nasiona marihuany

Skad nasiona w UK ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Siemanko
Normalnie pestki brałem z Attitude ze wzegledu na comiesięczne promocje. teraz widzę, ze to sie zesrało a i ceny polecialy w gore (pewnie brexit), i słabo to sie opyka. Podrzućcie prosze jakies inne opcje bo związany z tym bankiemn bylem kilka lat i nie obczajam co sie teraz w świecie dzieje ;)
dzięki pozdroweczki
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
zalezy co chcesz kupic i czego szukasz, ja bym nie szukal koniecznie w UK bo ci zawsze chca zarobic od dawna nic w UK nie kupilem bo poprostu taniej poza UK, czesto zamawiam z holandii albo z hiszpanii. sklepow jest od chu*a.
pozatym po co ci pestki :)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Raczej attitude ma najlepsze ceny w UK, jesli chodzi o nasiona i najwiekszy wybor.Promki tez co miesiac wjezdzaja, poczekaj do poniedzialku, pewnie cos bedzie.Do tego zawsze 10% znizki dostajesz na kod 420.Jak interesuja Cie inni breederzy, ktorych tam nie znajdziesz, to oblukaj sobie urbangreenbirmingham, albo thebritishseedcompany.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
slabo mi idzie z klonami :( do tego jeszcze teraz fakap z thripsami i pozamiatane, od nowa polska ludowa, lecimy z nasionami
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
tez uważam zwłaszcza biorąc pod uwagę promocje kody zniżkowe itd. nigdzie taniej w UK niż na attitude nie kupisz - no i mają największy wybór . . .
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
ostatecznie wybralem Attitude zaplacilem przez bank transfer co dalo mi dodatkowe 6 pestek
Pozdroweczki
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
ciag dalszy historii ;) dzis chcialem zaplacic karta i okazalo sie, ze jest zablokowana, obok byl bank i tam dowiedzialem sie, ze owszem zablokowali ze wzgledu na bezpieczenstwo bo dokonalem przelewu na schakowana strone :O mieliscie tak kiedys? jestem przekonany, ze to chodzi wlasnie o Attitude. wiec uwaga na przelewy jak nie chcecie zablokowac sobie karty
milego weekendu ;)
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Powiem Ci, ze ostatnio strona miala mula jak ch*j, nie ladowala sie do konca.Ewidentnie byl jakis problem przez kilka dni, ale z drugiej strony w necie nic o tym nie slychac.Dziwne, bo attitude to duzy i znany seedbank...
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Czytałeś datę poprzedniego posta >?Rok to trochę zimny kotlet .

Luz czleniu, zamowilem, doszlo jak trzeba, gratis reg fem ale nie bawie sie w czekanie miesiacami wiec pojdzie gdzies na out. Opakowanie super. moze ktos nowy bedzie zaineresowany jak ja i post mu pomoze. Chill
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół