posypałem nawozu NPK 10-11-18... w ziemi są też guerilla tabsy...
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Mój kwitł około 5 tygodni. Cały pokrył się brązowymi wloskami przypadkowo mu złamalem odrost więc go ściąłem. Tak jak kolega wyżej pisze bez lupy kosa to strzał w ciemno najlepiej zainwestować w mikroskop przenośny.
A pytanie do Ciebie to od kogo masz nasiona? Ja nie wiem co to za krzak A znajomy grower od razu strzelał że to cheez.
 
K

kungfuzenmastah

Guest
Mój kwitł około 5 tygodni. Cały pokrył się brązowymi wloskami przypadkowo mu złamalem odrost więc go ściąłem. Tak jak kolega wyżej pisze bez lupy kosa to strzał w ciemno najlepiej zainwestować w mikroskop przenośny.
A pytanie do Ciebie to od kogo masz nasiona? Ja nie wiem co to za krzak A znajomy grower od razu strzelał że to cheez.

bodajże dinafem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół