nasiona marihuany

Usunięte liscie krzakow | Prosze o Pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Jawka

Member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
14
Buchów
0
Siema, otóż na jakiejś stronie gdzies w internecie znalazłem cos o wycinaniu liści, mianowicie w momencie gdy zaczynają wyrastac topki jeszcze przed fazą kwitnienia mozna powycinać liscie bez odgałęzień, to wiatrakowe chyba(takie pojedyncze siedmiolistne liscie, tak tez zrobiłem na swoich krzakach, zostały takie jakby prawie gole, została łodyga, odgalezienia na których nie ma liści, topki oraz szczyty. Następnego dnia o powiedziałem o tym dla ziomka i powiedzial ze nie mozna tak i mozna krzaki stracić jak są bez liści...

Potrzebuje pomocy, moj kolega mial racje? Ze nie mozna wycinać prawie wszystkich liści?

Jesli tak, to co moge jak najszybciej zrobic zeby liscie w miarę szybko odrosly?
Może możecie polecić jakiś solidny nawóz który sprawi ze krzaki znowu obrosną liściami?
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Zadaj sobie pytanie: po co roślinie liście? Szkoła podstawowa... Fotosynteza i te sprawy. Co cóż... Źle zrobiłeś i nie pozostaje nic innego jak czekać co z tego wyjedzie. Co do nawozów to nie świruj to co stosowałeś to stosuj.
Dobrze byłoby też gdybyś dał jakieś foty i napisał ile czasu na roślinka i jakie nawozy stosujesz.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
bez liści..no to jakby koniec przygody

nie łatwo żyć bez skóry,płuc i bebechów ;)
 

Jawka

Member
Rejestracja
Cze 13, 2019
Postów
14
Buchów
0
Kurcze?????
Krzaki mają po 1,5 miesiąca, wszystkie no name'y znalezione, dwa mają po ponad metr wysokości, a dwa to chyba automaty, bo niskie miedzy 50-70 cm mają i obrastaja topkami.
Odnośnie nawozy stosowalem tylko gnojowke, żadnych innych, to moze jednak moglbym czyms zainicjowac rozrost? ???
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
poka foto krzaka to będzie widać skale zniszczeń :) inaczej nie ma co się rozpisywać
gnojówke już odstaw :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół