nasiona marihuany

testowe spotowe bagna 2019 pestki reg mix trawkaseeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
yo
rok temu wszystko nie najlepiej wyszło, a nawet się z***ało do cna możliwości prawnie i formalnie. Ten sezon też jest za***iscie pokrecony.. Jeden spot stracony, obstawiamy że właścicielowi parceli nie spodobała się obecnośc konopi i cały teren został przerobiony na masę trocinową, choć może takie było przeznaczenie otaczającego buszu..?


Sezon zacząłem z pakietem dzięki dobremu gestowi trawkaseeds dostałem masę regów z których postanowiłem wykorzystać około 30 pestek, dlatego że uruchomiliśmy tym razem w tym roku w kooperacji nowy spot. jeśli wsio wypali wyjdzie na to że będzie to bezpieczne miejsce na najbliższy sezon. będzie można więcej w niego zainwestować. siły, czasu także pestek. wtedy będzie miało to sens.


Z 30 pestuni wyselekcjonowalem 14 femek. Reszta pedałów była zrywana gdy się określały.


W między czasie odbywał się test kolejnego miejsca, rosły tam automaty, bez opieki nawozów itd. Tak żeby przyjść od czasu do czasu coś poderwać z roślinki i zajarac blanta na relax.


Bardziej skupialismy się na tym gdzie porosły większe. Fotorelka może nie od początku, ale planuje doprowadzić ja do końca od momentu od którego mam najwcześniejsze zdjęcia. W zasadzie było to nie planowane. Mogą wystąpić błędy w matrixie i niektóre foto mogą być nie w tej kolejności co trzeba.


Zasilane na starcie gnojowka, gdy były większe nawozem na wegetacje, a do tej pory burzą kwiatów i nawozem z potasem do pomidorów.


Kładę nacisk na glebowanie, łamanie lst itd.


Zaczynamy



































































































































































Przed tym co obecnie




 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witaj Dziku,
dobrze, że Cię nie było na spocie jak teren leciał pod wycinkę.
Widzę, przyzwoite pałki porosły.
Czekam na kolejne wpisy.
Mam nadzieję, że zdjęcia znów w mrocznym klimacie wrzucisz.

Powodzenia.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dobrze że jesteś!oby teraz udało się szczęśliwie dojechać do mety!ładnie wytrenowane co na plus wyjdzie!pozdro
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
czołem
sytuacja u mnie napięta, rośliny zasobożerne, nadal domagają się zdowojonych porcji nawozu. myślałem że poprzednia jego aplikacja pomoże.
zaopatrzyłem się w dodatkowe kilo bodajże w pięciu opakowaniach.
z jednej strony to dobrze z drugiej na niekorzyść, topki chcą więcej jeść, ale automatycznie są zanieczyszczane nawozem a ja z kolei chce lepsze budsy. a po trzecie czuje się tak, jakbym te rośliny świadomie głodził, tak nie może być.
jeśli pewien okres czasu, już najbliżej zbioru najsoczystrzych owoców okaże się być nieznacząco dla nich dotkliwy w postaci ulew, to myślę że natura pomogłaby mi pozbyć się z nich w jakimś tam stopniu tego... "brudu".
teraz jeszcze jakieś naginanie, a zdjęcia są obecne, teraźniejsze.
zauważyłem różowiące się czuprynki niektórych kwiatków, przyjemnie pachną, nie drażliwie, jednocześnie jakby pikatnie. woń potrafi wprawić degustatora w taki stan... zaczarowania.
myślę że sam ród Lotofagów z samym Odyseuszem na czele, przestałby konsumować kwiat Lotosu, na rzecz powąchania tego konopnego daru natury.






















































--

BLVCK HEMP WIZVRD - tak się wtedy składało, że jechaliśmy je zasilić.. uwierz ze w życiu nie zaznałem takiej hecy, uśmiechy na ryjach, a tu zong typ na niszczarce ciśnie robotę.
a co do mroczności zdecydowanie wolę pochmurne i deszczowe dni, także stąd taki klimat :d a ta nie pogoda to nie w smak naszym pociechom..

thespecialone - dzięki mordo, ale i tak napięcie rośnie, z fartem do ściny
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mam gdzieś taka książkę stricte rolnicza w której twierdzą, że konopia w okresie obfitych jesiennych opadów oddaje do gleby z powrotem około 50% soli mineralnych czy jakoś tak. Poszukam i wrzucę później. :D
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
11.09.2019

obecna sytuacja. zostały im zaaplikowane następne porcje burzy oraz podsypane długo uwalniajacym się nawozem z potasem i fosoforem.
po ostatniej turze naginania. chyba że zajdzie potrzeba to zabieg zostanie wznowiony.
trafił na nie także oprysk przeciwko pleśni.
oby pogoda dopisała jak najdłużej.
dobra wiadomość jest taka że najprawdopodobniej naturalnie dwa egzemplarze najobfitrzych roślin w kwiatostan samoistnie wyprodukowały
materiał w postaci pestek na tylko dwóch odnóżach, po ogledzinach nigdzie indziej nie wyczulismy pestek. z pewnością znajdą zastosowanie w następnym sezonie. dobrze by było mieć tylko femki tych genów, ale to cel na za parę miesięcy, bardzo zadowalające te regi.
do następnego.
yo





























































 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
strzała

sytuacja delitkatnie napięta, wk***iłem się. wspólas podlał małe saletrą azotanową, na początku sezonu wszystko tłumaczyłem i na hu*a to się zdało, najwidoczniej. a mogłem wtedy z nim to ogarnąć, dobra będę szczery nie chciało mi się jechać, ale nie spodziewałem się że się od***ie taka maniana
a wk***ienie może nie, aż takie z powodu samego nawozu a tego, że gdy ja miałem letni dyżur , hee bardziej 3/4 sezonu to ja robilem robotę, ale satysfakcja ze chwil i troski osobiście w nie włożonej jest dla mnie niesamowita. :Dwracając to wtedy powiedzmy potrzebowały szczególnej troski, wiadomo upały, susze itp. No i wniosek taki że czas jaki włożyłem w dany egzemplarz poszedł na marne,bo mogłem coś innego sobie zaplanować.. liczba strat wynosi obecnie jeden.

aura u mnie jesienna, chłodna zarazem, przyjemna i słoneczna . dobrze ze można jeszcze w cieple powędkować, poczilować. Czasem zajrzeć do lasów na zjarane grzybobranie. ciekawe czy dalej to się utrzyma, dotychczas mało deszczu. noce chłodne ale nie lodowate. niektóre roślinki łapią purpure, ciemniejsze i jaśniejsze akcenty współgrają jakby z borówkowo-kwiatowo, słodko- cierpko-odużającą zmysły wonią, która z nich kipi na otoczenie pozostawiając po sobie przyjemny zapach w bliższej okolicy i na ubraniu po dotknięciu.

rośliny zasilane jak narazie wodą, dostały zapobiegawczo przez ten cały od***any bajzel z dobre 10 butelek 5l na łeb. plan działania jest taki że te które robią budsy będą miały tankowany nawóz w miarę pogody. te które mają takie budsy które mogłyby szybko zainfekować się pleśnią w razie w, gdyby pogoda nawaliła to będą ładowane samą wodą. Nie stosowałem oprsyku na pleśń może są tego plusy i nie. Spot ma potencjał, chciałbym żeby już było "za rok" :D





































 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kozak spociwo, krzaki niskie ale gęste, znaczy słońca maja dużo. Jak zawsze na grubo lecisz Dziku szacun się należy, powodzenia przy harvescie i z fartem do końca <peace>
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
I te mroczne klimaty zwłaszcza ostatnie 3 foty dobre :headbanger:
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Dziku lecisz pożądnie jak dziki dzik w szarży. Nie wk***iaj się na wspólasa, chciał dobrze, tylko mu się pewnie popieprzyło trochę jak mu tłumaczyłeś. Najważniejsze, że spota nie spalił i wszystko jest ładne.

Owocnych plonów.
Powodzenia.
Pzdr.

P.S.
Dawaj Dziku na foto miesiąca te mroczne fotki, by utrudnić głosowanie <joint>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka, [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] jakiś upek końcowy - fotki suszu, skoszonych roślin?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
*sory panowie, miałem w między czasie sprawę, przed sprawą naprawdę nie miałem ochoty ani sił na kontynuowanie tak na bieżąco co u mnie się dzieje... bądźcie wyrozumiali, ścinka i suszenie przebiegło pomyślnie w następnym sezonie postaram się zrobić robotę na wysoką miarę.

Wyszło 500g z hakiem na łeb średnio klepiącego palenia z 11 ostatnich roślin. Nie licząc 150 g fioleta na gothicu pobranych przed ostatnią ścinką. Foty suszu przedstawiają moją dole, wspólnik wziął swoje i nie było kiedy trzasnąć już foty całości. Ale nie jest źle, weteranów palenia kopie na 35min z jednego wiadra. Po 4 wiadrach zyskujemy bite 2h fajnej jazdy ale nie jakoś takiej bardzo mocnej-wybitnej. Tego co było w trakcie przed główną ścinką nie liczyłem szczerze.

Plus jest jeszcze taki, że każda z roślinek wydała jakieś tam regularne sienie, łącznie mam 71 nasionek z tej prywatnej lini regow z dawnych lat którą dostałem od trawki, postaram się stworzyć jakieś feminizowane szczepy za rok żeby kontynuować linie, kto wie może się uda, aczkolwiek zabawy z robieniem nasion średnio mi wychodziły i nigdy szczególnie do tego nie podchodziłem

Nie wiem czemu tak się stało, że sample testowe rwane w trakcie sezonu, lepiej kopały niż te finalne.. Powoli odliczam już dni do wiosny 2020 , żeby wjechać z fajna ilością krzaków która mnie bardziej usatysfakcjonuje i da więcej palenia. będzie napewno grubo działane na 6 spotach, miejsca już sobie przygotowałem. Dwa z tego sezonu, cztery pozostałe będą nowe dziewicze.

Cieszę się pomimo wszystkich niepowodzeń, że jest mi dane ukończyć ten sezon i fotorelke na forum. Nie ma mnie tutaj dość często w tym roku , ale z każdą wolną chwilą podglądałem co tam u was się dzieje w growlogach, panowie robicie masę dobrej roboty, serce się raduje jak patrzy się na Wasze krzaczory


------

i jeszcze jestem winny przeprosiny dwóm osobom grzesiowi i pestkomani
przepraszam mordy że odwaliłem lipe i nie pokazałem nic od Was, ale spot gdzie miałem Wasze nasiona był w lesie wiklinowym, który został wycięty wraz z Waszymi roślinami, za rok nie dopuszczę do podobnej lipy



*jakiś czas temu (chronologicznie to co niżej jest notowane, powinno być wklejone tydzień po ostatnim upie, ale jak pisałem wyżej, brak czasu i negatywne emocje pozwoliły mi tylko na bieżące notowanie notatek w notatniku.)

u mnie panowie wjeżdża ryzyko, lepiej się wyczyścic ze zdjęć i pie****nąć hard reset SD.
zmienić narzędzie do zdjęć. typu cyfrówka. mam tu trochę zdjęć podglądowych z tego, o czym była mowa w pierwszym poście. czyli o spocie testowym z małą liczbą wizyt. rosły tam bardzo za wczasu posadzone głównie afy, kiedy temperatura była jeszcze chłodna. za rok na tym spocie będzie armia pafów.


co do wspólasa to sprawy wyglądają tak, miałem okazję z nim miec pogadanke i nawinął mi bajer, że wtedy kiedy on był samemu... to już nie podlewał z nawozem bo widział, że coś nie gra. Wniosek taki, żeby honorowo się zachować to pozostaje przyznać mi się do mojej wpadki. naprawdę nie wiem co o tym sądzić... bo podlewalismy je z przerwami pozywką... wyszło jak wyszło.

to co było w czerwcu, zdjęcia mogą być nie po kolei i może być rozgardiasz, było kilka mini scinek, nie wszystko mam u siebie


















































---










---


-----













tu ścinka połowy jednego plantcika przerabianego delikatnie przez małe ogniska pleśni, robiona jakiś czas temu w nocy , aktualne foty w następnym upie , przypał robić zdjęcia z akcji w nocy... zawsze może być ktoś w okolicy pomimo, że to głusza a błysk widac z odległości.

mokre















suche















[
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół