nasiona marihuany

Kilka Auto GGS, kiedy ciąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

crep

Active member
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
34
Buchów
7
Planty od połowy czerwca, podlewane biohumusem, trochę gnojówką z pokrzw, potem burza kwiatów. Teraz się pogoda zaczyna klarować i chcę je jeszcze trochę przetrzymać. Niektóre miały niewielkie ogniska plechy, już usunięte. Pierwsze zdjęcie przedtstawia całokształt - w wiadrach kolejno od lewej GSCxG13, Critical, GSCxG13. Rząd doniczek: 1x AMN x WW (schowana za pierwszym GSCxG13), 3x Grapefruit (te wyższe) i 3x Diesel (od siatki).
GSC x G13 i Critical posadzone później, dlatego je wykluczam z zapytania, interesuje mnie reszta. Bateria w aparacie padła dlatego tylko tyle zdjęć.

Całokształt:


 
Ostatnia edycja:

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
ładnie wyglądają, daj im jeszcze słoneczka jeśli nie zapowiadają deszczy u ciebie. jak pogoda słaba to można już ciachać.
 

crep

Active member
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
34
Buchów
7
Podlane wodą, ścinka planowana za około tydzień w obawie przed plechą. Całośc nie pójdzie, dolne odrosty będą musiały jeszcze poczekać bo licho u nich.

Grapefruit x GSC:

Amnesia x WW:

Diesel:

Ktoś się coś jeszcze wypowie na ich temat.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
ładne zdrowo wyglądają, swoje odrosty zostawiłem bez obsługi na 2 tygodnie, wczoraj byłem zobaczyć i zero pleśni ale nabrały sporo wagi i dalej kwitną, więc opłaca się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół