nasiona marihuany

[LED 45W] Smoke Kebsowy PC BOXIK - 2x Cream Caramel Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 61

:harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest: :harvest:

Siemanko, niestety tak jak wspominałem, musiałem ścinać trochę szybciej ale nie jest źle, moc też w porządku :freak2:

Chwilka przed kosą, jesień bo nie było nawozów przez ostatnie 2 tygonie + fioletowo czerwone :queen:







Największy topek:



I kolorek, myślę, że jakby dłużej postała to całą byłaby w takich barwach :) Widać też fajnie szronik:




I już przeznaczone do suszenia :)







To tyle, wynik wstawię jak wyschnie tymczasem lecę po sampelek do piekarnika :freak2:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No i klawo. Nie myślałeś już o więkrzej powierzchni? Dawaj znać ile wyjdzie <lol>
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No i klawo. Nie myślałeś już o więkrzej powierzchni? Dawaj znać ile wyjdzie <lol>

Pewnie, że myślałem ! Wczoraj po na szybko wysuszonym Cream Caramel miałem taką rozkminkę, że każdy grower powinien przejść drogę od chujowego PC boxa, przez mały namiot po duże poletko z profesjonalnymj lampami. Jeszcze tak mi wpadło do głowy, że jak chlopaczek kupuje od razu wielki namiot i pro lampy to jakby bananowi tata kupił nowego merca j ten się wozi po mieście :D nikogo nie obrażam oczywiście, to tylko zjarana rozkminka moja :D Pozdrooo!
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Hahaha, dokładnie ale z tym poletkiem to żeś poleciał <lol>.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ziółko się suszy a tutaj dzisiejsze zbiory. Te pomarańczowe to HABANERO ORANGE piekielnie ostre. Ja do obiadu na całą patelnię daję pół papryczki i jest ogień, na surowo praktycznie nie do zjedzenia.



Do zobaczenie za 2-3 dni :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Witajcie, po 5 dniowym suszeniu ziółko jest gotowe.
na wadze 26g ale troche już zjarałem więc wynik dupy nie urywa ale też jakiś tragiczny nie jest.



A poniżej sesja kilku najładniejszych topków. Topki twarde, oszronione, w miarę zbite ale mogłoby być o wiele lepiej. Uważam, że jak na automat to nie najgorzej. W każdym razie jeżeli chodzi o strukturę topa to najlepsze zioło jakie mi wyszło zaznaczam tutaj od razu, że mam gówniane doświadczenie więc nie ciężko przebić swoje umiejętności :D
























To by było na tyle, trzeba ruszać z czymś nowym bo się rozpaliłem i coś wątpię żeby to na długo mi wystarczyło :smokee:
A jeszcze miałem wspomnieć o działaniu, głowy nie upie****a ale coś tam działa, producent twierdzi, że to w większości indica ale jak dla mnie powiedziałbym 60 do 40 % indica/sativa pewnie dlatego, że szybciej ścięta trochę.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję tym, którzy śledzili moje wypociny :)

Elkoo !
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dawaj z regiem teraz a zdejmiesz więcej, z pcata rób wegownik i wyskakuj na więkrzą powierzchnie byku
 
Rejestracja
Wrz 29, 2019
Postów
18
Buchów
0
Elegancko, topki wyglądają smaczniutko
A ile by nie było to i tak jest za mało!

Widziałem w poprzedniej fotorelacji, że posiadasz Vapcapa zmontuj go żeby współgrał z bongiem a konsumpcja grassu na pewno zwolni obroty :p
Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół