nasiona marihuany

Odadnięte i kruche liście. Szary nalot. POMOCY!

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Ta mięta, o której wspominałem wcześniej, nadal sobie żyje w tej samej doniczce i w tej samej ziemi, ale mniej nawozu daję i ostatnio częściej przefiltrowaną wodę leję (ma jakieś 6,5). Tak więc, jeśli w jakiś wygodny dla siebie sposób uspokoisz środowisko, to nawet te wyżarte liście nie będą problemem. Dobrze, że stan się nie pogarsza. Możesz działać spokojniej.
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Stwierdziłem, że nie kupuje miernika, bo już dość poszło pieniędzy na to.
Rano było gorzej. 2 miesięczny plant poszedł się je**ć, z dnia na dzień nagle zaczął umierać. Zastanawiam się, czy mi rodzice z którymi mieszkam nie dolali czegoś do doniczek
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,136
Buchów
9,856
Odznaki
10
Co za kuriozalna sytuacja.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Uprawiaj OUT ... może twoi rodzice nie trafią na spota ...
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Przelej go naprawde solidnie wodą z dobrym ph tak żeby wypłukać wszystko, na forum widziałem jak nie z takich opresji ludzie krzaki wyciągali. Szkoda troche sie poddawać po 2 miechach
 

Kaleos

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
19
Buchów
0
Przelej go naprawde solidnie wodą z dobrym ph tak żeby wypłukać wszystko, na forum widziałem jak nie z takich opresji ludzie krzaki wyciągali. Szkoda troche sie poddawać po 2 miechach

3 rośliny ściełem bo były wysuszone i kruche, nie do odratowania. Jedna jakoś przeżywa ale powoli stopniowo liście robią się kruche i żólte. Teraz prawie 60% rośliny, ale topy puchną i za tydzień zbiory.
Robiłem 2 razy flushing i od 3 tygodni nie leje nawozów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół