nasiona marihuany

Przechowywanie suszu w pojemnikach bezzapachowych

Wyszukiwarka Forumowa:

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Hej, chciałem się zapytać was jak mają się takie pojemniki bezzapachowe do przechowywania/curringu suszu. Piszą że nie czuć nic zapachu przy tym i że po zamknięciu powietrze jest wyciągane ze środka i zostaje sama próżnia. Do tego jest cały czarny i światło nie wpływa na jakość przechowywanego przez nas majeranku . Używał ktoś czegoś takiego ?


 

Swanman

Chyba ty!
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
102
Buchów
0
Jo będzie git. A ile takie cos kosztuje? chyba słoik tańszy mi się wydaje
 

sysdba

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
55
Buchów
0
na popularnym serwisie aukcyjnym 50 zeta za pojemnik 0,29l. też się zastanawiałem, ale to jednak trochę dużo. jakby kto szukał to nazwa handlowa tego wynalazku to "tightvac"
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja używałem tego i sprawdza się bardzo dobrze. Nic nie czuć i jest git! Tylko trzeba co jakiś czas wyczyścić powierzchnie, które na siebie zachodzą bo jak pojawi się tam dużo żywicy to zajedziesz pojemnik ;)
 
K

kungfuzenmastah

Guest
Hej, chciałem się zapytać was jak mają się takie pojemniki bezzapachowe do przechowywania/curringu suszu. Piszą że nie czuć nic zapachu przy tym i że po zamknięciu powietrze jest wyciągane ze środka i zostaje sama próżnia. Do tego jest cały czarny i światło nie wpływa na jakość przechowywanego przez nas majeranku . Używał ktoś czegoś takiego ?



to jest gówno... mam i zapach się wydostaje na zewnątrz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół