nasiona marihuany

Już czas

Wyszukiwarka Forumowa:

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
Zastanawiam się czy przyszły tydzień, to dobry moment na zbiory, roślina ma jeszcze mokro w donicy, a zastanawiam się czy ja jeszcze podlewać, czy może na początek przyszłego tygodnia pokusić się o cięcie, i odpuścić już lanie wody, co sądzicie















 

mleko_mu

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2019
Postów
58
Buchów
0
jak dla mnie nie wszystkie trichomy jeszcze są mleczne ale większość, potrzymaj jeszcze chwilę ;)
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Strasznie to to tak śmiesznie spuchnięte, niby grube a takie jakieś puste te topki masz.
 

Slodky

Member
Rejestracja
Cze 12, 2019
Postów
17
Buchów
0
jak dla mnie nie wszystkie trichomy jeszcze są mleczne ale większość, potrzymaj jeszcze chwilę ;)

Czy pochmurna pogoda, pomoże im się rozwijać, po upalnym weekendzie, zapowiada się nieźle ochłodzenie, jak temperatura ważna jest temperatura dla rozwijania/dojrzewania trichomow
 

GrubyLolek420

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2019
Postów
2
Buchów
0
Jak masz szansę to podlej czymś na puchnięcie topa. Polecam ripena. Sam używam i efekty są widoczne
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Grube wejście na forum. Pierwszy post i zachwalanie ripena :) zlituj się Lolek.

Nie używajcie ripena bo to gówno. Na pytanie dlaczego odpowiecie sobie używając opcji "szukaj" ;)
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ripen to jest najzwyklejsze w świecie mineralne PK. Przez lata jakieś legendy narosły wokół tego w jaki magiczny sposób topy po nim puchną, a hejzy dochodzą po 7 tyg flo :D
Jak ktoś leci mineralnie, to można spokojnie tego ripena lać zamiast innego pk. Ale nie do ostatniego dnia przed ścinką god sake. Inaczej wyjątkowe wrażenia smakowe podczas palenia zapewnione :sunny:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
nooo Ripen lany do samej ścinki potrafi wyjątkowo wybitnie spierdzielic smak palenia do tego stopnia, że palenie będzie baaardzo niesmaczne wrecz obrzydliwe, odpychające o czym sam się przekonałem osobiście (ale to było prawie 15 lat temu) .... owszem jak ktoś chce można lać tak jak kazde inne nawozy ale tak jak wszędzie powtarzam, ostatnie co najmniej dwa tygodnie tylko sama woda!!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
wracając do tematu to na moje oko tnij [MENTION=92119]Slodky[/MENTION]..zaraz zrobi się straszny liściak,już się zaczyna,nie czekaj
 

GrubyLolek420

New member
Rejestracja
Wrz 9, 2019
Postów
2
Buchów
0
Grube wejście na forum. Pierwszy post i zachwalanie ripena :) zlituj się Lolek.

Nie używajcie ripena bo to gówno. Na pytanie dlaczego odpowiecie sobie używając opcji "szukaj" ;)

Siedzę tu od dwóch lat i się nie ujawnialem więc proszę o wyrozumiałość a ripen bardzo mi pomaga. Bo zwiększa masę topa o 50 %
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Masę topa o 50% w stosunku do czego? :D
Wyszedłeś z cienia żeby trollować?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
W tak późnym już czasie kwitnienia polecam zrobić nawóz z bananów i tym ostro podlewać aż do samej praktycznie ścinki . Jak zarobić taki nawóz znajdziesz tu na forum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół