nasiona marihuany

Usycha?

Wyszukiwarka Forumowa:

Trichomer

Member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
16
Buchów
0
Siemka

Pewnego dnia wszedłem zobaczyć co z moimi dziewczynkami. Patrzę na wszystkie i zobaczyłem, że z jedną coś się dzieje złego, liście u szczytu zżółkły. Poczytałem na internecie co może to oznaczać i co mogło to spowodować. Lecz każdy z nich wykluczyłem, ponieważ wszystko robiłem jak należy. Zależy mi na ich zdrowiu, także o nie dbam jak najbardziej, tak bardzo na ile mi pozwala budżet. Tylko z tym krzaczkiem mam problem, reszta jest zieloniutka i zdrowa i nie wiem czy, źle może on wpłynąć na resztę. Jak widać sucha jest aby góra, dół zielony i nie wiem czy mogę odciąć górę, aby dół sobie jeszcze podrósł, a z odciętym szczytem zacząć kolejne etapy po ścięciu. Wątpię, że mogę zostawić tą górę, bo niedługo może być już za późno. Topki na szczycie nie są suche, czuć że są mokre, ale nici żeńskie zrobiły się suche i prawdopodobnie może to przejść na topy. Pleśni nie zauważyłem, przyjrzałem się dobrze i nie wiem co dalej. Hoduję w growboxie, lampa led, wentylator odprowadzający, wentylator mieszający, woda z prawidłowym PH, temperatura 23-30 stopni. Wszystkie automat.













 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10

Trichomer

Member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
16
Buchów
0
Zrobiłem tak samo ehh... I co teraz? Roślina umiera tak? Na dwóch innych tez w fazie kwitnienia zrobiłem tak samo, ale one weszły do fazy kwitnienia później troszkę niż pierwsza. Jak myślisz w jakim czasie tez zaczną umierać? Jak bardzo może to wpłynąć na kwiaty?
 

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
boże ,ku**a jego mać jak ma roślina rosnąc bez liści to nie iglak do hu*a pana
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Nie mam pojęcia, jak to będzie przebiegać. Równie dobrze możesz czekać, aż zobaczyć pierwsze objawy suszanie kolejnych topów i je od razu zbierać, a nuż jakiegoś bucha z tego wyciągniesz. Na pewno ważną lekcję już masz.
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
bierzesz i palisz prosto z krzaka ,jak z truskawkami :)
 

Trichomer

Member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
16
Buchów
0
No lekcja jest, dzięki Beasto.

---------- Post Zaktualizowany 21:48 ---------- Data pierwszego postu 21:47 ----------

Bucha to wiem, że wyciągnę :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół