nasiona marihuany

[AF][led 3500lm][0,8m2] 2x Super Skunk Automatic budzetowy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
- rośliny - 2x super skunk automatic w 1 doniczce
- box - pcbox
- oświetlenie - LED 3500lm, wylozone folia ratunkowa
- wentylacja - dwa wiatraczki jeden w srodku 80x80mm drugi wychodzacy 120x120mm
- warunki - temperatura pokojowa
- ogólne - pierwsza uprawa, staralem sie zrobic to jak najbardziej budzetowo. mam w glowie ze moze mi cos nie wyjsc wiec wole raczej powoli sie uczyc niz wyj***c szafe wielkosci sufitu :freak2:
- trening - planuje robic lst jak podrosna.
To tak ze specyfiki mojego mini projektu :sunny:. nasionka juz wyszly z gleby i jak narazie jest chyba ok, roznica nasion to jeden dzien.

roslinka ktora kielkowala dzien przed druga


a tu druga :sunny:



calosc prezentuje sie mniej wiecej tak:


w nastepnym tygodniu mam w planie zrobienie swojego filtra z maty, bo jednak to skun :oczy:
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,714
Odznaki
10
Trochę przesadziłeś z metrażem, jeśli to mikro xD

Swoją drogą, zawsze jestem pod wrażeniem, że komuś chce się uprawiać w obudowie kompa :D
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
masz racje, chodzilo mi o 0,08m2, a jako ze dodaje post to dopisze to o czym zapomnialem przy zakladaniu tematu, ziemia to zwyczajna ziemia do kwiatów z perlitem wylozonym na dole doniczki i gorze, 1 zdjecie to roslinka majaca 1.5 dnia a druga majaca + - dzien od wyjscia z ziemi. dzieki za odzew :sunny:
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
szybki update, podlalem je i czekam na rozwoj sytuacji :woohoo:

1 roslinka:




i 2:




czy ta 1 roslinka sie nie wyciaga? wyglada mi bardziej patykowato mimo tego ze jest jednak blizej swiatla niz 2 osobnik ktory wyszedl dzien pozniej, dodam ze wszystko jest na 24/0 z racji tego ze to automaty, widzicie tu cos co nie jest okej?
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Trochę przesadziłeś z metrażem, jeśli to mikro xD

Swoją drogą, zawsze jestem pod wrażeniem, że komuś chce się uprawiać w obudowie kompa :D

Nie ma nic złego w uprawie w obudowie od kompa jeśli robi się to z głową :)
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Proponowal bym nastepnym razem na poczatek kielkowac w mniejszym kubeczku wtedy masz mozliwosc obnizenia roslinki nawet jak sie wyciagnie. W mikro kazdy centymetr sie liczy. Powodzenia
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Daj im chociaż 4 h nocki. Auto pewnie że urosną pod 24/0 ale myślę że krótka nocka im tylko pomoże
Podsyp je ziemią za parę dni jak podrosną.
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Roślinka z ostatniego zdjęcia na pierwszy rzut oka wygląda jakby miała problem w momencie zrzucania łupinki pestki, lub może jest już coś namącone z genetyką. Przez coś takiego niestety bywają problemy z wykształceniem prawidłowych listków i często rosną jakieś dziwolągi. Obym się mylił. Nie napisałeś od jakiego breedera masz nasiona i które to pokolenie ( F2,F3...). Zacznij poważnie myśleć nad filtrem węglowym i systemem odprowadzania ciepła. Sugeruję poczytać na forum jak z tym radzili sobie inni uprawiający w micro. Zapewnij im od razu niezbędne, najlepsze możliwe do rozwoju warunki bo w takich setupach błędy szybko i bezlitośnie się mszczą. Czytaj i jeszcze raz czytaj treść forum. Powodzenia.
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
dzieki za info zwrotne

Roślinka z ostatniego zdjęcia na pierwszy rzut oka wygląda jakby miała problem w momencie zrzucania łupinki pestki, lub może jest już coś namącone z genetyką.
była kiełkowana metodą na wilgotnej chusteczce i możliwe że dałem jej za mało czasu żeby kiełek prawidłowo wyszedł, możliwe że to od tego, pierwsza była dodatkowo w wodzie na 24h przed wrzuceniem na jakis czas na chusteczke i do gleby, nasiona sa od bulk seeds, dzieki za porady od kazdego postaram się do nich zastosować i za jakiś czas zrobić mały update :freak2:
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
Wczoraj w nocy porobilem pare poprawek w boxie ale to i tak nie koniec, zawiesilem normalnie zarowki a w miejsce gdzie wczesniej byly pozawiazywane zeby rozpraszalo sie swiatlo po boxie zamontowalem wiatrak, oddzielilem automaty od siebie zeby poczuly sie jak w dwoch innych doniczkach i nie gryzły się ze sobą(?), podsypalem gleby, za jakis czas dorobie kabel do wiatraka w środku ktory bedzie wypuszczal powietrze do maty z weglem aktywnym, (którą też niedługo zrobie :sunny:). mysle ze w przeciagu nastepnego tygodnia tak sie stanie, zalezy czy najaram sie jak wczoraj w nocy :sunny::sunny::sunny:


lewa strona doniczki

prawa

na te roslinke spadł wiatraczek :pl: na szczescie wyłączony bo go montowałem i doslownie cala ja przy***al do ziemi, ale po podsypaniu gleba gdy byla w formie pionowej chyba pomoglo, mam nadzieje ze ja to nie zestresowalo strasznie i nie odbije sie to pozniej, zobaczymy

a, wiem ze moglem odrazu wywiercic dziure w suficie boxa ale niestety nie posiadalem na tamta chwile narzedzi a majac wolny czas myslalem ze go wykorzystam wiec zrobilem tak jak mialem mozliwosc :joker:

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 13:17 ----------

zapomnialem dodac a nie widze tu opcji edycji, troche porozpie****al mi sie koc ratunkowy i w zwiazku z tym ogarne sobie mylar na 80% albo zalepie go od nowa, zobacze co wyjdzie szybciej w ogole to chyba widac ze nie przygotowalem boxa w pelni od momentu wsadzenia do ziemi ale ten mini-projekt jest bardzo spontanicznie zrobiony jak to u mnie zazwyczaj jest :freak: i licze sie ze moze to sie lekko odbic te moje zmienianie im warunkow (na lepsze ale jednak), ale nie bede plakal, jak przeciez bede juz mial skonczonego to nie po to zeby sie kisil w kacie :bounce:
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
box poprawiony pod wzgledem odbijania swiatla, zarowki wisza na sznurku ktorym moge regulowac i wypychac gwinty przytwierdzone do kartonu nie bawiac sie za bardzo, przydatna sprawa na male powierzchnie

lewa strona boxa:



prawa:



w tym tygodniu lece po biohumus, co do neutralizowania zapachu to mam pare pomyslow ktore zobacze czy sie sprawdza jezeli nie to standardowa mata do okapu z weglem aktywnym i bede robil :freak2:
 

noktowizor

Member
Rejestracja
Sie 28, 2019
Postów
12
Buchów
0
szybki update
lewa

prawa

ktos wie na szybko o co chodzi? widac straszna roznice w tym jak rosna, albo to po prostu ja tak przesadzam, jak myslicie o co chodzi roslince po lewej? dac jej biohumus? jeszcze nie uzywalem zadnych nawozow
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Nawozami ich nie lej proszę, takie rośliny mają wystarczająco jedzonka w ziemi.
Prawdopodobnie listki im do góry wygina bo za mała wilgotność w boxie.
Daj znać jaka wiglotność i temp w boxie. <peace>

Jeszcze jest opcja że żarówki za blisko trzymasz i ich przypala. Przyłóż rękę nad roślinką- jak jest tylko ciepło po dłuższej chwili to git.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół