nasiona marihuany

W jakim państwie najłagodniejsze prawo do uprawy marihuany?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dżonsonnn

Member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
8
Buchów
0
Siema, w jakim państwie Europy jest najłagodniejsze prawo? Chce wyjechac, a nie wiem gdzie :D Gdzie kupic chate i chodować bez stresu? W Polsce prawo mnie wk***ia i za duze ryzyko :(
 
P

pozytyw

Guest
dobre pytanie, niby Holandia, jednak Hiszpania moze byc nawet lepsza. mysle, ze chyba najbardziej spoko to Szwajcaria - mozna uprawiac swoje , ogolnie luz z tym duzy. Nie wiem jak Austria ale tam nawet sadzonki przez internet sprzedawają...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
dobre pytanie, niby Holandia, jednak Hiszpania moze byc nawet lepsza. mysle, ze chyba najbardziej spoko to Szwajcaria - mozna uprawiac swoje , ogolnie luz z tym duzy. Nie wiem jak Austria ale tam nawet sadzonki przez internet sprzedawają...

Gdzieś czytałem że w Austrii może na uprawiać konopie do puki nie kwitną. W której konopnej gazecie był artykuł o tym i klony normalnie robią i sprzedają i jest to legalne.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Hiszpania, szczególnie Kraj Basków, Katalonia, Walencja i Andaluzja(każdy region ma trochę inne podejście, chociaż w porównaniu do PL to wszędzie jest luz. Najluźniej jest w Katalonii i Kraju Basków)Do tego UK jest w miarę luźne, tj przy pierwszej wpadce raczej chu*a Ci zrobią. Holandia od dawna nie jest i już nie będzie rajem konopnym więc nie rozważał bym tej opcji...
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Hiszpania, szczególnie Kraj Basków, Katalonia, Walencja i Andaluzja(każdy region ma trochę inne podejście, chociaż w porównaniu do PL to wszędzie jest luz. Najluźniej jest w Katalonii i Kraju Basków)Do tego UK jest w miarę luźne, tj przy pierwszej wpadce raczej chu*a Ci zrobią. Holandia od dawna nie jest i już nie będzie rajem konopnym więc nie rozważał bym tej opcji...
Przeciez w holandi jest duzo bardzej lajtowe prawo dotyczace uprawy niz np w uk, za uprawe do 100 roslin kara wyjsciowa jest grzywna 1000e takze smiech na sali. Niestety moga dojsc jeszcze rozne inne kary finansowe, za np. Kradziez pradu. Prokuratura moze rowniez wniesc o tzw. Odzyskanie nielegalnie pozyskanego mienia (cos w tym stylu nie pamietam dokladnie) o ile udowodni oczywiscie poprzednie zbiory. W skrocie obliczane to jest w ten sposob dla 100 roslin
100 roslin x 30g(tyle prokuratura holenderska szacuje zbior z 1 rosliny)
Daje nam to 3kg z czego szacowana cena 1 kilograma przez prokurature to 5tys euro daje nam to prosty wynik grzywny 15 tys euro
Wiec podsumowujac kary finanoswe moge byc wysokie ale jak sie dziala z glowa to naprawde jest lajtowo
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
I tak wolał bym UK, patrząc chociażby z perspektywy mega prężnie rozwijającej się sceny cannabis i ogólnej społecznej tolerancji dla tej używki. Holendrzy raczej nie lubią przyjezdnych którzy przyjechali sadzić i jarać i ich to wk***ia, i mówię tu o samych zwykłych ludziach a nie nastawieniu służb.
 

Dżonsonnn

Member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
8
Buchów
0
Gdzieś trzeba wyjechać jeszcze nie wiem gdzie dokładnie, ale w Polsce to co sie odpie****a to aż krew zalewa. Czytam teraz książke Zdrowaś Mario i tak sobie myślę jakie to pojabne, że ludzie którzy tego potrzebują do w miare normalnego funkcjonowania na cdzien są traktowani jak kryminalisci :pl: Tak myśle, że austra całkiem spoko, albo Hiszpania na przeprowadzke :D o Luksemburgu mało wiem. Jacy są ludzie i jak tam z pracą?
 

Dżonsonnn

Member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
8
Buchów
0
A jak jest w Szwecji, Norwegii i Danii ? Podobnie jak w Polsce czy lepiej ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A jak jest w Szwecji, Norwegii i Danii ? Podobnie jak w Polsce czy lepiej ?

W Danii w miarę, w Szwecji i Norwegii jedne z najsurowszych praw w Europie, za każdą ilość problemy, a za grow 1,5 roku puchy bez względu na ilość krzaków.
 

Dżonsonnn

Member
Rejestracja
Lut 28, 2019
Postów
8
Buchów
0
Czyli też zacofani są w Szwecji i Norwgii. Całkiem ciekawie w Austrii to wygląda i Hiszpani
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
W Hiszpanii to sobie siedzisz Panie w klubie konopnym proszę Ciebie, jak lord gibon...
 

bigpappa

dont panic its organic
Rejestracja
Mar 8, 2021
Postów
228
Buchów
251
Odznaki
2
no,urugwaj tylko trochu daleko
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
@bigpappa
UWsNkmZ.jpg


swoją drogą przeprowadzać się tylko przez zielsko to niezbyt dobry pomysł moim skromnym zdaniem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół