nasiona marihuany

[LED 45W] Smoke Kebsowy PC BOXIK - 2x Cream Caramel Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Elko, w słoiczkach zawitało denko już prawie. Więc ruszam z następnymi roślinkami.
Setup taki sam jak ostatnio czyli:

3x świetlówki LED 14.5w o barwie 4000k (możliwe, że wymienię na 3000k albo 2700, jeszcze zobaczę)
Box z obudowy od PC wyłożony kocem ratunkowym.
Donica przedzielona na pół, ziemia BioBizz LightMix
Wentylator kanałowy + filtr Can Original (mam nadzieję, że pociągnie bo mi coś zamókł ostatnio)
Na weg planuje tam może raz podlać biohumusem na flo Biobizz Bio Bloom
Trening LST, giętko, jak będzie trzeba to łamanko.

Nasionka były około 30h w wodzie gdzie pękły, po czym poszły do ziemi i już wczoraj coś tam było widać, dzisiaj pewnie będę liczył pierwszy dzień (Jeszcze dzisiaj wrzucę fotki maluszków)
Dodam, że nasionka za***iste, duże zdrowe, szybko pękły od RQS tak nie miałem i długo kiełkowały a jedna w ogóle całą uprawę była licha.

W tej uprawie pilnuję PH od samego początku, żeby jaj nie było :jprd:

Box wygląda tak:







Będę dorabiać jeszcze mieszający bo mi się z***ał ale to niedługo.

Do zobaczenia !
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 1, weg

Od dzisiaj obu roślinkom liczę pierwszy dzień życia, był problem z pozbyciem się pancerzyka ale już jest wszystko gitarowo.
Od teraz postaram się robić upy co tydzień właśnie w soboty.
Na razie, wiadomo nic się nie dzieje, spryskuję maleństwa wodą o odpowiednim PH.






Pozdroski, to zobaczenia za tydzień :)
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 8, weg

Emka, w moim boxie standardowo lewa strona pechowa. Lewa roślinka mniejsza, pomarszoczona. Prawa rozwija się prawidłowo.

Wykręciłem jedną żarówkę bo na dworze pierdyliard stopni i było w boxie za gorąco. W tygodniu przesadzam do właściwej doniczki.







Do zoba za tydzień !
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 14, weg

Siemanderko, u nas zleciały pierwsze dwa tygodnie. Prawa wydaje mi się mała jak na ten czas nie wspominając o lewej, którą chciałem już wyj***ć ale po oprysku z Asahi (po przesadzeniu) dopiero się odmuliła i widzę, że ruszyła do przodu.
Może nie będzie tragedii. Jak wspomniałem, przesadziłem do docelowych doniczek, poszedł oprysk z Asahi SL oraz dostały 50% dawki biohumusa.


Prawa



Lewa




A dzisiejszy wieczór jeden z dwóch ostatnich topów Royal Dwarfa :)

 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 21

Siemanderko, u mnie minął trzeci tydzień. Nie mam pojęcia dlaczego roślinki takie małe. Obie puściły włoski, nie wiem od kiedy liczyć te flow więc będę po prostu podawał ilość dni.

Prawa dostała lekki trening, jest większa ale jak na 21 to nadal lipa.



Lewa, dużo, dużo mniejsza, jak na 21 dni tragedia. Nawet jej nie trenowałem jeszcze.



I jeszcze razem.



W sumie, jakoś bardzo nie przejmuję się tym, że są mniejsze niż powinny, są zielone, wyglądają zdrowo więc je**ć. Myślę, że i tak po 10g z rośliny wyjdzie.

Tak się u***ałem z rana, że myli mi się prawa z lewą, w sensie roślina nie strony świata ale zmieniłem i chyba jest dobrze :D Mam taką nadzieję przynajmniej... :D

Miłego weekendu wszystkim :)

EDIT:

Faaaak, nie, nie jest dobrze :D
Poprawiłem... ehh...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siemanderko, w tym tygodniu Upa robię dzień wcześniej.

Dzień 27

Dziewczynki wystrzeliły z buta co mnie bardzo cieszy. Dzisiaj obie podlane 0.5ml na litr wody BioBizz BioBloom.

Prawa, do przodu z kwitnięciem, troszkę większa.



Lewa, odrobinkę mniejsza ale jest gitarkowo.



I obie razem.



Pozdroski zjaruski :*
 
Z

z\G/esio

Guest
Fajna fotorelacja, będę śledził postępy w uprawie. Pozdro!
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Dzień 35

Witojcie, kolejny tydzień za nami. Rośliny wypełniły boxa na szerokość, do góry jeszcze mam spokojnie.
Wczoraj zostały podlane Bio bloom 1 ml na litr wody. Kolejne podlanie 1.5ml albo sama woda, zobaczę jeszcze ale przy tak minimalnych ilościach nawozu chyba nie zaszkodzi.

Prawa, nadal widocznie z przodu, zaczęła się szronić, mocniej pachnieć.










Lewa troszkę z tyłu i taka jest mniej kapuściana jakby, cieńsza łodyga, luźniejsza struktura krzaka.






I jeszcze rodzinne zdjęcie:




Jak będą jakieś ładne topki to wyciągnę lepszy aparat i coś tam pstryknę. A na ten tydzień to tyle z mojej strony.
Pozdrawiam, do widzenia.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siemanko, szybki upek bo czasu niewiele.

Dzień 43

Rośliny sobie kwitną, dzisiaj dostały 3ml/1l bio bloom - nie wiem czy nie przesadziłem :D Następne podlanie obowiązkowo sama woda.
Prawa wyraźnie do przodu z kwitnieniem. Tak to nic nowego, oprócz tego, że kompletnie nie umiem robić zdjęć :D

Prawa, fajnie się oszroniła kwiaty wydają się być twarde. brązowieją słupki, nie wiem czy nie za wcześnie.







Lewa, krzaczor jak ch*j, topów mniej:







I razem:





Smutna informacja jest taka, że bliżej końca października prawdopodobnie muszę kosić bo wypadła mi przeprowadzka... Mam jeszcze opcję aby przewieźć do kolegi na te ostatnie 2-3 tygodnie ale boję się o przypał. Zobaczymy jak to będzie.

Pozdro !
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Mordo a te brązowiejące słupki to czasem nie przejadła się roślinka nawozami? Tak mi się zdaję, ale nie mogę potwierdzić tak zauważyłem u siebie jednak czy tak było na pewno tego nie wiem.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Powiem Ci, że dużych dawek jej nie dawałem... jeszcze tak myślę, bo ona dość szybko dojrzewa w porównaniu do siostry, topki już twarde, w następnym tygodniu lookne na trichomy. Po za tym, lewa dostaje wszystko tak samo a wygląda normalnie...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siemanko, dzisiaj szybki upek bo też nic wielkiego się nie dzieje.

Dzień 49

Prawa fajnie oszroniona (czego niestety nie widać na zdjęciach ale jak się ją przez przypadek dotknie to paluchy się kleją długo. Lewa widocznie do tyłu z kwitnieniem. Niestety wizja ścinania za dwa tygodnie nie przesuwa się... Trudno, będzie jak będzie. Pare zdjęć i zwijam.







Za tydzień ogarnę trichomy i zrobię jakieś lepsze fotki.

Pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół