nasiona marihuany

[AF][100w LED][50x50x100] - 4x auto ak47

Wyszukiwarka Forumowa:

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
No patrz, tu Cię zaskoczę. One głodne są. Dajesz 50 % zalecanej dawki nawozów organicznych, a ja dałbym 100 lub 150 %. To organika i rośliny wezmą tyle ile potrzebują. Kiedyś byłem fanem organiki, ale mi przeszło przez powtarzające się problemy.
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Ogólnie to starałem się działać według zaleceń producenta. Na ulotce dostarczonej z nawozami jest napisane aby przy łączeniu większej ilości nawozów stosować mniejszą dawkę. Dodatkowo zawsze trzymałem się zasady która też na powyższej ulotce się znajduje że od zbyt niskich dawek rośliny nie zabije a od zbyt wysokich juz tak. Tak naprawdę głupio mi przyznać ale do niedawna nie wiedziałem nawet że uprawiam organicznie, wiem że zamawialem butelki z napisem bio, ale jakoś nie skojarzylem...
No nie ważne, dziękuję za odpowiedź, jutro zwieksze dawki mam nadzieję że roślinki też odbija jak dostaną więcej witamin.
Jeśli to nie problem, mógłbyś napisać z jakimi problemami spotkałes się przy hodowli organicznej?
Na następna uprawe na pewno użyje bio-bizza do końca, wymienię tylko box na wyższy i doniczki na większe z inną ziemia, ale za dwie uprawy chciałbym już użyć innych nie organicznych nawozów jak chciałem w sumie od początku :p
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Witam!

Okazało się że roślina która straciła połowę korzeni urosła najwyższa, z 3 szczytami które niemalże dotykają lampy.





Prezentuje się lepiej w porównaniu z całą resztą. :p





Jedna z roślin już bardzo ładnie wygląda, widać brązowe włoski, kupiłem mikroskop podczepiany do telefonu ale ciężko się robi nim zdjecia i są mało wyraźne więc będę musiał zainwestować w inny, gdzie trichomy będą lepiej widoczne.







Wszystkie rośliny dostały dzisiaj 100% dawki nawozów tj.
3ml/l bio grow
3ml/l bio boom
3ml/l alga-mic
1ml/l top Max
(najbardziej gotowa dostała 3ml/l top max)

Rośliny nie pachną jeszcze w ogóle, do tej pory nie użyłem filtra i wygląda jak bym nie musiał go używać, ale zobaczymy.





Ten topek jest drugim najbardziej gotowym topkiem:





Liczę że uda mi się ściąć je wszystkie za jednym razem bo chciałem growboxa użyć do suszenia ale jedna wygląda na dużo dojrzalsza od reszty i wygląda na to że będzie trzeba użyć jakiegos kartonu.


 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Jeśli to nie problem, mógłbyś napisać z jakimi problemami spotkałes się przy hodowli organicznej?

Cały czas były problemy z niedoborami. Walczyłem z jednym to waliło się drugie. Używałem głównie nawozy od Plagrona z serii Alga i BatGuano, Green Sensation , BioTabsy, mączki kostne, rogowe na out itd. Może nie ogarniałem tematu, może mam za mało wiedzy... Na out to już w ogóle była tragedia. Nawet mi rewegowały pojedyncze rośliny od stresu na out. Z chemią zero problemów.
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Witam i ja po raz kolejny!
Zobaczyłem że 15 tematów nad moim to chyba pora na jakiś update.
Dzisiaj dodam dużo zdjęć, cztery z nich z zapalniczka dla porównania wysokości, dwie roślinki małe, trzecia średnia i ostatnia średnio wysoka plus kilka z trichomami jak się przyjrzycie i powiekszycie :p
Ogólnie jestem zadowolony zobaczymy ile wyjdzie na koniec.
Koniec pitolenia, zdjęcia! :




















































No i tyle :) fotki z trichomami mało wyraźnie ale może coś się uda jakiemuś doświadczonemu growerowi wyłapać, na moje oko takie przezroczysto-mleczne się wydają :p

Miłego życzę wszystkim!
 
Ostatnia edycja:

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Witam!

Dzisiaj zetnę jedną z roślin, wrzucam kilka fotek trichomow, suszyć będę poza boxem w altance, temp 20-22 stopnie, włączony wiatrak dla rotacji powietrza, nie dmuchajacy na kwiaty.

















Wrzucę fotki suszenia za kilka dni.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ciekaw jestem jakie efekty po paleniu takich tri daj znać koniecznie :)
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Powiem szczerze że ja też, bo nie są zrobione tak jak chciałbym żeby byly, ale niestety życie zmusiło mnie ściąć jedna. Przy tej haj może być bardzo pobudzający, a ja wolę wgniatanie w fotel, ale na pewno dam znać co i jak.
 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Taki mikroskop podłączony do telefonu, ogarnąłem w jednej fotorelacji dziewiczy rejs w krainie relaksu czy cos takiego u użytkownika nunuhny, spoko sprawa ale dość ciężko się robi zdjęcia.

 

Adasko1701

Member
Rejestracja
Sie 9, 2019
Postów
18
Buchów
0
Witam!

Sporo minęło, trochę się zmieniło.
Wszystkie 3 rośliny zostały ścięte, dwie już jakieś 2 tygodnie temu a jedna dzisiaj.
Z dwóch pierwszych wyszło 15g suchego więc nie jestem zadowolony :p
Ale spoko pierwsza uprawa, także uj tam że tak powiem!



Palonko nie powiem, nie najgorsze, palilem lepsze, aczkolwiek pierwszy raz swoje i Natural z krzaka a nie z niewiadomego pochodzenia!
Wygląda słabo, pachnie jeszcze gorzej, aczkolwiek smakuje dobrze i upalam się całkiem nieźle, jak dobrze zbite bongo to i w fotel wgniecie.
Szczerze powiem że nie spodziewalem się, trichomy mleczne ale dawka thc dość duża i na oczy bardzo siada. Roślina ścięta dzisiaj jak patrzyłem dziś, miała ze 20% trichomow bursztynowych więc na pewno będzie lepiej. Z mocy jestem bardzo zadowolony :p

Tutaj fotka sprzed kilku dni, dwie rośliny w boxie.



Pierwsze topy, nie za płoty.
Wybaczcie za obrocone zdjecia ale zapominam czasami zrobić bokiem zdjęcie i wychodzi krzywo, niezależnie jak je potem obroce..













Tutaj zdjecie jeszcze ze zbioru z pierwszej rośliny



A tutaj nowe odmiany wjeżdżają, już dwie pestki w doniczkach, dwie kielkuja.
Tylko że debilem jestem bo nie pamiętam do jakiej doniczki dałem którą odmianę, mam nadzieję że będzie widać, jedna northern Light od rqs A druga amnesia od seedbay



Została mi jeszcze jedna roślinka ktora nie jest gotowa, chyba wrzucę ja gdzieś na 24h pod lampę obok growboxa, bo potrzebuje miejsce na nowe odmiany i miejmy nadzieję że dojdzie.

Jeszcze wstawię post ile wyszło z trzeciej rośliny bo tej czwartej to nie wiem kiedy się doczekamy.

Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół