nasiona marihuany

Wybór Growboxa

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
Też się zastanawiałem nad gotowym zestawem, w końcu poskładałem własny - wyszło taniej i pod własne potrzeby. Na cenę główniew płynęła lampa LED kupioną u producenta, a nie w Polsce. Poza tym im więcej czasu nad tym kminiłem, tym większy namiot mi wychodził. Do 4 krzaków dobrałem 60x60x160 Hydro Shoot Secret Jardina. Tutaj możesz zobaczyć, jak wygląda otwarty na żywca: klik.
 

duone

Member
Rejestracja
Sie 27, 2019
Postów
7
Buchów
0
No właśnie tylko przy składaniu swojego mam problem taki, że nie wiem jakie mam wymagania co do boxu gdyż ten ma byc moim pierwszym i nie miałem wczesniej stycznosci z takim sprzetem
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
1. Pomyśl, jaką maksymalną przestrzeń masz dostępną i ile chcesz mieć roślin na raz. A także, czy od razu checesz coś lepszej jakości.
2. Ile masz kasy na oświetlenie (druga z dwóch najdroższych składowych). Ja np. wziąłem ledy, bo najmniej grzeją, i pochłaniają najmniej prądu, ale znowu trzeba zapłacić więcej od razu. Niektórzy wolą HPS-y, inny świetlówki. Dużo czytania Cię czeka xD
3. Całą resztę, jak wentylatory, możesz dobrać na podstawie dostępnych zestawów. Dla przykładu, sam sugerowałem się mocą wentylacji na tej bazie pod mój namiot i wyszło dobrze.

Początkowy myślałem, że zmieszczę się z wszystkim, od gotowego boksa po doniczki, w tysiącu. Ostatecznie wydałem około 1300, ale za to zestaw jest porządniejszy i większy niż wstępnie dobrany.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół