nasiona marihuany

testowe spotowe bagna 2019 pestki reg mix trawkaseeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7









suche moja dola














Dziękuję wszystkim za kibicownie i śledzenie relacji, za rok robota będzie zrobiona na perfekto, obiecuję
Do zobaczenia w 2020
Piątka mordy.

---------- Post Zaktualizowany 15:00 ---------- Data pierwszego postu 14:46 ----------

Kozak spociwo, krzaki niskie ale gęste, znaczy słońca maja dużo. Jak zawsze na grubo lecisz Dziku szacun się należy, powodzenia przy harvescie i z fartem do końca

Dzięki mordziaty za dobre słowo, to tak nie dokonca jak mam być z Tobą z Wami szczery, coraz to dalej we wrześniu rośliny miały przez naginanie godzinkę i coraz to mniej słońca z każdym dniem, później nastąpiły małe awarie z pleśnia, ale jakby patrząc na całokształt naginanie na tej miejscówie wyszło zacnie względem takich zabiegów w poprzednich latach w innych miejscach
Za rok chce tu puścić ze sto afow, wolno rosnących bez treningów

---------- Post Zaktualizowany 15:02 ---------- Data pierwszego postu 15:00 ----------

I te mroczne klimaty zwłaszcza ostatnie 3 foty dobre :headbanger:

Dzięki, za rok postaram się utrzymać ten sam klimacik fotorelacji, tyle że opracuje to sobie na więcej upow i przede wszystkim od początku na bieżąco

---------- Post Zaktualizowany 15:04 ---------- Data pierwszego postu 15:02 ----------

Dziku lecisz pożądnie jak dziki dzik w szarży. Nie wk***iaj się na wspólasa, chciał dobrze, tylko mu się pewnie popieprzyło trochę jak mu tłumaczyłeś. Najważniejsze, że spota nie spalił i wszystko jest ładne.

Owocnych plonów.
Powodzenia.
Pzdr.

P.S.
Dawaj Dziku na foto miesiąca te mroczne fotki, by utrudnić głosowanie

Dzięki wielkie, chętnie dałbym ale czuję że nie jestem jeszcze gotów i godzien przez moją małą ilość spędzonego czasu na forze żeby rywalizować oczywiście koleżeńsko z Wami na miano fotki miesiąca :d

---------- Post Zaktualizowany 15:06 ---------- Data pierwszego postu 15:04 ----------

Kozackie fotografie. :farao: Powodzenia.

Dzięki z farcikiem do następnego

---------- Post Zaktualizowany 15:07 ---------- Data pierwszego postu 15:06 ----------

Siemka, [MENTION=88587]Dziku.[/MENTION] jakiś upek końcowy - fotki suszu, skoszonych roślin?

Już zrobione :d, wytłumaczenie czemu tak macie w pierwszym najświeższym poście. Dzięki za wyrozumiałość i za zaczekanie za mną
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dawaj tego Gothica i będzie sprawa załatwiona :D Gratulacje zakończonego sezonu!
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
mordko powiedz mi jak mam Tobie odpowiedzieć na zadane mi pytanie...? Jeśli miałem pulę pestek regularnych z których wykorzystałem 30 sztuk z czego 14 było femkami, nie znałem ani odmian ani genetyki.
Aczkolwiek ta odmianka dała najwięcej suchego pojaru, natomiast palenie było takie luźnawe o dokładnie takie



Myślę, że gdybym ją puścił wolno to mniej by straciła energii na budowanie odrostów i tym samym pewnie byłoby to bardziej zbite. Nie szprycowałem też ich opryskami, odmianka dość podatna na pleśń przez co tylko szczyty były tak fest zbite, gdybym je może stosował to zdążyłaby zbić się po całości
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
No to zapytam inaczej, jakie odmiany dostałeś jeśli to pamiętasz.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
stary wkrecasz mnie czy jesteś zbyt zjarany jak nawijasz....? ostatni raz piszę, że jest pula pestek reg z KTÓRYCH NIKT nie wie jakie to ODMIANY
w każdym bądź razie jest co jest i po prostu są sobie pestki. mam zapas pestek reg z tego co tu wysiałem i z tego co się shermiło, za rok jak coś z tego wyjdzie to dostaniesz pestke i może trafi się Tobie to o co pytasz. Inaczej nie jestem w stanie Ci pomóc. Bo twoje pytanie jest pytaniem o definitywne nie wiadome.
pozdro
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Albo nie ma 18 lat.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
stary wkrecasz mnie czy jesteś zbyt zjarany jak nawijasz....? ostatni raz piszę, że jest pula pestek reg z KTÓRYCH NIKT nie wie jakie to ODMIANY
w każdym bądź razie jest co jest i po prostu są sobie pestki. mam zapas pestek reg z tego co tu wysiałem i z tego co się shermiło, za rok jak coś z tego wyjdzie to dostaniesz pestke i może trafi się Tobie to o co pytasz. Inaczej nie jestem w stanie Ci pomóc. Bo twoje pytanie jest pytaniem o definitywne nie wiadome.
pozdro

Nie denerwuj się pewnie nie doczytałem że to jakaś pula była, za pestki dziękuję bo ja robie sobie sam pestki femi tylko pytałem bo zawsze fajnie mieć nowe geny do roboty.

ceu - Albo nie ma 18 lat. Wysłać ci dowód długiego tłustego phytonga wijacego się bezwładnie na szklanym blacie stołu kuchennego;).
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Nie denerwuj się pewnie nie doczytałem że to jakaś pula była, za pestki dziękuję bo ja robie sobie sam pestki femi tylko pytałem bo zawsze fajnie mieć nowe geny do roboty.

ceu - Albo nie ma 18 lat. Wysłać ci dowód długiego tłustego phytonga wijacego się bezwładnie na szklanym blacie stołu kuchennego;).

Nie no sory mordo jak Cie uraziłem swoją porywczością ale jestem na prywatnym dobrowolnym narkotykowym detoxie od dłuższego czasu i niekiedy byle powód i h*j mnie strzela po całości, ale staram się zachowywać zimną krew :D w dodatku wspolas nie chce mi podesłać swojej doli suszu, do tego wszystkiego denerwuje mnie też fakt że przez to że wcześniej wziął swój majeran, moja fotorelacja jest nie dokonca kompletna... pierun wie czy to jeszcze w ogóle jest, mniejsza o to zresztą za rok będę chyba solo działał... będę zupełnie nie zależny.. chyba nie dla mnie wspólnictwo ogrodowe bo głupie czynniki sprawiają że chodzę i zachowuje się jak przecinak...

I czym mógłbyś się pochwalić? Z jakich mieszanek jesteś najbardziej zadowolony? Jak robisz te nasiona, bardziej na poważnie przez selekcję regów, czy od razu na femi azotan pyłek i zapłodnienie jakiejś innej?
 
Ostatnia edycja:

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Rozumiem detox to nic fajnego:), druga sprawa jak robić outy to tylko samemu, mniej ludzi mniej problemów, co do nasion to raczej idę na łatwiznę i robię z genów dostepnych na rynku albo hybrydy , obecnie troche spieprzyłem sprawę bo robiłem z genów GGS a to już w wiadomo ze będzie rozsyp genów ale ogólnie nie jest żle w przyszłym roku postaram sie zrobić coś z szybkich sezonów lub własne fasty .
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Ciekawie to zapowiadasz, dobrze wszystko zgrasz ze sobą i materiał testowy ze swoich zamierzeń będziesz miał. powodzenia na wiosne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół