nasiona marihuany

Wentylator kanalowe jako mieszak ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Witam panowie mam 2 wentylatory kanalowe 1 147m3 jest on podlaczony I wyciaga powietrze a drugi to 100m3 I uzywam go jako mieszaka zamiast normalnego na klipsie z racji tego ze jest duzo cichszy I tera po pewnym czasie zaczalem rozkminiam czy one nie beda sie razem gryzly ?
Chyba ze ktos moze poleciec jakis fajny mieszak ktory nie trzesie calego namiotu I jest ciuchutki :)
Namiot 60x60
 

Dominika3

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
73
Buchów
0
Ja używam obecnie mieszaka firmy Clip Fan 15W dwubiegowy jest bardzo cichy i robi swoją robotę - koszt w growshopie około 60zł, ale jest wiele wiatraków tego typu także tańsze. ;)
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
[MENTION=27768]judaista[/MENTION] jako mieszaka uzywam black orchid axial mial isc jako wylotowy ze wzgledu ze jest duzo cichszy ale postanowilem zostawic stary wylotowy I tego clip fana zastapilem black orchidem axial Bo caly namiot mi sie trzesie I jest wchuy glosniejszy od wylotowego I teraz do sedna obydwa zasysaja powietrze ten axial ma (100 M3/h on dmucha na krzaczki) I ten wylotowy ma 145 M3/h nawet sie zastnawialem ze moze przez to tak chustkowo rosna :D
Wejdz na trawke to ci filmik pozniej wysle jak bys mogl rozkminic Bo nie wiem czy ci dobrze wytlumaczylem :)

---------- Post Zaktualizowany 11:51 ---------- Data pierwszego postu 11:32 ----------

Wlasnie takiego wiatraka uzywalem 15w dwubiegowy firmy ram to 3x glosniej mi chodzi niz Moj wyciagowy :D
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
No ale ten mieszak jest w calosci w boxie a nie jako wlotowy zasysajacy powietrze z zewnątrz? On nomalnie przetłacza przez sieie powietrze które już znajduje się w boxie i w niczym nie koliduje z wyciągiem.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
No wcalosci w boxie ale jeden I drugi Teoretycznie zasysa powietrze z zewnatrz Bo mam otwor pasywny rozkmin sobie w Google ten "mieszak" to jest black orchid axial tak jak mowie uzywam go tylko ze wzgledu ze jest duzo cichszy od normalnego wiatraka ale jak szkodzi to Bede Musial zmienic [MENTION=27768]judaista[/MENTION] I co myslisz ? Nie wiem czy to robi sens co napisalem a filmiku wyslac nie moge ewentualnie jak wroce do domu to Tu zdjece wstawie :D
 
Ostatnia edycja:

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
No poaż foto, bo mi sie wydaje ze ty masz ten wiatrak w boxie i wszystko jest git :D
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3

To jest ten axial on zasysa tez powietrze I dmucha na roslinki sorry za lipne foto ale chyba styknie ? :D nagralem tez filmik ale nie moge Tu dodac [MENTION=27768]judaista[/MENTION]

A Tu drugi

https://imgur.com/a/VV38E5h tutaj jest filmik bylbym wdzieczny jakby admini go nie usuneli ze wzgledu ze nie ma opcji dodawania filmikow :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół